Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai nuo nervų

Gal zinote kokius vitaminus kurie sumazintu nervine busena? 4u.gif buciau labai dekinga jei kas man padetu suzinoti ar vaistu ar vitaminu pavadinima g.gif
Atsakyti
nervams stiprinti vitamino B kompleksas, o raminti - jonazoles preparatai (buna ir tabletemis, tinka silpnai depresijai gydyt). pavad tiksliai nzn, geriausia klaust vaistininkes
Atsakyti
manau reiktu vartoti magnio bei B vitaminu kompleksa
o kazkada nervukus apraminti man padejo homeopatinis prep acosedum
Atsakyti
vitaminas B6 su magniu,kuris organizmui padeda geriau isisavinti B grupes vitaminus.ju yra visokiu firmu ir visokiu kainu.placiau pasiklausk vaistineje.
Atsakyti
QUOTE(Vilmuse @ 2007 09 18, 20:31)
Gal zinote kokius vitaminus kurie sumazintu nervine busena?

sveika, apie kokiu dalyku sumazinima kalbate? smile.gif
Atsakyti
Aš irgi už B grupės vitaminus pasisakau! Pati nuolat vartoju, truputį apramina smile.gif O jeigu naktim nemiegi, pagerk kokių žolelių arbatos. Mano tėveliai prisipirkę dr.Karvelio vaistažolių, tai sakė, kad ramūs ramutėliai ir miega kuo puikiausiai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilmuse @ 2007 09 18, 19:31)
Gal zinote kokius vitaminus kurie sumazintu nervine busena? 4u.gif buciau labai dekinga jei kas man padetu suzinoti ar vaistu ar vitaminu pavadinima g.gif

o as karts nuo karto kaip tampu labai pasiustusi umn.gif pageriu TRIPTAN FORTE ten ir B grupes vitaminai ieina ir kazkokia medziaga is augalo gaunama thumbup.gif man padeda ir net labai kazkaip nuotaika pagereja ir nervu kaip nebuta thumbup.gif thumbup.gif angel_not.gif
Atsakyti
as kai labai supykstu ar jauciuosi nelabai stabili devil.gif po liezuviu pasimetu tablete NERVOHEEL. nestiprus, homeopatinis preparatas. man padeda nail.gif
Atsakyti
O ką daryti kai miegoti norisi bet kuriuo paros metu? Aš turiu kažką veikti, kad neužmigčiau... Negalvočiau apie nieką...
Šiuo metu vartoju "NoStress" bet kažin ar ilgai...
Atsakyti
QUOTE(ScarleTa @ 2007 09 21, 21:36)
O ką daryti kai miegoti norisi bet kuriuo paros metu? Aš turiu kažką veikti, kad neužmigčiau... Negalvočiau apie nieką...
Šiuo metu vartoju "NoStress" bet kažin ar ilgai...

gal tavo kraujo spaudimas labai zemas,kad taip miego norisi g.gif gal kava padetu siuo atveju blush2.gif o as taip pat naudojau NoStress bet kazkaip nelabai poveiki jutau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ScarleTa @ 2007 09 21, 21:36)
O ką daryti kai miegoti norisi bet kuriuo paros metu? Aš turiu kažką veikti, kad neužmigčiau... Negalvočiau apie nieką...
Šiuo metu vartoju "NoStress" bet kažin ar ilgai...

as irgi galedavau miegot bele kada,tiesiog traugdavo prie paglves
budama sanatorijoj sutikau moteri kuri rekomendavo maisto papilda GNLD firmos papildus,ju yra nemazai,jie is naturaliu grudu,man super padeda,geriu pati ir vaikam duodu,pvz.didzioji jai 10m,ji turi visiska negalia,turim daug problemu,jai duodu kalcis+magnis+vit D,ji mes visi geriam,dar jai duodu ALOE VERA gerima,skrandziui,zarnynui.pati geriu FORMULE 4,toks papildas,super man,nuo nervu,energijai ir t.t dar geriu zuvies taukus is lasisu OMEGA PLIUS.nezinau man labai patiko,daba uzsisakiau vitam C ir imunitetui stiprinti papilda.jie neparduodami vaistinej,bet legalus lietuvoj,pati juos platinu. thumbup.gif
Atsakyti
mano vyras labai daug dirba, todel yra labai dirglus, nervingas, gere b kompleksa, bet turbut netiko, isbere visa. ka dar vartoti, kad ir energijos butu, ir nesijaustu pavarges nuolat, ir nervus apramintu.
Atsakyti