Įkraunama...
Įkraunama...

Maitinimo nutraukimas

Sveikos visos 4u.gif Noriu nutraukti maitinima krutimi (jauciu, kad baigesi MP). Todel noriu pasiteirauti, kaip tai padaryti. Turiu omenyje kaip tada vaikas turi pradeti valgyti? Kas kiek laiko? Mums 6 men. Laukiu patarimu. Aciu 4u.gif
Atsakyti
As savo dukryte maitinum misinuku jau nuo gimimo...Bet is savo isprusimo-kie teko skaityti literaturoje,nutraukti MP maitinima reikia nuosekliai,po truputi.Pirmiausia reikia viena maitinima krutimi,pakeisti i misinuka,po kiek laiko kita maitinima misinuku,ir taip kaitalioti MP su misiniu,kol galutinai pereiti prie misinuko.Aisku pradzioja reikia apsirupinti buteliukais ir issirinkti misini(maniske valgo MILUMIL-milupos thumbup.gif ).Misinuka duoti tokiu paciu grafiku kaip vaikiukas mamytes pieneli valgo.
Atsakyti
Mano pienas baigėsi gana staigiai, todėl jau po savaitės valgė mišinuką. Kada? Duodi tada, kai nori valgyti biggrin.gif Iš tikrųjų nelabai supratau, kas tau neaišku...
Atsakyti
as pabaigiau, as ir pratesiu biggrin.gif

na dabar rezkit visus patarimus kad daryti, kad papai nesprogti, siek tiek nusitraukiu, bet jau kaip balionai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2007 09 24, 12:57)
na dabar rezkit visus patarimus kad daryti, kad papai nesprogti, siek tiek nusitraukiu, bet jau kaip balionai  doh.gif

As tai kai jau labai nebegaledavau siek tiek nusitraukdavau. Per savaite viskas susitvarke savaime mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2007 09 24, 13:57)
na dabar rezkit visus patarimus kad daryti, kad papai nesprogti, siek tiek nusitraukiu, bet jau kaip balionai  doh.gif

taip ,siek tiek nusitrauki ir po geros savaites jau jau baiginesis pienukas,
man veliau keli laseliai pasirode jau toookie neskanus blink.gif karsta.gif o dar veliau speneliai pajuodavo blink.gif tai normalu g.gif ir daba ne laso schmoll.gif ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jaunamamyte: 24 rugsėjo 2007 - 22:04
As maitinau iki 1.9 metuku. Aisku, mazinau palaipsniui, bet kai jau visiskai nedaviau, nenutraukinejau pienuko, prakentejau taip, jis man, itariu, nakti isbegdavo pats blush2.gif
Ir viskas savaime susitvarke. Nors ir dabar kai paspaudziu, dar pasimato pienukas g.gif g.gif , nors nemaitinu jau 1 men.
Atsakyti
QUOTE(Sadovile @ 2007 09 25, 09:12)
As maitinau iki 1.9 metuku. Aisku, mazinau palaipsniui, bet kai jau visiskai nedaviau, nenutraukinejau pienuko, prakentejau taip, jis man, itariu, nakti isbegdavo pats blush2.gif
Ir viskas savaime susitvarke. Nors ir dabar kai paspaudziu, dar pasimato pienukas g.gif  g.gif , nors nemaitinu jau 1 men.


O gal gali patart kaip nutraukei ?Va mano panike niekaip negali nuo manes atstot ,o jau 1.8 met. vaiksto is paskos kai uzsimano ir : rekia mama papo noiu . blush2.gif doh.gif Dar diena dar kazkaip galetumem apsieit ,nu bet vakare be sansu g.gif
As sakau yra patarimai kaip nenutraukt maitinimo ir maitint ,kol leliai mazi,bet kas patars kaip nutraukt maitinima kai jie jau pakankamai dideli. ax.gif
Atsakyti
manau be asaru cia niekaip schmoll.gif siandien trecias vakaras kaip be papulio maniskis, si naktis klaiki buvo, kas pora valandu klyke verysad.gif bet turiu tai padaryt, kitaip iki kariuomenes maitinsiu doh.gif bet diena jau nebelenda, nebepraso, tikiuosi sia nakti perversmas bus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Bammbo @ 2007 09 25, 18:22)
O gal gali patart kaip nutraukei ?Va mano panike niekaip negali nuo manes atstot ,o jau 1.8 met. vaiksto is paskos  kai uzsimano ir  : rekia mama papo noiu .  blush2.gif  doh.gif  Dar diena dar kazkaip galetumem apsieit ,nu bet vakare be sansu  g.gif
As sakau yra patarimai kaip nenutraukt maitinimo ir maitint ,kol leliai mazi,bet kas patars kaip nutraukt maitinima kai jie jau pakankamai dideli. ax.gif


Mano dukra jau uzmiega be papo. thumbup.gif Vakare tiesiog neduok ir viskas. Pareks kazkiek, pamatys, kad nepasiduodi, ir apsiramins. Pirma vakara daugiau pareks, po to vis maziau bus riksmo. Dabar einame abi miegoti, tai mano dukra is pradziu visaip malasi, lipa ant manes, kalba, dainuoja, paskui apsiramina ir uzmiega thumbup.gif
Nakti tik nezinau kaip mums bus. Nakti vis dar duodu du kartus. ax.gif Jeigu uzteks valios, tai nuo sio savaitgalio bandysiu ir nakti neduoti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Bammbo @ 2007 09 25, 18:22)
O gal gali patart kaip nutraukei ?Va mano panike niekaip negali nuo manes atstot ,o jau 1.8 met. vaiksto is paskos  kai uzsimano ir  : rekia mama papo noiu .  blush2.gif  doh.gif  Dar diena dar kazkaip galetumem apsieit ,nu bet vakare be sansu  g.gif
As sakau yra patarimai kaip nenutraukt maitinimo ir maitint ,kol leliai mazi,bet kas patars kaip nutraukt maitinima kai jie jau pakankamai dideli. ax.gif


Svarbiausia nepasiduoti vaikiuko terorui (maniskis tai jau tikra to zodzio prasme mane terorizuodavo doh.gif ). As jam pradejau pasakot, kad jis jau labai didelis, ir kad pienukas jau baigesi. Vakare, kai atsiguldavom miegoti, "uzkalbedavau jam dantis", tai pasaka kokia sekdavau, tai siaip ka nors "labai idomaus" pasakodavau, kad jo demesi nuo papo atitraukciau ax.gif . O nakti labai grieztu tonu liepdavau miegoti, nes nakti niekas nevalgo lotuliukas.gif lotuliukas.gif . Visa sita mano strategija kuo puikiausiai suveike, ir vat jau menuo kaip as esu savo papu seimininke lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Bukit geros patarkit ir man, nors mums dar nei devyniu menesiu nera, jau mastau, kad reikia atpratinti po truputuka, nes sausi i darba, o ji dabar be manes net neuzmiega, tiek diena, tiek nakti.... diena lauke uzmigdymas klaikus, ji pyksta rekia kol galiausiai rekianti ant ranku uzmiega arba as parnesu namo paguldau prie papuko ir uzmigdau, namuos ir be sansu, gali ir dvi dalandas praverkti ir neuzmigs, kol negaus pazysti, vakare tas pat... nakti keliasi irgi gal 5 ir daugiau kartu, pazinda ir uzmiega.. bijau, kad bus labai sunku atjunkyti, todel ir noriu kuo anksciau bandyti tai padaryt. Gal kas patartu ar jau verta po truputuka atpratinti, ir kokiu stebuklingu budu doh.gif ??????????
Atsakyti