Įkraunama...
Įkraunama...

Ieškom filmų toliau

Sena tema
Nauji namai namučiai sokiai.gif
Atsakyti
Gal kas žinot iš kur parsisiųst "Kvieskite aukle" (anglų kalboj nepamenu kaip)
Atsakyti
KUR BUTU GALIMA RASTI FILMUKA APIE sIMSONUS
Atsakyti
QUOTE(Mamytedk @ 2007 09 28, 21:32)
KUR BUTU GALIMA RASTI FILMUKA  APIE sIMSONUS
Reiktų pasiskaityti senas temas, daug kartų buvo įmestos nuorodos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klopedija: 28 rugsėjo 2007 - 21:12
QUOTE(Poli1 @ 2007 09 28, 20:46)
Gal kas žinot iš kur parsisiųst "Kvieskite aukle" (anglų kalboj nepamenu kaip)

Kvieskite auklę 1 ir 2 sezonai
Papildyta:
3-5 sezonai
Atsakyti
QUOTE(zuasta @ 2007 09 28, 23:59)


geras kaip fainei thumbup.gif ieskjau ir as

klausykit gal zinot is kur parsitraukti sreka visas dalis ypac treciaja noreciau labai ,be to gal kas zinot kur rasti nusivylusias namu seimininkes bet ne anglu kalba blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*irma* @ 2007 09 29, 11:19)
klausykit gal zinot is kur parsitraukti sreka visas dalis ypac treciaja noreciau labai ,be to gal kas zinot kur rasti nusivylusias namu seimininkes bet ne anglu kalba blush2.gif

trečią dalį šreko turiu, bet anglų kalba g.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2007 09 29, 17:12)
trečią dalį šreko turiu, bet anglų kalba  g.gif


gaila labai noreciau lietuviu rasti nes mano vaku megstamiausias filmas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(*irma* @ 2007 09 29, 19:19)
gaila labai noreciau lietuviu rasti nes mano vaku megstamiausias filmas verysad.gif

ai nu jei vaikučiams tai jo.. paklausiu vienos draugės gal ji kartais turi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*irma* @ 2007 09 29, 19:19)
gaila labai noreciau lietuviu rasti nes mano vaku megstamiausias filmas verysad.gif


Aš iš www.tfile.ru parsisiunčiau, bet rusų kalba. Mano vaikai irgi labai norėjo pažiūrėti, taigi, kartu žiūrėjome ir aš vertėjavau. Paskui pagalvojau, gal ir gerai, kad rusiškai, su vaikais linksmai praleidome laiką. tongue.gif Kitaip būčiau įjungus ir palikus vienus žiūrėti. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*irma* @ 2007 09 29, 11:19)
geras kaip fainei thumbup.gif ieskjau ir as

klausykit gal zinot is kur parsitraukti sreka visas dalis ypac treciaja noreciau labai ,be to gal kas zinot kur rasti nusivylusias namu seimininkes bet ne anglu kalba blush2.gif

Šeimininkes rusų kalba rasi čia, o Šrekas yra čia, tik trečiojo kokybė tikriausiai bus nekokia verysad.gif , bet geresnės dar niekur nemačiau.
O gal kas žinot kur rast "Dvasių namai" rolleyes.gif ? Lietuviškai arba rusiškai...
Atsakyti
gal kas uzmatete jau naujaji filma" Aukles dienorastis:, tiktu ir rusiskai
Atsakyti