Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų tirpimas

Naktimis tirpsta deshine ranka... labaj gelia... Neshtumas 15 savaite... Kas man gali buti? Ir ka man daryti?
Atsakyti
Kuri konkreciai vieta tirpsta-ar taip jau ir visa ranka?
Atsakyti
manau, pasakyk gydytojui. galbut reikia aktyvinti kraujotaka. man tiesa sakant daznai taip buna unsure.gif
Atsakyti
Užtirpsta dešinės plaštakos, pradedant nuo didžiojo piršto, keturi pirštai.Kiekvieną naktį,jau dvi savaitės.Pabundu nuo siaubingo gėlimo ir pirštai atrodo kaip sardelės, bet neištinsta. Dieną atsileidžia,nemymiai užtirpęs lieka tik bevardis pirštas. Kreipiausi į gydytojus patarė daryti mankštą, masažą. Kol kas pagerėjimų nematau. Kiekvienos nakties bijau kaip košmaro.
Atsakyti
QUOTE(Vile36 @ 2005 02 26, 09:28)
Užtirpsta dešinės plaštakos, pradedant nuo didžiojo piršto, keturi pirštai.Kiekvieną naktį,jau dvi savaitės.Pabundu nuo siaubingo gėlimo ir pirštai atrodo kaip sardelės, bet neištinsta. Dieną atsileidžia,nemymiai užtirpęs lieka tik bevardis pirštas. Kreipiausi į gydytojus patarė daryti mankštą, masažą. Kol kas pagerėjimų nematau. Kiekvienos nakties bijau kaip košmaro.


uzjauciu sad.gif o gal tu nuguli ranka, gal miegi tik ant to sono? blink.gif
Atsakyti
Na man tai užtirpdavo kairė ranka tai labai bijojau kad nebūtų su širdim susiję, arba su kontraceptinėm tabletėm, nes ten parašyta vienas iš šalutinių poveikių toks blink.gif buvau persigandus tai bėgau pas gydytoją, padarė tyrimus su širdim viskas buvo gerai, vienu žodžiu paaiškėjo, kad nuo sėdimo darbo, mano kūnui trūksta judesio ir ties kaklu nugaroj kaupiasi druskos, jos kietėja ir užspaudžia nervą, pas mane daugiau drusku buvo kairėj pusėj tai ir tirpdavo kairė ranka ir net labai panašiai kaip tau Vile36 unsure.gif pradėjau sportuot namie mankštintis ir po kelių savaičių man praėjo dabar tik retkarčiais taip būna rolleyes.gif ir galbūt praėjo ir dėl to kad aš įtikėjau kad nieko blogo nėra smile.gif tai galbūt ir tau tas pats, nepergyvenk stipriai- pagerės mirksiukas.gif
Beje, sveikinu su nestuke.gif biggrin.gif
Atsakyti
Man istisai tirpsat abi rankos-tenka nakti purtyt, kad atsileistu-ne nezinau ka cia daryt-gal kazko truksta, nors siaip jauciuosi gerai..Dabar 27 savaite kazkur nestumo..
Atsakyti
Man pradėjo kabinti ir kairę ranką. internete susiradau informacijos apie riešo kanalo sindromą. Šios ligos simptomai tokie pat kaip ir mano. Pirmadienį vykstu konsultacijai pas docentą, žada padėti.
Atsakyti
QUOTE(Vile36 @ 2005 03 04, 20:23)
Man pradėjo kabinti ir kairę ranką. internete susiradau informacijos apie riešo kanalo sindromą. Šios ligos simptomai tokie pat kaip ir mano. Pirmadienį vykstu konsultacijai pas docentą, žada padėti.
Sėkmės mirksiukas.gif
Atsakyti
Buvau pas docentą, sakė kad su tokia paciente (ta prasme nėščia) susiduria pirmą kartą. pasakė kad man yra netikras,nėštumo išprovokuotas dėl hormonų ir vandens balanso pakitimo, riešo kanalo sindromas. Delne sausgyslės užspaudžia nervą. taip kad kankintis reikės iki galo. po tokio kankinimosi gimdyti vieni juokai. Taigi patarė dėti žemesnėj delno dalį prie riešo, spiritinius kompresus nakčiai. Dabar žymiai lengviau nors pirštai užtirpsta tai nors nebegelia. kai spiritas išgaruoja pradeda gelti, tai vėl užsipilu taip ir gyvenu su degtinės buteliu pie lovos. Gal kam padės mano informacija. Sėkmės mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki
Nei iš šio nei iš to pradėjo labai tirpti rakos abi tiesiog skauda ir visus raumenis o riešus tai iš vis labai skauda.Gal kas nors su tokia problema susidūrė,būčiau dėkinga už patarimus.
Atsakyti
QUOTE(kisule @ 2005 06 17, 11:31)
Sveiki
Nei iš šio nei iš to pradėjo labai tirpti rakos abi tiesiog skauda ir visus raumenis o riešus tai iš vis labai skauda.Gal kas nors su tokia problema susidūrė,būčiau dėkinga už patarimus.


Labu,
man tai buvo, kad kaire ranka tirpsta. Siaip kaires rankos tirpimas gali buti krutines anginos (stenokardijos) pozymis. Taciau tai daugiau pasireiskia vyresnio amziaus vyrams, tau tikrai negresia.
O tavo atveju turbut reiketu i medikus kreiptis, gal issiaiskintu kanors.
Sekmes!
Atsakyti