Įkraunama...
Įkraunama...

S.Oliver

ax.gif neradau sios parduotuves atsiliepimu. Patinka joje apsipirkineti Vokietijoje. O kaip mergaites lietuviskas variantas ? gossip.gif
Atsakyti
Man labai labai patinka si parduotuve thumbup.gif 4u.gif tiktai buna labai idomiu ir graziu drabuzeliu, turiu ir kokybisku ir nekokybisku, bet juk visur pasitaiko smile.gif Kainos didokos, bet per ispardavimus super thumbup.gif Labai patinka ANASTACIJOS kolekcija wub.gif
Atsakyti
Mano akiai drabužiai nuobodoki blush2.gif
Atsakyti
O as batus is S.Oliver nusipirkau ir esu labai jais nusivylusi,nes nusitryne per pirma nesiojimo menesi ir kojas nutryne nerealiai verysad.gif .Va sitie,tik kitos spalvos
user posted image
Atsakyti
turiu keleta drabuzeliu, nieko blogo neturiu pries juos bigsmile.gif
Atsakyti
man tai nieko ypatingo ju kolekcijos blush2.gif geriau koki H&M Lietuvoj atidarytu bigsmile.gif
Atsakyti
vat h&m as irgi labai noreeciau drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2007 10 04, 14:52)
Mano akiai drabužiai nuobodoki  blush2.gif

man irgi taip atrodo. bet keletą turiu, tai kokybė patinka.
Atsakyti
[quote=erika55,2007 10 12, 01:01]
O as batus is S.Oliver nusipirkau ir esu labai jais nusivylusi,nes nusitryne per pirma nesiojimo menesi ir kojas nutryne nerealiai verysad.gif .Va sitie,tik kitos spalvos

na problema yra ta kad kiek zinau tiek rankines ,skecius ir batus ,ir dar atrodo aksesuarus nusipirke licenzijas kitos firmos kurios tik uzdeda S.Oliver zenka ir tiek ... tai kokybe kaip ir visu tu firmu batu
Papildyta:

man irgi taip atrodo. bet keletą turiu, tai kokybė patinka.
[/quote]

O kokybė jums nieko nesako?
Atsakyti
as perku Vokietijoj bigsmile.gif tai labai faini rubeliai thumbup.gif o kur jau Lietuvoj yra? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Creed @ 2007 10 13, 22:49)
as perku Vokietijoj bigsmile.gif tai labai faini rubeliai thumbup.gif o kur jau Lietuvoj yra? g.gif


Kauno Akropolyje tikrai yra mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Creed @ 2007 10 13, 22:49)
as perku Vokietijoj bigsmile.gif tai labai faini rubeliai thumbup.gif o kur jau Lietuvoj yra? g.gif



yra Kaune PC Akropolis
Atsakyti