Įkraunama...
Įkraunama...

Bakterijos, ir kitos zarazos

TESIU TEMA.Mergaites ar esate susidure su cervicitu(gimdos kaklelio uzdegimu)?Kol kas nesisnekejau su gydytoju.Negirdejau issamaus paaiskinimo,bet zinau diagnoze,tai baisiai rupi. blush2.gif
Atsakyti
Na bandau ir as cia ieskoti pagalbos, bet toks vaizdas, kad nei vienai nera buve jokiu bacilu, nes cia niekad niekas neatsako, o gal tiesiog tingi cia rasyti g.gif Taigi beda pas mane tokia... niekaip negaliu prieiti prie IVF, nes neisnyksta bacilos Garnerelos... jau ir antibijotiku (Ospen 500 ir Supplin 500) kursa sugeriau, o jos vis dar pas mane doh.gif Gal kuri buvote su ta bjaurybe susidurusi, gal galite patarti kokius vaistus dar naudoti ir kas cia per bacila ir nuo ko ji atsiranda ...
Atsakyti
as metus negaliu pastoti... turejau auskini stafilakoka, akzi ar jis turi tam itakos? aciu uz atsakymus...
Atsakyti
QUOTE(Algirda @ 2007 10 09, 16:52)
TESIU TEMA.Mergaites ar esate susidure su cervicitu(gimdos kaklelio uzdegimu)?Kol kas nesisnekejau su gydytoju.Negirdejau issamaus paaiskinimo,bet zinau diagnoze,tai baisiai rupi. blush2.gif


Aš neseniai gydžiausio nuo gimdos kaklelio uždegimo. Nžn kiek laiko jis pas mane nepastebėtas buvo, tačiau kai prieš tai dariausi PAP testą, jo rezultatai parodė gimdos kaklelio ląstelių ragėjimą (ginė sakė, kad tai gali būti uždegimuko pasekmė).

Išrašė man antibiotikų. Regis, jau visai pagijau.
Papildyta:
QUOTE(Žvirblis82 @ 2007 11 05, 18:27)
Aš neseniai gydžiausio nuo gimdos kaklelio uždegimo. Nžn kiek laiko jis pas mane nepastebėtas buvo, tačiau kai prieš tai dariausi PAP testą, jo rezultatai parodė gimdos kaklelio ląstelių ragėjimą (ginė sakė, kad tai gali būti uždegimuko pasekmė).

Išrašė man antibiotikų. Regis, jau visai pagijau.


Ir šiaip, tikrasis uždegimo sukėlėjas nustatomas tik darant pasėlį. Bet pasėlis daromas tik tada, kai paskirti vaistukai neuždusina uždegimo ir reikia jau labai konkrečiai žinoti koks ten blogis kenkia. Šiaip tai ilgai nesiklausinėjus siūlau daryti tai ką rekomenduos tavo ginekologas. Nesijaudink viskas bus gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jura-rura @ 2007 11 05, 17:01)
as metus negaliu pastoti... turejau auskini stafilakoka, akzi ar jis turi tam itakos? aciu uz atsakymus...


O kur tu jį turėjai?
Šiaip, pastojimui tai tikrai įtakos nedaro.
Atsakyti
QUOTE(Gytutė @ 2007 11 05, 19:13)
O kur tu jį turėjai?
Šiaip, pastojimui tai tikrai įtakos nedaro.


kaip tai kur? man supuliavo furunkulas pazastyje, dare paseli is jo... ir rado.. tai jis buvo mano organizme i tiek... jau nera skirtumo juk kur. geriau stirpius antibiotikus...
nepriduoda jis sveikatos kas be ko... bet matyt kazkiek itakoja pastojimui.... nes vis neiseina susuialukti palikuoniu... schmoll.gif
Atsakyti
Turiu toki galvos skausma ax.gif
Ryt guluosi i ligonine laparaskopijai, bet pastebejau paskutiniu metu, kad kazkaip pas mane padaugejo isskyru ir kartais lyg kvapas atsiranda blush2.gif Gal kad neseniai geriau antibiotikus g.gif
Gyd pries menesi tikrino, tai nieko nesake, kad kas blogai butu, bet dabar tikrai nera taip, kaip kad visada budavo.
Tai noriu paklausti patarimo, gal man kokia zvakute vienkartine nusipirkti ir siandien sunaudoti? g.gif Gal ka rekomenduotumet? O gal is vis nieko nedaryti g.gif Bet pries laparaskopija norisi, kad viskas tvarkoj ten butu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jura-rura @ 2007 11 06, 11:41)
kaip tai kur? man supuliavo furunkulas pazastyje, dare paseli is jo... ir rado.. tai jis buvo mano organizme i tiek... jau nera skirtumo juk kur. geriau stirpius antibiotikus...
nepriduoda jis sveikatos kas be ko... bet matyt kazkiek itakoja pastojimui.... nes vis neiseina susuialukti palikuoniu...  schmoll.gif


Tai aš gi ne ekstrasense, nežinau, kur uždegimas buvo, užtai ir klausiu biggrin.gif
O skirtumas yra, bet buvęs furunkulas pažastyje neturi nieko bendra su nevaisingumu, gali nebijoti.
Atsakyti
Ar nuolat pasikartojanti pienlige gali buti nepastojimo priezastis? Ji gal prazudo spermiukus savo rukscia terpe? blush2.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif

vat as irgi del pienliges turiu beda verysad.gif pirma syki ja apturejau pries du men, tada pavartojau zvakutes ir 1 c.d. priesgrybeline tabletike... tada buvo ramu visa menesi.. preis keleta dienu prasidejo ciklas ir su juo atejo vel pienlige manau.. nes jausmas toks pats verysad.gif o as pradedu stimuliacija turiu pradeti nuo siandien g.gif .. ir nezinauka daryti ar leistis gonali ar ne .. ar nusipirkti zvekuciu ir priesgrybeline tablete, ar isvis galesiu si cila daryti IUI g.gif blink.gif
patarkit ka?
Atsakyti
neturiu, kastute, supratimo. Bet gal tu paskambink gydytojai ir pasitark, o ir gerk jogurto tabletes, jeigu tokie dalykai vis kartojasi 4u.gif

manau kad susitvarkysi ir nereiks keist planu mirksiukas.gif

QUOTE(kastutė @ 2007 11 09, 11:43)
.. ir nezinauka daryti  ar leistis gonali  ar ne .. ar nusipirkti  zvekuciu  ir priesgrybeline tablete,  ar isvis galesiu si  cila daryti  IUI  g.gif  blink.gif
patarkit ka?

Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 11 09, 12:46)
neturiu, kastute, supratimo.  Bet gal tu paskambink gydytojai ir pasitark, o ir gerk jogurto tabletes, jeigu tokie dalykai vis kartojasi  4u.gif

manau kad susitvarkysi ir nereiks keist planu  mirksiukas.gif

Isdrysiu pareklamuoti EcoVag kapsules blush2.gif , man jos labai padejo ... http://www.norameda....X...&session=no
Man gydytoja jas rekomendavo ir sake, kad i maksti patenka tik 1 % geruju bakteriju geriant jogurto kapsules, o dedamos i maksti yra efektingesnes.
Tik nepamirskite pasitarti su gydytoju ar vaistininku mirksiukas.gif
Atsakyti