Įkraunama...
Įkraunama...

11mėn. vaikučių dienos meniu

Sveikos,

išsisėmiau kažkaip. Ryte vis valgydavom košę kol maži vakare irgi. Ką Jus duodate apie 11mėn. mažyliui pusryčiams ir po pietinio miego, tarp pietu ir vakarienes.
Mes valgome taip: 9val. pusryčiai:košė, jogurtas, sausi pusryčiai su pienu.
13val. Petūs: sriuba su mėsyte, daržoves su mėsyte
apie 17val. sausainiai, jogurtas, varškė, ka dar galima duoti???????
19val. vakariene, košė, pieniška sriuba.
Atsakyti
Man jau irgi tos košės nusibodo (laimei, mergaitėms ne), bet nelabai ką čia ir prigalvosi - juk maistinga. Prisipirkus turiu jų visokiausių. Pusryčiams mes kartais paįvairinimui išsikepam kiaušinienės (tos skystos su pienuku) - labai skanu (bet gal jūs dar kiaušinių nevalgot?). Pietums 2 kartus per savaitę valgom žuvį. Vakarienei dažniausiai irgi košė (vakare ją darau saldesnę - įdedu šaldytų uogų). Kartais išverdu bulvių košės ir duodu užsigerti kefyro.

O tarpiniam maitinimui duodu dar tyrelės (pati gaminu, sutrinu su smulkintuvu, pvz. obuolys, obuolys-bananas, obuolys-saldytos uogos ir pan.), banano, supjaustyto gabaliukais, kefyro, javinukų, desertui labai mėgsta keptus obuolius.

Tiesa, mūsų tvarkaraštis šiek tiek kitoks - anksčiau valgom vakarienę:
7.15-7.30 mišinukas, 9 - pusryčiai, 11.30 - jogurtas/varškė/tyrelė...), 13 - pietūs, 17 - vakarienė, 20 - mišinukas ir į lovytes.

Tikiuosi, kitos turės ką daugiau pasiūlyti. Man irgi labai įdomu.
Atsakyti
Mano pypliukas pusryčiams (kartais gana ankstyviems) neatsisako paprastų varškėtukų (dar vadinamų tinginukais) -kartais su jugustu, kartais su uogom. O šiaip, aišku, pagrindinis maistas košės su įv. priedais - su obuoliu, su uogiene, su trupučiu varškės, kartais kokį putpelės kiaušinį įmušu, grikius mėgsta su Panerio dešra. Kaip variantą išbandėm - smulkius virtus makaronus su sūriu. Miegai vis dar du. Tai po ankstesniojo (~12 val) užkanda ką nors, kad į lauką alkanas neitų - keptą ar troškintą obuolį, džiuvėsių, virtą kiaušinį. Jei jau visai badas į akis žiūri - tai gauna bryzelį lašinių. Po antrojo (paprastai ~17-17.30val) - kokį blyną, tai ko pietums nesuvalgė arba bando ką nors iš mano lėkštės nugvelbti. Vakarienę valgo vėlokai ~20-20.30, paprastai košę. Tai tiek.
Atsakyti
As duodavau kas diena vis kitokia kose. Buvau tiek prisipirkus, kad pasikartodavo gal pora kartu per savaite. Ypac patiko avyzu selenu kose.
Atsakyti
Sveikos mamytės,
užkliuvau ir aš už šitos temos, galvoju, gal kokių pasiūlymų rasiu. Nes jau visiškai fantazija išseko, kaip galima būtų paįvairinti dukrytės maisto racioną. Valgo ji gerai, apetitu nesiskundžia, jai 10 mėnesių, nealergiška. Mūsų dienos menių panašus. Pusryčiams košė su kokiom nors uogom, pietums - daržovienė( tai su kiauliena, tai su veršiena, tai su stirniena, tai su vištiena...) Na o vakarienei dažniausiai jogurtas su varške plius visokie pagardinimai: bananas, obuolys, uogienė... Na, keptas obuolys man dar naujiena, būtinai jau rytoj tai padarysiu. ax.gif Kas dar kokių netradicinių patiekalų pasiūlys?
Atsakyti
AS išbadžiau dar i jogurta pritrupinau sausu pusryciu, buna leituviskis Jo tokie ratukai, labai skanus. Kai isbrinko manisksi labai skaniai valge. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kol mano mažoji valgo, tai duodu Bebi košes, kai atsibos, duosiu dribsnių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fikas @ 2005 02 27, 15:00)
Sveikos,

išsisėmiau kažkaip. Ryte vis valgydavom košę kol maži vakare irgi. Ką Jus duodate apie 11mėn. mažyliui pusryčiams ir po pietinio miego, tarp pietu ir vakarienes.
Mes valgome taip: 9val. pusryčiai:košė, jogurtas, sausi pusryčiai su pienu.
13val. Petūs: sriuba su mėsyte, daržoves su mėsyte
apie 17val. sausainiai, jogurtas, varškė, ka dar galima duoti???????
19val. vakariene, košė, pieniška sriuba.


as irgi turiu tokia pacia beda smile.gif nes jau tas mano pyplys atrodo nebevalgo nieko ka duodu, gal jau irgi atsibodo..... kartais jau idedu druskytes, kartais ir grietines puse saukstuko, kad nors kiek skaniau....... ar jus dedat druskos i darzoves???
o siaip mes irgi labai panasiai maitinames, kaip cia visos mamos parase........ tikrai nieko kazko idomesnio.... beje, idomu kokia pieniska sriuba duodat, kokio tirstumo????? , nes as sriubos kaip ir visai neduodu. pietum valgom paprasiciausia darzoviene su mesyte... maniski dar valgo kukuruzus tuos ispustus. ten sudetis kukuruzu miltai, druska ir cinamonas, daugiau nieko. jie greit tirpsta, dantu ne per daugiausiai turim, tai jam jie tinka.
Atsakyti
KVL gal gali savo varsketuku recepta parasysi, kadangi pati tokiu dalyku nemegau, tai ir virti nemoku, o mano kliackui gal patiktu.
Siaip mes irgi panasiai valgom, tik dar tarp maitinimu as sutrinu kokius tris sausainius ir itarkuoju obuolio, labai skaniia valgo ir aplamai mano vaikas matyt bus miltinis, atsisako valgyt mesyte tik pridek sauksta prie burnytes iskart nusisuka cry.gif


Atsakyti
[quote=Migele,2005 03 11, 13:46]
KVL gal gali savo varsketuku recepta parasysi,
Varsketukams prireiks:
- varskes (bandymų keliu nustatyta, kad skaniausia Bios, bet visai tinka ir Saulės pieno liesa arba pusriebė), jei imsi pakelį, tai teks patiekalą dalintis su pagrindiniu valgytoju, jei gaminsi tik jam - užteks ir pusės pakelio;
- kiaušinio (jei varškės 1/2 pakelio, užteks tik baltymo). Jei bus noras paeksperimentuoti - galima naudoti putpelės kiaušinius - prireiks poros;
- miltų pora šaukštų (kiekį pareguliuosi paskui).

varškę su kiaušiniu ištrini šakute, suberi miltus (druską ir cukrų - savo nuožiūra jei vartojat), ir dar patrini - turėtų gautis toks limpantis gniutulas. Užverdi vandenį - ir leidi tuos varškėčius - jei nori mikštesnių, tai beveik šaukšteliu, jei kietesnių - tai tada truputį daugiau miltų įberi, kad ta tešla ne taip prie rankų kibtų ir būtų galima lipdyti. Paverdi kol išplaukia į vandens paviršių + dar kokią minutę. Pateikimas g.b. su sviestuku, galima truputį grietinės, jei valgytojui patinka - tai vietoj grietinės kokią šaldytą uogą ar uogienės.
Išsamesnis recepto nagrinėjimas ir paslaptys, buvo išdėstytos, berods, receptų skyrelyje.
Atsakyti
Dekui KVL bandysim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fikas @ 2005 02 27, 15:59)
Sveikos,

išsisėmiau kažkaip. Ryte vis valgydavom košę kol maži vakare irgi. Ką Jus duodate apie 11mėn. mažyliui pusryčiams ir po pietinio miego, tarp pietu ir vakarienes.
Mes valgome taip: 9val. pusryčiai:košė, jogurtas, sausi pusryčiai su pienu.
13val. Petūs: sriuba su mėsyte, daržoves su mėsyte
apie 17val. sausainiai, jogurtas, varškė, ka dar galima duoti???????
19val. vakariene, košė, pieniška sriuba.

Oho kiek daug tavo mazylis valgo thumbup.gif Man apie tiek tik pasvajoti. Maniske ryte koses arba jogurto suvalgo. Pietums mesytes kokios su darzovem o vakarienei koki sausaini ar vaisiu ir viskas, daugiau jai nieko neikisi.
Atsakyti