Įkraunama...
Įkraunama...

Pelės, pelių naikinimo būdai

Na va, atejo ruduo ir visos peles i pastatus susigrudo. Kaip efektyviausiai jas galima isnaikinti?

Ir dar. Tos peles man gal ir dzin butu, jei ne tas ju kvapas. Kaip ji panaikinti?

Patarkite.
Atsakyti
reik gero kiatino laugh.gif
Atsakyti
Pas mus buvo peliu atsirade, tai vyras veterinarijos vaistinej nupirko nuodu, tokios dieles raudonos, kaip plastelinas tabletes. Tai as jas viena po spintele pakisau, kita po virykle ir peles dingo. Bet labai reik ziuret, kad vaikis nepasiektu ir i burnyte neisikistu.
Atsakyti
JO, tos raudonos tabletkos - tai super thumbup.gif
Atsakyti
Kažkada kai turėjom pelių ir nepadėjo spąsteliai, buvau nupirkus tokių namelių. Kur viduj klijais patepta. Ten dar galima maisto padėt viduj, kad pelytę priviliot... Nu tai ką, ir pagavom iš karto. Naktį vyras žadina mane "girdi kaip pelė žviegia?". Kur jau ten negirdėsi doh.gif . Žiauriau negu katinai per morčių. Eina sau, šiurpas net prisiminus nururtė blink.gif ... Tai paskui išmetė per balkoną. Brrr...
Atsakyti
O kai tabletes peles praryja ir nudvesia ar nesmirdi namie?
Atsakyti
QUOTE (Ariela @ 2004 10 22, 08:01)
O kai tabletes peles praryja ir nudvesia ar nesmirdi namie?

Ka as zinau, siap tai buvo karta daug ju prisiveise, tai tik viena pele radau, kai sofkute atstumem, bet tokia sudziuvusia, tai paemiau su supeliuku ir ismeciau. O siaip tai nieks nesmirdejo, sakau, gal laukan isejo ir padvesiojo laugh.gif
Atsakyti
Nuo tų tablečių pelės gerti užsimano ir varo iš namų gėralo ieškoti biggrin.gif Todėl paprastai jos dvesia ne namie ir nesmirdi.
Mno pelės ant lipnių juistų neina, tablečių bijau dabar, nes katė ar šuo gali suėsti, tai ir dirba katė. Bet dar kažkur viena tikrai krebžda. Reiks katę mažiau šert. Tegu maisto pati susiranda biggrin.gif
Atsakyti
Rudeni sodyboj is lauko peles labai vidun verziasi. sad.gif Bandem jas gaudyti su klijais (Maximoj visa tuta pirkau) - rezultato jokio. Darbe kai ispurske is san. epidemines ateje, du menesius smirdejo nudvese peles kazkur plysiuose. Parduotuvej maciau nuodus, kuriuos suedus pradeda trukti deguonies ir peles lekia laukan. Jei kas bandysit, parasykit ar teisybe, labai aktualu g.gif
Atsakyti
QUOTE (Gabri @ 2004 10 22, 08:28)
Rudeni sodyboj is lauko peles labai vidun verziasi. sad.gif Bandem jas gaudyti su klijais (Maximoj visa tuta pirkau) - rezultato jokio. Darbe kai ispurske is san. epidemines ateje, du menesius smirdejo nudvese peles kazkur plysiuose. Parduotuvej maciau nuodus, kuriuos suedus pradeda trukti deguonies ir peles lekia laukan. Jei kas bandysit, parasykit ar teisybe, labai aktualu g.gif

Nuvaryk i veterinarijos vaistine ir paprasyk tu raudonu tableciu, tikrai labai geros, ir peles laukan iseina dvest. Mes gyvenam kaime, tai irgi, kai tik atsala, visos peles tik pirmyn ir varo i namus. Ka ten peles, net ziurke buvo ilindus katino dydzio, ale tu tabletku uzvalge ir dingo thumbup.gif Mas tai visokiu nuodu isbandem. ir grudai kokietai uznuodyti buvo ir kruopos ir dar ten visokie perkunai, nieks nepadejo, kaip lakste tos peles taip ir laksto, net daugintis buvo pradejusios. Tai diedas nuvare i vaistine ir tu tabletku nupirko, tai iskart peles dingo thumbup.gif
Nors ir nera peliu, bet as visvien padedu po spintuke kur, kad kokia netycia atklydusi pele "pasivaisintu" laugh.gif
Atsakyti
Na, man viena moteriškė sakė, kad pelės ir žiurkės laaaaabai nemėgsta ramunėlių kvapo. Siūlė visur namuose išdėlioti sudžiovintų ramunėlių ir pelės pabėgs. Aš nebandžiau, bet ,jei bijai nuodų (o ypač jei yra mažų vaikų ar gyvūnėlių) siūlau pabandyti. Kas žino, o gal padės.
Atsakyti
QUOTE (Ritaa @ 2004 10 22, 13:42)
Na, man viena moteriškė sakė, kad pelės ir žiurkės laaaaabai nemėgsta ramunėlių kvapo. Siūlė visur namuose išdėlioti sudžiovintų ramunėlių ir pelės pabėgs. Aš nebandžiau, bet ,jei bijai nuodų (o ypač jei yra mažų vaikų ar gyvūnėlių) siūlau pabandyti. Kas žino, o gal padės.

Na nezinau, pas man turbut peles kokios veislines g.gif , bo grauzia viska is eiles. Spintukei, kur sudetos vaistazoles (metos, ramuneles, liepziedziai, ciobreliai ir kt.), peles taip prasinese, kad nebuvo nepragrauzto maisiuko, tame tarpe ir ramuneliu.
Atsakyti