Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovaistinė

Nu jau nebeiskenciau, kiek ta eurovaistine gali zmones mulkint aggressive.gif .
Stai kokia istorija- mano stomatologe patare nusipirkt burnos skalavimo skysti, sako- eurovaistinej pigiau. Nueinu per visa rajona iki tos vaistines, tas skystis ten kainuoja 23 litus su cnt blink.gif . Nu galvoju, dar pagalvosiu, visgi nemaza sumele. Kita diena nueinu i kitos firmos maza vaistine, ten tas pats skystis kainuoja 18 lt su cnt, taigi penkiais litais pigiau blink.gif . Tai kur tas eurovaistines pigumas g.gif . Gal kazkada ir buvo ten pi.giau., bet paskutiniu metu as ten nieko pigiau nerandu, o dar ir daugumos vaistu nera!. Niekada daugiau nepirksiu is eurovaistines!!!
Gal ir jus pastebejote panasiu 'pigiu' vaistu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vikšrelis: 25 kovo 2005 - 14:39
Man sake, kad pas juos kontraceptines, kurias as perku yra papigintos blink.gif Nors tikrai kainuoja ne pigiau nei kitur schmoll.gif

Atsakyti
As irgi apsipirkau. Visad pirkdavau kontraceptini pleistra uz 39 Lt, kazkas sove i galva nueit i Eurovaistine. 42 Lt paprase ! Pravalas. Butu neimuse i kasa, buciau neemus. Sakiau, viskas, mano kojos ten daugiau nebus. Bus, pati sau meluoju, nes pas mus Eurovaistine ilgiau nei kitos vaistines dirba, tai prireiks ko nors extra ir eisiu. Bet spjaudysiuos, nes is tikruju, taikiek ziurejau visi vaistai brangesni. protest.gif
Atsakyti
Pirkau eurovaistinej vitaminus plaukams. Sumokejau beveik 5 Lt daugiau. Man tai dideli pinigai. Jau geriau apiesiu visas vaistines pries pirkdama. Ir kitom siulau taip pat daryti.
Atsakyti
Eurovaistineje pigiau tik kaip kurios prekes,bet tikrai nevisos,kai kurios brangesnes
As visada vaziuoju i eurovaistines baze,ukmerges maximoje,arba zalgirio medijoje,ir perku pvz Jogurto kapsules,Materna,tai ten tikrai pigiau
Viena karta buvo nepakeliui man tos bazes,tai uzlekiau i Pfarma(ar kazkas panasiai)vos akys neissoko pamacius kiek kainuoja mano perkami vaistai,ne keliais centais ,bet keliais litais brangesni doh.gif
Taigi ta Pfarma palyginus su eurovaistine tikra brangininke
Atsakyti
Pastebejimas apie Kauno Eurovaistines: Hipermaximoj esancioj eurovaistinej viskas 2-4 lt barngiau nei tas pats Maximoj draugystes gatvej. nesamone kazkokia, kad tam paciam tinkle tu paciu prekiu kaina skirtusi! schmoll.gif schmoll.gif buciau gal ir nepastebejus (nes dazniausiai kainu neprisimenu tongue.gif ), bet ieskojau sugertuku i liemenuka ir Hipermaximoj Nuk'o buvo 3ar4 lt brangesni! doh.gif doh.gif o dar kazkada sirupa nuo kosulio pirkau, tai irgi gal 2-3 lt skirtumas tarp tu vaistiniu. zodziu - plesikai ir apgavikai jie!! bash.gif
Atsakyti
Apie Farma tai jau ne nesneku, ten labai brangu blink.gif . Dabar perku tik Camelia vaistinej arba kokiose nelabai zymiose, ten vis ka nors atrandu stipriai pigiau nei Eurovaistinej rolleyes.gif
Atsakyti
smile.gif
QUOTE(Mirksniukas @ 2005 03 06, 13:34)
Pastebejimas apie Kauno Eurovaistines: Hipermaximoj esancioj eurovaistinej viskas 2-4 lt barngiau nei tas pats Maximoj draugystes gatvej. nesamone kazkokia, kad tam paciam tinkle tu paciu prekiu kaina skirtusi! schmoll.gif  schmoll.gif  buciau gal ir nepastebejus (nes dazniausiai kainu neprisimenu tongue.gif ), bet ieskojau sugertuku i liemenuka ir Hipermaximoj Nuk'o buvo 3ar4 lt brangesni! doh.gif  doh.gif  o dar kazkada sirupa nuo kosulio pirkau, tai irgi gal 2-3 lt skirtumas tarp tu vaistiniu. zodziu - plesikai ir apgavikai jie!! bash.gif



Aš tą seniai pastebėjau, nes Draugystės g. skaitosi Eurovaistinės BAZĖ, tai dėl to ten žymiai pigiau....na maždaug kaip urminės kainos ar panašiai.... smile.gif
Atsakyti
Būtent Camelia vaistinių tinkle ir aš randu daug vaistų pigiau. O kitose nežymiose vaistinėse, tai man visada pasitaikydavo brangesni vaistai... g.gif
Atsakyti
Pavyzdukas palyginimui.
Sampunas "Pregaine" Eurovaistinej kainuoja 17,99 Lt. HyperMaximoj esancioj Eurovaistinej virs astuoniolikos. O vaistinej kitoj Savanoriu pusej si sampuna nusipirkau uz 13,45 Lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dona: 09 kovo 2005 - 16:35
Pastebėjau Panevėžy Maximos Eurovaistinėj sumokėjau už Sebamed pienelį kūdikiui gal 2 lt brangiau, nei Eurovaistinėj prie stoties pastate kainavo. blink.gif reiktų dar ir Vilniuj pažiūrėt kokioj Kamelijoj ar kt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kopa: 09 kovo 2005 - 22:13
Dabar nelyginau kainos, bet anksciau, kai kazkada buvo Eurovaistinej -15 proc., tai norejau nusipirkt pampersu didziausia poka, tai jis su nuolaida kainavo brangiau, nei kitur be nuolaidos doh.gif
Atsakyti