IPB

Sveiki atvykę, svety ( Prisijungti | Registruotis )

> Dėmesio!

® Pasistenkite konkrečiau įvardinti temą/klausimą. Nerašykite "Padėkite", "Klausimas".
® Atminkite, kad medicininę išvadą gali pateikti tik gydytojas paciento asmeninės apžiūros metu.
® Atminkite, kad vaikų sveikatos klausimais būtina konsultuotis su gydytoju.

Reply to this topicStart new topicStart Poll

[ Standartinis ] ·

> krūtinkaulio skausmas, gal kas susidūtėt su šia problema?

*Maja*
post 2007 10 22, 11:47
Paskelbta: #1

Super senbuvis

Grupė: Senbuviai
Žinutės: 6461
Prisijungė: 2004 04 02

Pirmas vaikas:2004
Antras vaikas:2006

Apdovanojimų: 0

Prieš 1,5 mėn peršalau. Prasidėjo bronchitas, pūslelinė... prie jo ir nemalonūs skausmai daugiau kairėj pusėj krūtinkaulio. Iš pradžių galvojau, kad čia koks tarpšonkaulinių nervų uždegimas, gėriau Nimesil, Tryniau su kažkokiu tirpalu, buvo darytos plaučių nuotraukos, bet nieko nerado... jau tuoj bus 2 mėn kaip man jis nepraeina. Labiausiai skauda, kai liemenį suku į vieną pusę, ar aukščiau keliu rankas, galvą lenkiu atgal, toks gaunasi skausmas su tempimu :unsure: :hm Kartais pasirąžius pasigirsta net toks silpnas trakštelėjimas toj vietoj. Tai kas čia galėtų būti? Ar be gydytojų pakartotino vizito nieko neišsigydysiu? GAl kam panašiai buvo?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
klynka
post 2008 03 15, 11:04
Paskelbta: #2

Unregistered

QUOTE(*Maja* @ 2007 10 22, 12:47)
Prieš 1,5 mėn peršalau. Prasidėjo bronchitas, pūslelinė... prie jo ir nemalonūs skausmai daugiau kairėj pusėj krūtinkaulio. Iš pradžių galvojau, kad čia koks tarpšonkaulinių nervų uždegimas, gėriau Nimesil,  Tryniau su kažkokiu tirpalu, buvo darytos plaučių nuotraukos, bet nieko nerado...  jau tuoj bus 2 mėn kaip man jis nepraeina. Labiausiai skauda, kai liemenį suku į vieną pusę, ar aukščiau keliu rankas, galvą lenkiu atgal, toks gaunasi skausmas su tempimu  :unsure:  :hm  Kartais pasirąžius pasigirsta net toks silpnas trakštelėjimas toj vietoj. Tai kas čia galėtų būti? Ar be gydytojų pakartotino vizito nieko neišsigydysiu? GAl kam panašiai buvo?
*

sveiki, ieškojau internete informacijos apie krūtinkaulio skausmą ir radau šią žinutę. Man tie patys simtopai, o gydytojai neranda priežasties. Nebežinau kur besikreipti. :verysad:
+Quote Post
Mind
post 2008 03 15, 17:35
Paskelbta: #3

Senbuvis

Grupė: Senbuviai
Žinutės: 935
Prisijungė: 2007 12 06

Pirmas vaikas:Suaugusi
Antras vaikas:Beveik suaugusi

Apdovanojimų: 0

Man tikrai cia labai panasu i nervo uzdegima. Matyt tepaliuku neuztenka, gal reikia kokio Naklofeno, ar Diklofenako.
User is offlineProfile CardPM
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
Vartotojų skaito šią temą: 1 (Svečių: 1)
Narių: 0

Lo-Fi versija Dabar: 2014 08 20, 22:25

Atsakomybės apribojimas