Įkraunama...
Įkraunama...

Italija

Tai jau antroji tema apie Italiją. Prieš užduodami klausimą, pasinaudokite "Paieška", galbūt jus dominančiu klausimu jau buvo kalbėta pirmojoje temoje spausti čia:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AŠA: 17 sausio 2010 - 18:23
QUOTE(b3b @ 2007 09 03, 15:32)
Dar syki bandau klaust: tai ELBOS SALOS niekas nera aplankes? Turiu info, bet noreciau gyvenimisku ispudziu...

as buvau pries metus laiko bigsmile.gif labai patiko, oras geras labai pasitaike, nes musu puseje jau rudenelis buvo, o ten ir pasimaudem ir pavazinejom po sala ax.gif
paieskosiu foto 4u.gif tik smeletu papludimiu nematem unsure.gif vien akmenukai, bet jie svelnus mirksiukas.gif buvom tik tris dienas, bet pakankamai laiko, nes sala nera didele, nera ka ten veikt, nebent degintis ir maudytis, jei oras geras ax.gif
ikeliau foto ..Napaleono rezidencija...ir siaip vaizdas bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alyvuoge: 15 rugsėjo 2007 - 16:39
QUOTE(Eliana @ 2007 09 15, 17:57)
na, bet vistiek baugu vienai tokiam dideliam mieste  biggrin.gif o siaip kovas kaip menesis ar tinkamas aplankyti Roma, nepersalta? g.gif


žinai, kuo didesnis miestas, tuo mažiau tave jame pastebi, gali būt rami irnesakyk.gif labai greit pripranti, ir smagu tokiam šurmuly, ypač vakare mirksiukas.gif

aš pamenu pirmąkart Romoj buvau sausio vidury, tai saulėtą dieną galima buvo net be striukės vaikščiot, aišku, jei tau dzin, kad į tave išsižioję žiūri vietiniai lotuliukas.gif o kovas tai manau super, nes bus šilta ir nekaršta 4u.gif kuriam laikui planuoji važiuot?
Atsakyti
QUOTE(Fliquiti @ 2007 09 15, 19:24)
žinai, kuo didesnis miestas, tuo mažiau tave jame pastebi, gali būt rami irnesakyk.gif labai greit pripranti, ir smagu tokiam šurmuly, ypač vakare  mirksiukas.gif

aš pamenu pirmąkart Romoj buvau sausio vidury, tai saulėtą dieną galima buvo net be striukės vaikščiot, aišku, jei tau dzin, kad į tave išsižioję žiūri vietiniai  lotuliukas.gif  o kovas tai manau super, nes bus šilta ir nekaršta  4u.gif  kuriam laikui planuoji važiuot?


Pamenu kai ejau ta gatve kuri veda nuo Vatikano link S.Angelo ta pilna juoduko ir visokio kito plauko blink.gif vat jie man ir sudaro toki nekoki ir pavojinga vaizda blush2.gif tongue.gif
o kas del vakaru tai laaabai noriu, ten pilna zmoniu visi linksminasi, tik veinai nelabai idomu gal bus hihihi.gif butinai vakare noriu i Piazza di Spagna nueiti ant spanish steps'u pasedeti wub.gif thumbup.gif


Savaitei planuoju kaip vienai tai uzteks manau (na, jei kas i kompanija neprisirasys biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(Eliana @ 2007 09 15, 19:33)
Pamenu kai ejau ta gatve kuri veda nuo Vatikano link S.Angelo ta pilna juoduko ir visokio kito plauko blink.gif  vat jie man ir sudaro toki nekoki ir pavojinga vaizda  blush2.gif  tongue.gif
o kas del vakaru tai laaabai noriu, ten pilna zmoniu visi linksminasi, tik veinai nelabai idomu gal bus hihihi.gif butinai vakare noriu i Piazza di Spagna nueiti ant spanish steps'u pasedeti  wub.gif  thumbup.gif
Savaitei planuoju kaip vienai tai uzteks manau (na, jei kas i kompanija neprisirasys biggrin.gif )


na tie juodukai tai tik erzina, kai kabinasi, kad ką nors iš jų pirktum, ale pasiunti toliau ir viskas biggrin.gif neatrodo jie man grėsmingi biggrin.gif
kažkaip kai pasakiau apie vakarus, tai ir pagalvojau apie Ispanijos aikštę thumbup.gif

P.S. pamaniau, kad jau būsi ten savaitę, tai nepagailėk dienos nuvaryt į Tivoli, jei dar nesi buvus 4u.gif ten yra žymioji villa d'Este su daugybe fontanų bei villa gregoriana su kriokliais
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fliquiti: 15 rugsėjo 2007 - 20:07
QUOTE(Fliquiti @ 2007 09 15, 19:39)
na tie juodukai tai tik erzina, kai kabinasi, kad ką nors iš jų pirktum, ale pasiunti toliau ir viskas neatrodo jie man grėsmingi
kažkaip kai pasakiau apie vakarus, tai ir pagalvojau apie Ispanijos aikštę 

P.S. pamaniau, kad jau būsi ten savaitę, tai nepagailėk dienos nuvaryt į Tivoli, jei dar nesi buvusten yra žymioji villa d'Este su daugybe fontanų bei villa gregoriana su kriokliais


Wow..kazkas nerealaus bigsmile.gif wub.gif
zinok as kaip tik sian kazkur nuklydau nete ir ismete man toki kazkoki puslapi apie Roma ir jos villas ir kaip tik ta villa d'Este buvo tai galvoju reiks pasidomet apie ja ax.gif o va tu kaip tik mane ir apsvietei bigsmile.gif o ji ne pacioje Romoje? g.gif kaip ten reiktu iki jos nusigaut,autais ar kuo,net neisivazduoju doh.gif laugh.gif fotkese tai atrodo super thumbup.gif ten visko daug toj Romoj ... wub.gif tongue.gif
kas dar patiko (tikriausiai viskas lotuliukas.gif ) ,dar gal ka nors parekomenduotum ax.gif bigsmile.gif

O kas del Ispanijos aikstes tai kai buvau Romoje deja jos neaplankiau unsure.gif kai pirma karta vykdama tai net neisivaizdavau kur ten kas toj Romoj,o pasirodo visai netoli sios aikstes bludinom doh.gif vykau ne viena ir tai ir laiko mazai turejom tai vat unsure.gif bet labai norejau, tai galvoju reiks dabar atsigriebt biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eliana: 15 rugsėjo 2007 - 21:31
na, Tivoli yra miestukas netoli Romos, pasak italų turistinės info, lengvai pasiekiamas autobusais (negaliu nei patvirtint, nei paneigt, nes mes buvom su mašina biggrin.gif ) bet absoliučiai privaloma thumbup.gif nuotraukomis to neperteiksi, bet abi vietos fantastiškos, tik nenusibruk ten pirmadienį, nes nedirba smile.gif į tą gregorianą tai dar išsireikalavom nuolaidą bilietams lotuliukas.gif kuri akivaizdžiai nepriklausė, MB stovėjo už galvos susiėmęs kaip aš su biču derėjaus (ten toks jaunikaitis dirbo) tai anas 50proc pritaikė hihihi.gif
Dar būčiau norėjus (iki šiol taip ir neteko doh.gif ) pamatyt via Appia ir katakombas rolleyes.gif čia užmiesty gaunas, kaip suprantu, su miesto transportu galima nusigaut, ir dar labai į Vatikano nekropolį norėčiau (reik gaut leidimą), pažėt ar tikrai taip atrodo, kaip parašyta da vinčio kode lotuliukas.gif dar skaičiau kažkokioj kitoj knygoj, kad yra kažkoks vienuolynas, kurio visas laidojimo rūsys ištapetuotas tūkstančių vienuolių kaulais blink.gif ten rašoma, kad įleidžia lankytojus, ir kad vaizdo niekad nepamirši hihihi.gif būtų visai interesna... nu aš čia rašau apie tokias netipines vietas, prisiskaičius visokios literatūros biggrin.gif nes savaime suprantama visą istorinį centrą privaloma apžiūrėt mirksiukas.gif
o Vatikano muziejuj esi buvus? dar beje galima išsirūpint leidimą ir visą Vatikano miestą apžiūrėt, aš tai labai norėčiau į biblioteką rolleyes.gif žodžiu, dar važiuot ir važiuot man į tą Romą doh.gif lotuliukas.gif
Šiaip Romoj su susisiekimu nėr problemų, išsiperki dienos bilietą ir varinėji mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eliana @ 2007 09 15, 18:57)
Ojej aciu labai  4u.gif  biggrin.gif  nusiraminau jau net  biggrin.gif

Va butent delto pasmirinejimo kur noriu ir t.t. tai ir faina man atrodo, nieks nekvarsins galvos  thumbup.gif nusipirksiu koki vadova po Roma ar siaip ka nors,kad bent zinociau ka galima pamatyti ir pirmyn  bigsmile.gif  na, bet vistiek baugu vienai tokiam dideliam mieste  biggrin.gif o siaip kovas kaip menesis ar tinkamas aplankyti Roma, nepersalta? g.gif


As tai isvis patarciau nepirkt kelioniu vadovo, o internete paziurek, ka nori pamatyt. Beje viesbutyje turi duoti tau lankytinu vietu zemelapi, kur tikrai jis yra issamus su visom smulkiom gatvelem, ko kelioniu vadove pasigedau.
ir pinigu sutaupysi, beje tas zemelapis kur viesbuciuose duoda (tikrai daugelyje viesbuciu kiek teko but italijoj duoda) labai fainas ir labai aiskus! O jei viesbuty ir negausi, tai oro uoste tik atvykus ar centrinej traukiniu stoti (Termini) siulau susirast turistu informacijos biura, kur gausi susni nemokamos informacijos, patarimu, zemelapiu ir t.t. (zinoma jei tik kalbi angliskai)
[quote=Fliquiti,2007 09 15, 20:39]
na tie juodukai tai tik erzina, kai kabinasi, kad ką nors iš jų pirktum, ale pasiunti toliau ir viskas biggrin.gif neatrodo jie man grėsmingi biggrin.gif
kažkaip kai pasakiau apie vakarus, tai ir pagalvojau apie Ispanijos aikštę thumbup.gif

O del tu negriuku, kur a laGucci, Prada ir kitus brandus pardavineja cia pat prie tikruju brandu, tai isvis siulau neuzmezginet akiu kontaktu ir bus ok. Seip kai kurie yra ikyrus, na bet jei tau to padirbto daikto nereikia, taigi zinai pati, kad nepirksi..nu tai ir viskas, eini sau toliau.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fliquiti @ 2007 09 15, 22:34)
na, Tivoli yra miestukas netoli Romos, pasak italų turistinės info, lengvai pasiekiamas autobusais (negaliu nei patvirtint, nei paneigt, nes mes buvom su galima nusigaut, ir dar labai į Vatikano nekropolį norėčiau (reik gaut leidimą), rašau apie tokias netipines vietas, prisiskaičius visokios literatūros  biggrin.gif nes savaime suprantama visą istorinį centrą privaloma apžiūrėt  mirksiukas.gif
o Vatikano muziejuj esi buvus? dar beje galima išsirūpint leidimą ir visą Vatikano miestą  apžiūrėt, aš tai labai norėčiau į biblioteką  rolleyes.gif žodžiu, dar važiuot ir Šiaip Romoj su susisiekimu nėr problemų, išsiperki dienos bilietą ir varinėji  :


Pastebejau,kad cia reiks issianalizuot ta Roma, kiekviena jos kampa biggrin.gif
Kiek pastebejau tai sekmadieniais nieks nedrba beveik unsure.gif
Nu kaip cia pasakius tokia istorija apie muzieju ir mano buvima jame hihihi.gif pasiemiau ant peciu uzsideti,kad tik ileistu perejau per kelis tuos apsauginius ir ras ta su kuriuo pecius dengiau palikau saugojimo kameroj doh.gif maniau jau viskas nebereiks,o pasirodo tik priejau iki Jono Pauliaus kapo ir tas pradejo apsauginis sakyt,kad reik uzsidengt,o neturejau kuo tai pasedejau labai smagiai ant Vatikano laiptu kol kiti dalyvavo muziejuose lotuliukas.gif blink.gif tai si karta zadu nueit ir tais laiptukais uzlipt,tik sake ten per kancias uzlipi biggrin.gif

aciu tau labai 4u.gif 4u.gif 4u.gif labai naudinga info bigsmile.gif
reik galkoki marsruta susidaryt, nes kitaip liksiu nieko nepamacius g.gif lotuliukas.gif


Papildyta:
QUOTE(Deborah @ 2007 09 16, 07:01)
As tai isvis patarciau nepirkt kelioniu vadovo, o internete paziurek, ka nori pamatyt. Beje viesbutyje turi duoti tau lankytinu vietu zemelapi, kur tikrai jis yra issamus su visom smulkiom gatvelem, ko kelioniu vadove pasigedau.
ir pinigu sutaupysi, beje tas zemelapis kur viesbuciuose duoda (tikrai daugelyje viesbuciu kiek teko but italijoj duoda) labai fainas ir labai aiskus! O jei viesbuty ir negausi, tai oro uoste tik atvykus ar centrinej traukiniu stoti (Termini) siulau susirast turistu informacijos biura, kur gausi susni nemokamos informacijos, patarimu, zemelapiu ir t.t. (zinoma jei tik kalbi angliskai)


Reiks pradet kalbet tongue.gif nors ir italiskai kazka kertu rolleyes.gif
labai naudinga info,reiks taip ir padaryt bigsmile.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fliquiti @ 2007 09 15, 23:34)
dar labai į Vatikano nekropolį norėčiau (reik gaut leidimą), pažėt ar tikrai taip atrodo, kaip parašyta da vinčio kode  lotuliukas.gif dar skaičiau kažkokioj kitoj knygoj, kad yra kažkoks vienuolynas, kurio visas laidojimo rūsys ištapetuotas tūkstančių vienuolių kaulais  blink.gif ten rašoma, kad įleidžia lankytojus, ir kad vaizdo niekad nepamirši hihihi.gif būtų visai interesna... nu aš čia rašau apie tokias netipines vietas, prisiskaičius visokios literatūros  biggrin.gif nes savaime suprantama visą istorinį centrą privaloma apžiūrėt  mirksiukas.gif
o Vatikano muziejuj esi buvus? dar beje galima išsirūpint leidimą ir visą Vatikano miestą  apžiūrėt, aš tai labai norėčiau į biblioteką  rolleyes.gif žodžiu, dar važiuot ir važiuot man į tą Romą  doh.gif  lotuliukas.gif
Šiaip Romoj su susisiekimu nėr problemų, išsiperki dienos bilietą ir varinėji  mirksiukas.gif


o kaip galima ta leidima issirupinti?? ar galima paprastiems turistams, ar reikia per pazistamus? Mano buvusio bendradarbio sesuo su vyru dirba vatikane, jie ten tiesiogiai prieina prie visu kardinolu, bet kazkaip nesinori ju trukdyti, vis tik ne gimines.... i vatikana tai labai noreciau patekti ax.gif
Pasiilgau Romos, ten buvau virs 30 kartu, bet paskutini karta pries 4 metus... gaila, nepavyks dabar ten nulekti, nes keiciasi planai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Eliana @ 2007 09 16, 07:10)
Kiek pastebejau tai sekmadieniais nieks nedrba beveik  unsure.gif


jei kalbi apie muziejus, tai dažniausiai jie nedirba pirmadieniais... Jei apie pardes, tai tu teisi biggrin.gif

QUOTE(dianita @ 2007 09 16, 13:37)
o kaip galima ta leidima issirupinti??


vatikano psl yra email ir instrukcijos, ką reikia paminėt užsakant. Tai va tiesiog surašai visą info, ko ten reikalauja (tipo savo batų nr, gimimo metus, tautybę ir pan) ir išsiunti tuo emailu, nurodydamas datas, kurios tau tiktų. O jie tau atsiunčia išrinktą datą 4u.gif
Mes paskutinę akimirką parašėm prieš pat išvykdami į gran tour po pietų Italiją, tai tik grįžę radom vieną iš datų patvirtintą cray.gif
Atsakyti
QUOTE(Fliquiti @ 2007 09 16, 15:46)
vatikano psl yra email ir instrukcijos, ką reikia paminėt užsakant. Tai va tiesiog surašai visą info, ko ten reikalauja (tipo savo batų nr, gimimo metus, tautybę ir pan) ir išsiunti tuo emailu, nurodydamas datas, kurios tau tiktų. O jie tau atsiunčia išrinktą datą  4u.gif


gal gali parasyti ta vatikano psl nuoroda?? ax.gif
Atsakyti