Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės

Sveikos,užbaigėme vieną temą 4u.gif
Prašom rodyti savos gamybos sages,taip pat,jei yra galimybe,pakonsultuoti ar pamokyti,kaip jos daromos rolleyes.gif
Pirma tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rulle: 31 spalio 2007 - 16:04
O kur yra ta parduotuvė Tikros spalvos?
Atsakyti
QUOTE(vazaza @ 2007 10 31, 17:54)
O kur yra ta parduotuvė Tikros spalvos?

tikros spalvos
Atsakyti
Labai labai ačiū
Atsakyti
Kelios naujos gėlės Kalėdoms pasipuošti... (spausti ant nuotraukos)

user posted image*user posted image

user posted image*user posted image

user posted image*user posted image

user posted image * user posted image

user posted image * user posted image






Nevystančios gėlės...
Atsakyti
Grazios geles.Gan iskilmingai atrodo.
O gal tu pabandyk dar karoliuku kokiu i viduriuka prisiuti,turetu atrodyti neblogai,butu tiks zvilgsnio traukimas didesnis.
Atsakyti
QUOTE(svajoklis @ 2007 11 02, 10:26)
Grazios geles.Gan iskilmingai atrodo. O gal tu pabandyk dar karoliuku kokiu i viduriuka prisiuti,turetu atrodyti neblogai,butu tiks zvilgsnio traukimas didesnis.
thumbup.gif Ačiū už idėja aciuks.gif
Atsakyti
Pamirsot visai telele, ar rudeni-ziema nieks sagiu nenesiojat ir negaminat? As tai jas labai megztu. Cia mano pirmoji veltinio sage, man ji labai miela nes pirma.Prasom ivertinti.user posted image
Atsakyti
Smagi tokia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jura_jurate @ 2007 11 06, 12:32)
Pamirsot visai telele, ar rudeni-ziema nieks sagiu nenesiojat ir negaminat? As tai jas labai megztu. Cia mano pirmoji veltinio sage, man ji labai miela nes pirma.Prasom ivertinti.

Tikrai temutę primiršom blush2.gif bet tavo sagė labai fainuoliška wub.gif o kaip pirma, tai labai dailutė 4u.gif aš kai su vilna nelabai draugauju, tai man atrodo neįmanoma tokius gražius daikčiukus iš vilnos sukurpti doh.gif
Atsakyti
Aciu mergaites uz paskatinimus, o as su vilna susidrugavau pamaciusi Asareles grozius, paciupinejusi, lyg tol, nelipo man ji prie ranku ir tiek, o dabar noriu ir noriu ka nors nauja nuveikti..
Atsakyti
pagyvinsiu ir as temele savo naujausiais kurineliais 4u.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti