Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės - 3 dalis, nertos, megztos

Paziurime i tokius vaizdus,
user posted image

pabendraujame, pasitariame, ir - aida!

user posted image






user posted image


Senoji tema..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 01 lapkričio 2007 - 22:02
Na baltoji snieguolės suknelė tai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Aš vos nenugriuvau nuo kėdės.Jėga.Bet apykaklė....ir kaip užteko kantrybės? g.gif Negaliu atsižavėt. thumbup.gif Šaunuolė. thumbup.gif Laukiam naujų kūrinių, idėjų.
O kad supermamos forumas veža tai ir aš įsitikinau 100 procentų.Ir aš taip pat darbe tik seivinu, tik kopinu...Anksčiau laisvą minutę telefonu varydavau, o dabar su jumis kartu sėdžiu, idėjų semiuos ir pati neriu, mezgu...Ankščiau pirkdavau kone kiekvieną mezgimo žurnalą, kaupdavau bet jie taip menęs neužkabindavo, o va pas jus, su jumis pabuvus taip gera pasidaro kad atrodo kalnus nuverstum.Ah kad tik to laikelio daugiau būtų.... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(1RUGILE @ 2007 11 02, 10:54)
Na baltoji snieguolės suknelė tai  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif Aš vos nenugriuvau nuo kėdės.Jėga.Bet apykaklė....ir kaip užteko kantrybės? g.gif Negaliu atsižavėt. thumbup.gif Šaunuolė. thumbup.gif Laukiam naujų kūrinių, idėjų.
O kad supermamos forumas veža tai ir aš įsitikinau 100 procentų.Ir aš taip pat darbe tik seivinu, tik kopinu...Anksčiau laisvą minutę telefonu varydavau, o dabar su jumis kartu sėdžiu, idėjų semiuos ir pati neriu, mezgu...Ankščiau pirkdavau kone kiekvieną mezgimo žurnalą, kaupdavau bet jie taip menęs neužkabindavo, o va pas jus, su jumis pabuvus taip gera pasidaro kad atrodo kalnus nuverstum.Ah kad tik to laikelio daugiau būtų.... wub.gif


zonoma! thumbup.gif daugiese daug sparciau mezgasi-neriasi 4u.gif
Rugile, kaip tavo suknele? as su saviske pastrigau, neatveze i parduotuve man zadetu siuliuku, tai is tos nevilties nusipirkau sokoladiniu siulu ir ne pagal plana visai neriu VS sijona doh.gif tikiuosi vis dar prie taves prisijungti ir pasivyti..pralenti jau nebeiseis mirksiukas.gif
Papildyta:
Qatqet thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif labai zavi suknyte saunuole tu saunuole drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 02 lapkričio 2007 - 13:58
Eh, Dovyda..... doh.gif Esu pabaigusi priekį, pradėjau nugarytę schmoll.gif Bet kažkas man čia ne taip schmoll.gif g.gif Nežinau kaip bus, mezgu iš sportinio intereso doh.gif Jaučiu kad teks ardyt doh.gif arba svorio biškį pametėt..... doh.gif Bet atrodo bus priimtinesnis ir greitesnis pirmas variantas.... blush2.gif Atrodo suknelė bus ankštoka. g.gif Tad jei ardysiu tau mane prisivyti ir pralenkti bus vieni juokai. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
O kad tau neišeina pasilaikyti plano tai manau bus tik į naudą. thumbup.gif Turėsi savo VS ale Dovyda sijonuką. thumbup.gif Būsi vienintelė ir nepakatrojama.Kai bus ką rodyti būtinai pasirodyk.Lauksim. wub.gif
Atsakyti
gadget3, jei turesi kokiu minciu, kaip megzti ta suknele su kailiais - mestelk prasau cia... 4u.gif

as niekada nemezgiau sukneles, nu bet sita nereal thumbup.gif butinai tokios noriu...

tik nezinau nuo ko pradet...

buciau dekinga ax.gif
Atsakyti
QUOTE(1RUGILE @ 2007 11 02, 21:15)
Eh, Dovyda..... doh.gif Esu pabaigusi priekį, pradėjau nugarytę schmoll.gif Bet kažkas man čia ne taip schmoll.gif  g.gif Nežinau kaip bus, mezgu iš sportinio intereso doh.gif Jaučiu kad teks ardyt doh.gif  arba svorio biškį pametėt..... doh.gif Bet atrodo bus priimtinesnis ir greitesnis pirmas variantas.... blush2.gif Atrodo suknelė bus ankštoka. g.gif Tad jei ardysiu tau mane prisivyti ir pralenkti bus vieni juokai. thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
O kad tau neišeina pasilaikyti plano tai manau bus tik į naudą. thumbup.gif Turėsi savo VS ale Dovyda sijonuką. thumbup.gif Būsi vienintelė ir nepakatrojama.Kai bus ką rodyti būtinai pasirodyk.Lauksim. wub.gif


biggrin.gif na....del svorio metimo del sukneles... nezinau nezinau blush2.gif as pati irgi toli grazu iki manekenes, bet..kaip kazkuri mergaiciuke cia sake, mes patys graziausi modeliai savo mezginukams mirksiukas.gif ir jeigu tikrai ardysi....tada galbut as ir pirma baigsiu drinks_cheers.gif o tu padaryk foto visitiek , nes man labai rupi suzinot kaip ji ten virbalais mezgama atrodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(1RUGILE @ 2007 11 02, 21:15)
Eh, Dovyda..... doh.gif Esu pabaigusi priekį, pradėjau nugarytę schmoll.gif Bet kažkas man čia ne taip schmoll.gif  g.gif Nežinau kaip bus, mezgu iš sportinio intereso doh.gif

rolleyes.gif

QUOTE(katyte_pi @ 2007 11 03, 10:50)
gadget3, jei turesi kokiu minciu, kaip megzti ta suknele su kailiais - mestelk prasau cia...  4u.gif



cool.gif
Butinai.

Spekit, ar pakalbejau (su draugute )... Buvo gi rankines pirkimo akcija smile.gif

DAR KARTA - dekui uz grazius zodzius. Jumi - nuostabios!!! Uzsikabliavau ant sukneliu totaliai.

Senojoj temoj idejau viena airisku neriniu vintazzhine suknele.... Vienzo,myyyyrstu koks grozis.

Dedu DAR viena.

Irgi - airiski neriniai, pagaminta apie 1910.
user posted image

user posted imageuser posted image

user posted imageuser posted image
Papildyta:
Arual, tigi as jau BUVAU perskaicius is kitos puses, todel ir rasiau smile.gif Ir vikingines moteros ivaizdis - super. GYVAI isivaizduoju mezgancia.

Jei reikes instrukciju tai juodai suknytei, tai reikes ir tavo ismatavimu smile.gif O paskaiciuot - visada galiu! Man neduok pavalgyt, o duok kam pavadovaut smile.gif
Atsakyti
Kaip man patinka tokios senovinės airiško nėrimo suknelės... wub.gif wub.gif wub.gif seilė nutįso bežiūrint lotuliukas.gif Tik mane labai užknisa tas siūlų kaišymas doh.gif prieš porą metų nėriau staltiesėlę iš rutuliukų. Buvo taip nusibodę, kad metus spintoj numesta gulėjo blush2.gif po metų suveikė sąžinė ir pabaigiau šiaip ne taip biggrin.gif Bet norėčiau tokios nertos vestuvinės suknelės drinks_cheers.gif , tik kol nusinerčiau tai jaunikis pabėgtų lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
ojeiiiii Qatqet doh.gif

labbbbbai grazu....bet jau darbo!!!! kruvinai verysad.gif
tokia suknia nunerti reiketu duot kam nors vietoj bausmes assa.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

čia dar... seilės pavarvinimui tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(davusi viltį @ 2007 11 03, 12:31)
Kaip man patinka tokios senovinės airiško nėrimo suknelės...  wub.gif  wub.gif  wub.gif  seilė nutįso bežiūrint  lotuliukas.gif Tik mane labai užknisa tas siūlų kaišymas  doh.gif prieš porą metų nėriau staltiesėlę iš rutuliukų. Buvo taip nusibodę, kad metus spintoj numesta gulėjo  blush2.gif po metų suveikė sąžinė ir pabaigiau šiaip ne taip  biggrin.gif Bet norėčiau tokios nertos vestuvinės suknelės  drinks_cheers.gif , tik kol nusinerčiau tai jaunikis pabėgtų  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Reikia atidziai rinktis. Ir modeli, ir jauniki smile.gif

QUOTE(dovyda @ 2007 11 03, 13:26)
ojeiiiii Gadqet3 doh.gif

labbbbbai grazu....bet jau darbo!!!! kruvinai verysad.gif
tokia suknia nunerti reiketu duot kam nors vietoj bausmes assa.gif



Niu, kodel vietoj bausmes? Matet kuri graviruotus sarvus? Pasaka. Tauta gali baisiai daug nuveikt, kai TV, radijas ir internetas netrukdo, o vietiniai tusai - tik sekmadieniais.

rolleyes.gif

Stebuklas tos suknios. Ir pavydziu moterims kurios jas nesiojo. Eidamos pas drauges arbatos isgerti. Na, iki-supermaminiais laikais!

Sekmes!!!!

Prasideda mezgimui beigi nerimui tinkamas orelis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2007 11 03, 15:34)
. Tauta gali baisiai daug nuveikt, kai TV, radijas ir internetas netrukdo, o vietiniai tusai - tik sekmadieniais.

Paprieštarausiu truputėlį blush2.gif Prie TV ir radijo galima tieek prinert ir primegzt tongue.gif Gyvas pavyzdys - vasarą per atostogas su mama sėdėdavom prie TV, viena akim, tiksliau, akies krašteliu, į ekraną, kita į nėrinį/mezginį ir darbuojamės irnesakyk.gif ateina tėtis ir taikosi perjungti kanalą motyvuodamas "jūs gi nežiūrit..." "žiūrim žiūrim" lotuliukas.gif o ką nėriau bežiūrėdama serialus greitu laiku parodysiu. šitoj temoj mirksiukas.gif
Atsakyti