Įkraunama...
Įkraunama...

Rupūžės ištrauka arba BUFO3

Sveikos,

Girdejau rupuzes istrauka arba vaistineje parduodama BUFO3 (cia tas pats) gydo mamos vaikams angina. Kaip reikia tai daryti? Maniskiui tik 3, bet jau vargstam pakankamai....
Aciu.
Atsakyti
QUOTE(Liepa2 @ 2007 11 04, 20:54)
Sveikos,

Girdejau rupuzes istrauka arba vaistineje parduodama BUFO3 (cia tas pats) gydo mamos vaikams angina. Kaip reikia tai daryti? Maniskiui tik 3, bet jau vargstam pakankamai....
Aciu.

Mes vairtojame ir gana sekmingai perku ji homeopatineje vaistineje,mano maže vis sirgdavo sloga net tęko adenoidus operuoti bet didelio pagerėjimo nebuvo tada LOR gydytoja pasiūlė pagerti rupužės užpilą.Kai pradėjome gerti baigesi mūsų visos slogos o jei ir prasidėdavo tai taip greitai ir pasibaigdavo be jokių komplikacijų,bet jį reikia gerti koki pusmeti be pertraukos kad pajaustum teigiamą rezultatą, į vandenuką reikia ilašinti tiek lašų kiek vaikui metų.
Atsakyti
O tas pastovus vartojimas, tai čia kasdien, ar kaip?
Mano vaikui tai su ta rupūže įdomiai gaunasi, davėm tris lašiukus, tai kelioms dienoms temperatūra nukrito iki normalios, paskui vėl 37,2-3. po savaitės vėl davėm išgerti, tai vėl tas pats, temp kelioms dienoms nukrito, dabar vėl 37,2. Ar buvo taip kam?
Atsakyti
Aš irgi tik šiandien iš kolegės sužinojau apie šį preparatą.
Vaistai.lt jo aprašymo neradau.
Gal žinote, kurioje vaistinėje Vilniuje galima jo nusipirkti, nes jau visos tos anginos su temperatūrom užkniso........ Gal šis mums padės
Atsakyti
Šitie vaistukai turėtų buti homeopatinėje vaistinėje. Kur Vilniuje, tai vilnietės pasakys 4u.gif Kaune homeopatinės vaistinės yra Rotušės a. ir Savanorių pr. (tik užkilus, Parapharm).
Gal galėtumėt apibūdinti, kokia ta angina būna, kuriems padeda. Pūlinga? Užkimimas? Gerklę skauda?

Kgt, o jums homeopatas rekomendavo su tokiom pertraukom duoti? Nes jeigu tinka, tai, manyčiau, galit pavartoti ilgesnį laiko tarpą be pertraukų (pvz. 2 savaites), kol susinormalizuos gerklytė.
Atsakyti
Nupirkau ir aš pagaliau tą preparatą.
Vaikui tonzilitas kartojasi kelis sykius šaltu sezonu. Gerklė skauda retai tik tempė aukšta būna....
Dabar jau nuo balandžio pradžios nesergam - kada jį pradėti duoti, gal rudeniop, kai jau pradės vėsti........
Ir po kiek lašų - ten rašo 15 lašų, o forume skaičiau tiek kiek vaikui metų - ir nežinau dozės blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalia.tu @ 2008 05 19, 15:03)
Sveikos mamytes! Gal kuri zinot kur galima nusipirkti Vilniuje???


Širdažolė
Specializuota vaistažolių vaistinė!
Pelesos g. 7, Vilnius
Tel.: (8 5) 2655210
Darbo laikas:
I-V 8-19
VII nedirba


vakar pirkau dar turėjo
Atsakyti
Gal galit parasyt, nuo kokios anginos bufo padeda ax.gif . Internete ieskojau info, tai visai apie kitus simptomus radau...
Pulinga angina irgi isvalo? Ar tiesiog sutinusi gerkle? Skausminga gerkle ar ne?
Atsakyti
QUOTE(obuoliux @ 2008 05 20, 10:47)
Gal galit parasyt, nuo kokios anginos bufo padeda  ax.gif . Internete ieskojau info, tai visai apie kitus simptomus radau...
Pulinga angina irgi isvalo? Ar tiesiog sutinusi gerkle? Skausminga gerkle ar ne?


Cia labai senas vaistas,mano mociute dar pasakojo kad senovej pulingas anginas gydydavo... Ir man mama vaikystej taip isgyde,iki siol nesergu ax.gif
Atsakyti
thumbup.gif dalykas, išbandžiau ir aš savo vaikiui, rytais atsikeldavo tarsi ligoniukas, pakosčiodavo, nors plaučiai švarūs, nedidelė sloga, o po pietų vaikinas tarsi sveikas, niekur nieko, tad pagerėm dvi savaites, nors po 3-4 dienų viskas susinormalizavo, manau dabar tai bus pirmasis mūsų vaistas smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Gėlėta @ 2008 05 26, 13:16)
thumbup.gif dalykas, išbandžiau ir aš savo vaikiui, rytais atsikeldavo tarsi ligoniukas, pakosčiodavo, nors plaučiai švarūs, nedidelė sloga, o po pietų vaikinas tarsi sveikas, niekur nieko, tad pagerėm dvi savaites, nors po 3-4 dienų viskas susinormalizavo, manau dabar tai bus pirmasis mūsų vaistas  smile.gif

O po kiek lašų duodavai....... unsure.gif
Atsakyti
Duodu po 1-2 lašus su vandenuku tris kart dienoj, praėjus pusvalandžiui po valgio, duosiu dvi savaites, o paskui darysiu pertrauką g.gif mums nuo šio vaistuko kaip apetitas pagerėjo, ir taip nesiskųsdavau, kad gerai valgo, bet dabar doh.gif
Atsakyti