Įkraunama...
Įkraunama...

Petunijos

Niekur internete nerandu apie petunijas, g.gif gal ieškot nemoku.Gal jūs Supermamos žinot kokiu puslapiuku apie petuniju auginima, prieziūra, na ar tiesiog kaip graziau jas ikomponuoti sode biggrin.gif
Atsakyti
Ieškok čia. O šiaip petunijos tai ilgai ir gražiai žydinčios žemos gėlės. Reikia dažnai laistyti, nes kitaip nudžius lapai ir nebus gražu, tačiau lieti taip dažnai kaip surfinijų nereikia.

http://www.rojaussod.../tema.php?s=317
Atsakyti
gerai kad nuoroda perskaiciau bo buciau sekliukes storu zemiu sluoksniu uzvertus tongue.gif blush2.gif
Atsakyti
bet gal jau vėlu sėti petunijas g.gif , skubėkit į Senukus ar Ermitažą ir nusipirkite pigiai jau paaugintų daigelių thumbup.gif
Atsakyti
nu as ir galvoju kad jau veloka petuniju sejai, bet turejau sekliukiu tai susejau, ir dar ispaudziau jas i zeme bet neuzpyliau zemem, o uzdengti stiklo neturejau, tai laikrasciu uzdengiau ar nieko blogo? g.gif
Atsakyti
Aš pasėjusi petunijas uždengiau polietileno maišeliu ir kartas nuo karto (kai susikaupdavo vandens lašai ant polietileno) nukeldavau ir sėklytes pravėdindavau, kad neimtų pūti. Išdygo ir auga mano petunijos kuo puikiausiai thumbup.gif
Atsakyti
raima,
O kada tu sejai, nes as tai vakar tai gal nespes jos man sudygt? Pradedu bijot verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(brit @ 2005 03 31, 14:04)
raima,
O kada tu sejai, nes as tai vakar tai gal nespes jos man sudygt? Pradedu bijot verysad.gif


laikraščiu negerai, nes reikia šviesos, geriau permatomu krepšeliu.O sėti jas reikia sausio-vasario mėnesiais...aišku, jos ir dabar sudyks, tik užaugs ir žydės šiek tiek vėliau.
Atsakyti
Sėjau savo petunijas kovo pradžioje. Bet esu kažkada sėjusi ir kovo pabaigoje. Ir nieko - spėjo išaugti, ir žydėjo kuo puikiausiai. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Tai sendien butinai uzdesiu koki celofana rolleyes.gif Nu as pirma karta sejau petunijas, tai kaip man keista kad tos sekliukes taip ant pavirsiaus matosi g.gif Nu nepykit bet as dar jus panervuosiu a turi jos taip matytis, gal vis delto apibarstyt truputuka zemele blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(brit @ 2005 04 01, 16:14)
Tai sendien butinai uzdesiu koki celofana rolleyes.gif  Nu as pirma karta sejau petunijas, tai kaip man keista kad tos sekliukes taip ant pavirsiaus matosi g.gif  Nu nepykit bet as dar jus panervuosiu a turi jos taip matytis, gal vis delto apibarstyt truputuka zemele blush-anim-cl.gif



jokių žemių nebarstyk. Aš irgi pirmą kartą kai sėjau - nežinojau ir užbarsčiau tai visai nesudygo cry.gif . Dabar irgi sėjau prieš pat velykas. Tik va stiklo tai neturiu uždengti, kažką reiks sugalvoti, gal tikrai greičiau augs. O kad vėlai sodinom nebijok užaugs, tik truputį vėliau pradės žydėti, bet vasarą jas reikia kas savitę tręsšti ir dažnai laistyti, tai tada daug ir ilgai žydi. 4u.gif
Atsakyti
aš irgi sejau kovo pabaigoje mano jau sudygo ir kadangi stiklo neturiu tai visada celofaniniu maišeliu dengiu o pastatau ant palanges.ir pernai taip dariau nes labai anksti pasodinus tik ištysta ūgliukai nieko gero kai salygų nera.dabar jau saulutes daugiau tai tie daigeliai pasiveja greitai ugiu ir žydeti suspeja.
Atsakyti