Įkraunama...
Įkraunama...

Savanorių pr.: Viltenė

Pavasarį planuojam pradėti lankyti darželį. Patogiausia butu vesti į darželį Viltene, esantį Gerosios Vilties g. Gal kas vedate ten ir galite parašyti apie aukletojas ir atmosfera ten. Kai buvau, tai vedėja labai gyrė savo darželį ir auklėtojas, bet būtų keista, kad negirtų. Norėčiau atsiliepimų iš mamyčių smile.gif
Atsakyti
Mes taippat buvom nusprendę lankyti šį darželį, bet mūsų gydytoja ir sesutė atkalbėjo, motyvuodamos , kad jame l. serga vaikai g.gif . Kaip gydytoja išsireiškė,matyt, prasta priežiūra. Mus atkalbėjo-pradėjom lankyti kitą smile.gif .Nors, turbūt, vaikai visuose darželiuose serga, mažiau ar daugiau...
O vedėja, tai pasirodė labai jau arogantiška. Bet čia tik mano pastebėjimas.
Atsakyti
QUOTE(Leida @ 2005 03 09, 19:40)
Mes taippat buvom nusprendę lankyti šį darželį, bet mūsų gydytoja ir sesutė atkalbėjo, motyvuodamos , kad jame l. serga vaikai g.gif . Kaip gydytoja išsireiškė,matyt, prasta priežiūra. Mus atkalbėjo-pradėjom lankyti kitą smile.gif .Nors, turbūt, vaikai visuose darželiuose serga, mažiau ar daugiau...
O vedėja, tai pasirodė labai jau arogantiška. Bet čia tik mano pastebėjimas.



O kokį einate, gal kur netoliese? Kažkaip nesinorėtų, kad vaikas labai sirgtųsad.gif
Atsakyti
QUOTE(abu @ 2005 03 09, 20:09)
O kokį einate, gal kur netoliese? Kažkaip nesinorėtų, kad vaikas labai sirgtųsad.gif

Dabar einam į ''Aušrelę''. Šis darželis taippat yra G.Vilties g-vėj. Man jis pasirodė tvarkingesnis už ''Viltenę''. Bet aišku, svarbiausia, dirbantys žmonės, o kadangi, dar tik pradėjom lankyti, tai sunku ką nors pasakyti. Kaimynės dukra lankė, tai nesiskundė.
Atsakyti
Labai ačiū už informacija. Tikriausiai reiks ir mums pasieškoti kito darželio:(
Nes jokių kitų atsiliepimų kol kas nėra. Tikriausiai nelabai kas į jį veda vaikus.
Atsakyti
O kur šitas drželis konkrečiau randasi?
Atsakyti
QUOTE(Naujoke25 @ 2005 04 11, 12:15)
O kur šitas drželis konkrečiau randasi?


Darželis yra Savanorių g. gale, netoli žiedo, tarp namų. Galima pažiūrėti internete tinklapyje www.maps.lt, įvedus tikslų adresą.
Atsakyti
QUOTE(abu @ 2005 04 12, 06:56)
Darželis yra Savanorių g. gale, netoli žiedo, tarp namų. Galima pažiūrėti internete tinklapyje www.maps.lt, įvedus tikslų adresą.

žiūrėjau maps.lt ar čia ne tas pat kur rusų laikais buvo 56-tas?
Atsakyti
QUOTE(Naujoke25 @ 2005 04 14, 09:06)
žiūrėjau maps.lt ar čia ne tas pat kur rusų laikais buvo 56-tas?


Net nežinau koks tai buvo, nes šiame rajone negyvenu. Vyro tevai šalia gyvena, todėl ir domėjausi. Prie mūsų namų darželis vaikus tik nuo 3 metų priims.
Atsakyti
Šitas darželis ko gero skurdžiausiai atrodo iš visų šiame rajone, o jei dar vaikai serga blink.gif bet gal vis tik atsiras mamytė, kuri veda savo lelių šitam darželin 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Leida @ 2005 03 09, 19:39)
Mes taippat buvom nusprendę lankyti šį darželį, bet mūsų gydytoja ir sesutė atkalbėjo, motyvuodamos , kad jame l. serga vaikai g.gif . Kaip gydytoja išsireiškė,matyt, prasta priežiūra. Mus atkalbėjo-pradėjom lankyti kitą smile.gif .Nors, turbūt, vaikai visuose darželiuose serga, mažiau ar daugiau...
O vedėja, tai pasirodė labai jau arogantiška. Bet čia tik mano pastebėjimas.

Jūsų vaikučio gydytojos pavardė ne Ž. raide prasideda jei ne paslaptis? blush2.gif
reiks man su savo vaiko gydytoja pakalbėt, ji tikrai turėtų žinot ar labai daug ligoniukų iš šio darželio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Naujoke25 @ 2005 06 22, 13:22)
Jūsų vaikučio gydytojos pavardė ne Ž. raide prasideda jei ne paslaptis? blush2.gif
reiks man su savo vaiko gydytoja pakalbėt, ji tikrai turėtų žinot ar labai daug ligoniukų iš šio darželio smile.gif

Nea, gydytojos pavardė prasideda raide Č. smile.gif . Čia Centro p-ka.
Atsakyti