Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisingos gleivės, dienos ir ovuliacija

Noreciau pasiteirauti ir pasidalinti patirtimi. Iskilo klausimas, ar Jus fiziologiskai jauciate, kuomet ivyksta ovuliacija? Ar vaisingos gleives (skaidrios, tasios) visada reiskia, kad greit bus ovuliacija ir dienos tikrai vaisingos?
Man atrodo, kad man ivyksta ovuliacija apie 17-18 ciklo diena ir net veliau, o ciklas 31 diena, reguliarus, ar taip gali buti? Jauciu tada skausmeli ties sonais, kartais trumpesni, kartais ilgesni. O tos gleives pasirodo kartais pries tai, kartais po (ar taip gali buti)?Kaip buna Jums?
Atsakyti
Aš asmeniškai gleivių pokyčius pastebiu ne visada. Kartais būna viskas labai aišku - iš pradžių tirštos gleivės, kurios po to skystėja, skaidrėja ir gausėja, o paskui staiga vėl tampa tirštomis. Tačiau yra buvę ir tokių ciklų, kur gleivių beveik nesimato, tik jaučiamas drėgnumas ar "šlapumas", o kokios jos - nesupaisysi, kai jų nedaug... Beje, kadangi visada matuoju BT, tokiais ciklais BT vis tiek būna dvifazė, t.y., ovuliacija vis tik įvyksta, tai tik nežinau, kodėl gleivių taip negausu. Nors pati sau mąstau, kad gal tada estrogenų turiu mažiau - juk tai nuo jų gleivės atsiranda... g.gif

Ovuliacija paprastai įvyksta 14 dienų iki mėnesinių, gali svyruoti nuo 12 iki 16 dienų. Manau, kad tavo ovuliacija 17-18 d. visai normalu. g.gif Skausmeliai šonuose gali būti ir dėl ovuliacijos, tačiau gal kartais tiesiog sutapimas, jei sakai, kad nevisada skausmas sutampa su vaisingomis gleivėmis. Šiaip skausmas nėra kaip atskiras natūralaus planavimo metodas, jis tik padeda apibrėžti ovuliacijos laiką, tačiau iš esmės geriau orientuotis į gleives... ax.gif
Atsakyti
pas mane gleiviu isvis nebuna, tai gal man kazkas negerai?
Atsakyti
QUOTE(malyna @ 2005 03 09, 23:57)
pas mane gleiviu isvis nebuna, tai gal man kazkas negerai?


Nu negi pas tave ten taip jau sausa sausa? Ir kelnaitės niekad nesusitepa?? blush2.gif Gal tiesiog neatkreipei dėmesio?
Atsakyti
Atrodo lyg ir buvau įsitikinusi 100 procentų , kad vakar įvyko ovuliacija: vasingos gleivės temepratūra nukriti iki 36.3, kita ryta ji pakilo iki 36.6, o šiandien temepratūra jau 36.5 ir vaisingų gleivių jau nebėra (aišku jų ir neturėtų jau tokių būti). Nežinau ką ir begalvoti
Atsakyti
sveikos,
as tai ovuliacija tiksliai jauciu irgi pagal sonu skausma, ta diena suskausta veinas ar kitas, ar abu sonai..ir taip net kitaip nei seip suskaustu..o gelives tai buno skirtingai...bet pagal skausma tiksliai galiu nustatyt, kada ovuliacija smile.gif
Atsakyti
Nu vat- ir pas mane su tom gleivem popieriai nekokie sad.gif Buna slapia, buna kremines, bet kiausinio baltymo- labai retai verysad.gif Taip retai,kad paskutini kart jas maciau spali... O siaip pacios ovuliacijos tai kaip ir nejauciu,nors pagal BT ji vyksta g.gif Praeita menesi maniau,kad pajutau- padilgciojo sonus, ir buvo slapia slapia, bet Ovusoft programa ovuliacijos neuzfiksavo unsure.gif Atseit ovuliacijos preita menesi nebuvo blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meida: 10 kovo 2005 - 12:54
QUOTE(liepsnele @ 2005 03 10, 08:56)
Nu negi pas tave ten taip jau sausa sausa? Ir kelnaitės niekad nesusitepa??  blush2.gif Gal tiesiog neatkreipei dėmesio?

tai vat butent kad sausa sausa,labai kreipiu demesi ,nes anksciau ju budavo,o dabar gal jau koks pusmetis nesimato
Atsakyti
Gal kas galėtų atsakyti, kiek dienų prieš ovuliaciją gali jausti pilvo maudimą?
Atsakyti
QUOTE(Mergaitė @ 2005 04 05, 07:42)
Gal kas galėtų atsakyti, kiek dienų prieš ovuliaciją gali jausti pilvo maudimą?


manau, tai labai individualu, vienos gali išvis nejaust prieš, kitos 5 dienas jaust, kitos vvieną.
Atsakyti
As jauciu ir ovuliacinius skausmus, ir gleives skaidrios tuo paciu metu pasirodo. Bet siaip manau kiekvienai skirtingai turetu buti (kas liecia skausmus), o skaidrios gleives - ovuliacijos pozymis. malyna, kreipkis i gydytojus, jie viska tau tiksliai pasakys.
Atsakyti
Aš tai jaučiu ovuliaciją kiekvieną mėnesį. Vieną kartą būna vienoje šono pusėje diegliukai, o kitą kartą kitoje. Ir gleivės kaip kiaušino baltymas būna. Kartais kai ovuliacija būna, net pateplioja, bet labai retai. Gydytoja sakė, kad tai dėl trūkusio kiaušintakio, kai kiaušinėlis išeina.
Atsakyti