IPB

Sveiki atvykę, svety ( Prisijungti | Registruotis )

50 Puslapiai: « < 19 20 21 22 23 > »  
Closed TopicStart new topicStart Poll

[ Standartinis ] ·

> *O kokį gydytoją rinktis Mažeikiuose?*, 3 tema, apie tai kuri geriausia

lijura
post 2008 02 06, 23:06
Paskelbta: #241

Atkaklus dalyvis
**

Grupė: Nariai
Žinutės: 30
Prisijungė: 2007 09 19

Pirmas vaikas:Justas 1999 03 05
Antras vaikas:Ugnius 2006 12 08

Apdovanojimų: 0

QUOTE(JurgituxJ @ 2008 02 03, 20:33)
moteriskaites, jus, kalbates apie anesteziologa-gimdymo skyriuje jo ir nera, o stai chirurginiame yra... Esant reikalui is ten ji iskviecia... Taip ir man buvo... Man anesteziologa iskviete pries vidurnakti (apie joki tarimasi del epiduro nebuvo, na as gyd prasiau jo dar budama nescia, taciau kai atejo laikas... nebuvo kada apie ji pagalvoti) - septynias val leido milzinskas dozes skatinamuju, taciau gimdos kaklelis visa laika tik 3 cm, tai gyd. R. Ziulpiene pasake, kad darys sekcija... Ir sutvarke mane isveze i 2 - a auksta - chirurgini sk., o ten visa para budintis anesteziologas ... Taigi esant reikalui ir pageidavimui, kaip supratau, ji galima issikviesti...
*

Labas vakaras :4u:

chirurginis skyrius yra 4aukste, antram yra operacine :ax: paciai teko ten pabuvot dukart (per abu gimdymus) ir anesteziologai yra ne chirurginiam skyriuj, o ten kur reanimacijos sk. ir operacine, antram aukste :ax: Ir anesteziologa prisikviest nera taip paprasta, nes jie be galo uzimti, juk ir planines operacijos, ir dar visokiu skubiu atveju buna, tad norint, kad dalyvautu gimdyme, siulyciau tartis is anksto
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
JurgituxJ
post 2008 02 07, 12:06
Paskelbta: #242

Naujokas
*

Grupė: Naujokai
Žinutės: 8
Prisijungė: 2007 09 12

Pirmas vaikas:Jonas

tikriausiai, kad jus teisi... nelabai as apie ta ligonine ismanau, o ypac kas kuriam aukste... kai veze nestebejau... bet kai klausiau gydytojos del epidurines nejautros, tai jis sake, jei noresi - padarysim be problemu... O tos nejautros man neatliko visai del kitu priezasciu... :4u:
+Quote Post
Rola
post 2008 02 07, 21:40
Paskelbta: #243

Senbuvis

Grupė: Senbuviai
Žinutės: 991
Prisijungė: 2006 02 14
Vieta: Kaunas

Pirmas vaikas:Šaunuolytė 2008 m.
Antras vaikas:Mažulytė 2011 m.

QUOTE(JurgituxJ @ 2008 02 03, 20:50)
budama 5 men nestume nuejau i Medea ir pas gyd. R. Ziulpiene pasitikrinau...  Be to, pasiprasiau pas ja gimdyti... Ji liepe man pasiskambinti 37 sav, dave savo nr... tai as taip ir padariau, o iki gimdymo, nuo 37 sav, lankiausi keleta kartu pas ja...  Del kainos nesitariau - buvau pasirengusi sumoketi kiek pasakys, man kazkaip nedrasu apie tokius dalykus kalbetis (as tik sakiau jai, kad sumokesiu kiek reikes)... Tai va...
Papildyta:
gal ir tokia tvarka yra (kalbant apie epidura...), juk gydytoju nedaug, o gimdyviu ir siaip ivairiomis ligomis serganciuju, kuriems gali prireikti greitos anesteziologo pagalbos daug...
*

Žulpienė, o ne Žiulpienė :lotuliukas: :lotuliukas: :lotuliukas:
+Quote Post
Gymantė
post 2008 02 08, 11:31
Paskelbta: #244

Super senbuvis

Žinutės: 4625
Prisijungė: 2004 06 13

Pirmas vaikas:vaikinas
Antras vaikas:vaikinukas
Trečias vaikas:panelytė
Ketvirtas vaikas: išsvajotas

QUOTE(Rola @ 2008 02 07, 21:40)
Žulpienė, o ne Žiulpienė  :lotuliukas:  :lotuliukas:  :lotuliukas:
*

Vis vien žinom, apie ką kalba eina :mirksiukas: .
+Quote Post
Christin
post 2008 02 14, 10:28
Paskelbta: #245

Patyręs dalyvis

Grupė: Dalyviai
Žinutės: 145
Prisijungė: 2006 05 22
Vieta: Zemaitija

Pirmas vaikas:L
Antras vaikas:G
Trečias vaikas:Gal kada nors negreit

labas, sakykit merginos ar Mazeikiuose yra koks privatus ginekologijos kabinetas. Kas priimtu greitai nereiktu laukti eiliu?
+Quote Post
Vilmuxxxe
post 2008 02 14, 13:57
Paskelbta: #246

Senbuvis

Žinutės: 853

Pirmas vaikas:didysis sūnelis
Antras vaikas:mažasis sūnelis
Trečias vaikas:mano krikšto dukra
Ketvirtas vaikas: vyro krikšto dukra

QUOTE(Christin @ 2008 02 14, 10:28)
labas, sakykit merginos ar Mazeikiuose yra koks privatus ginekologijos kabinetas. Kas priimtu greitai nereiktu laukti eiliu?
*

Yra Džiugienės klinikoj Naftininkų 76-17,tel. 8443 75580,privatus kabinetas, bet nežinau kaip ten su eilėm, neturėtų labai didelės būt.
+Quote Post
Betukas
post 2008 02 17, 13:11
Paskelbta: #247

Ekstra senbuvis

Žinutės: 1488
Prisijungė: 2005 03 21

Pirmas vaikas:Dukriukas 2002
Antras vaikas:Dukriukas 2007

QUOTE(Vilmuxxxe @ 2008 02 14, 14:57)
Yra Džiugienės klinikoj Naftininkų 76-17,tel. 8443 75580,privatus kabinetas, bet nežinau kaip ten su eilėm, neturėtų labai didelės būt.
*

:sutinku Tik :nestuke ten nepriiminėja. Ta prasme neprižiūri :ax:
+Quote Post
jurguciux
post 2008 02 21, 23:19
Paskelbta: #248

Patyręs dalyvis

Žinutės: 161
Prisijungė: 2007 11 18
Vieta: Mazeikiai

Pirmas vaikas:dukrytė 2007 08 21
Antras vaikas:sūnelis 2010 03 31
Trečias vaikas:reikia pagalvoti

Sveikutes :) ,as siame forume pirma karta :geda2: .Auginu dukryte Paulina,ji gima 2007m.rugpjucio 21d. :super .As gimdziau Kaune,bet nestumo eiga seke Mazeikiuose :) .Kokius 4 kartus vaziavau i Klaipeda pasitikrinti.Gimdziau Kaune vien todel,kad jauciausi daug saugiau.Yra 2 geros gydytojos Mazeikiuose,bet,jei kokia komplikacija ar dar kas nors,jie tuoj pat issiuncia i kita miesta.Kadangi Mazeikiu ligonine neturi nei irangos,nei geru ziniu.O Tamasauskiene as isvis nepasitikiu :verysad: ,man vienakart buvo taip pridirbusi :blink: ,kad daugiau pas ja niekad nebeejau.Ta pati galiu pasakyti ir apie visu gerbiama Rova (ziuri kaip "avinas i naujus vartus ir nieko nesupranta".Taip manes vos i kapus nenuvare :blink: Gerai,kad spejo nuvezti mane i Klaipedos jurininku ligonine. :) Tai todel ir esu as pries gimdyma Mazeikiuose.
Kai gimdziau,man taike epidurine nejautra,labai fainas dalykas :super .Uz ja Kaune mokejau 200lt
+Quote Post
Kana
post 2008 02 22, 10:54
Paskelbta: #249

Patyręs dalyvis

Žinutės: 129
Prisijungė: 2007 09 23

Pirmas vaikas:Sūnus
Antras vaikas:Dukra

QUOTE(jurpili @ 2008 02 22, 00:19)
Sveikutes :) ,as siame forume pirma karta :geda2: .Auginu dukryte Paulina,ji gima 2007m.rugpjucio 21d. :super .As gimdziau Kaune,bet nestumo eiga seke Mazeikiuose :) .Kokius 4 kartus vaziavau i Klaipeda pasitikrinti.Gimdziau Kaune vien todel,kad jauciausi daug saugiau.Yra 2 geros gydytojos Mazeikiuose,bet,jei kokia komplikacija ar dar kas nors,jie tuoj pat issiuncia i kita miesta.Kadangi Mazeikiu ligonine neturi nei irangos,nei geru ziniu.O Tamasauskiene as isvis nepasitikiu  :verysad: ,man vienakart buvo taip pridirbusi  :blink: ,kad daugiau pas ja niekad nebeejau.Ta pati galiu pasakyti ir apie visu gerbiama Rova (ziuri kaip "avinas i naujus vartus ir nieko nesupranta".Taip manes vos i kapus nenuvare  :blink: Gerai,kad spejo nuvezti mane i Klaipedos jurininku ligonine. :) Tai todel ir esu as pries gimdyma Mazeikiuose.
Kai gimdziau,man taike epidurine nejautra,labai fainas dalykas :super .Uz ja Kaune mokejau 200lt
*

Sveikute, :sutinku
geriau lenkti Mažeikių gydytojas, jei tik yra galimybė važiuoti kitur.
+Quote Post
Vilmuxxxe
post 2008 02 22, 15:16
Paskelbta: #250

Senbuvis

Žinutės: 853

Pirmas vaikas:didysis sūnelis
Antras vaikas:mažasis sūnelis
Trečias vaikas:mano krikšto dukra
Ketvirtas vaikas: vyro krikšto dukra

QUOTE(jurpili @ 2008 02 21, 23:19)
Sveikutes :) ,as siame forume pirma karta :geda2: .Auginu dukryte Paulina,ji gima 2007m.rugpjucio 21d. :super .As gimdziau Kaune,bet nestumo eiga seke Mazeikiuose :) .Kokius 4 kartus vaziavau i Klaipeda pasitikrinti.Gimdziau Kaune vien todel,kad jauciausi daug saugiau.Yra 2 geros gydytojos Mazeikiuose,bet,jei kokia komplikacija ar dar kas nors,jie tuoj pat issiuncia i kita miesta.Kadangi Mazeikiu ligonine neturi nei irangos,nei geru ziniu.O Tamasauskiene as isvis nepasitikiu  :verysad: ,man vienakart buvo taip pridirbusi  :blink: ,kad daugiau pas ja niekad nebeejau.Ta pati galiu pasakyti ir apie visu gerbiama Rova (ziuri kaip "avinas i naujus vartus ir nieko nesupranta".Taip manes vos i kapus nenuvare  :blink: Gerai,kad spejo nuvezti mane i Klaipedos jurininku ligonine. :) Tai todel ir esu as pries gimdyma Mazeikiuose.
*

Labukas,

nu aš gimdžiau mažeikiuose,ir nieko tokio.Aišku kai viskas gerai,tai nesvarbu kur gimdyt,bet jei būtų kas negerai,neaišku kaip būt pasibaigę :ax:
O gimdymus ne vien Tamašauskienė priiminėja, ir net ne Rovas, yra juk gerų gyd, Graželienė,Žulpienė,o ypač kai gerai patepi,tai tada išvis :super gydytojos palieka,ir prižiūri atidžiau,ir rūpinasi,o kai sausa kišenė,tai tada gali ir pražiūrėt kažką,deja.
Tai prašom i Kaimynų forumą užsukt,paplepėt :4u:
+Quote Post
N-e-r-i-n-g-a
post 2008 02 22, 16:00
Paskelbta: #251

Ištikimas dalyvis

Žinutės: 344
Prisijungė: 2008 02 02

Pirmas vaikas:Mažylis 2002
Antras vaikas:Mažyliukas 2012

Ir aš patariu vykti gimdyti į didmiestį.Man buvo gydytojos pasakyta taip: tu gali gimdyti ir čia,bet tavo vaikeliui,jei prireiktų rimtos įrangos-neturim.Vykau į Klaipėdą ir tariausi ten.Vaikiukui prireikė rimtos pagalbos,tai ją ir gavom. :mirksiukas: Ps.O vėliau esam "nusvilę" nuo vietinių gydytojų gydymo.Fu. :verysad:

Šią žinutę redagavo N-e-r-i-n-g-a: 2008 02 22, 16:03
+Quote Post
jurguciux
post 2008 02 23, 10:42
Paskelbta: #252

Patyręs dalyvis

Žinutės: 161
Prisijungė: 2007 11 18
Vieta: Mazeikiai

Pirmas vaikas:dukrytė 2007 08 21
Antras vaikas:sūnelis 2010 03 31
Trečias vaikas:reikia pagalvoti

QUOTE(Vilmuxxxe @ 2008 02 22, 17:16)
Labukas,

nu aš gimdžiau mažeikiuose,ir nieko tokio.Aišku kai viskas gerai,tai nesvarbu kur gimdyt,bet jei būtų kas negerai,neaišku kaip būt pasibaigę  :ax:
O gimdymus ne vien Tamašauskienė priiminėja, ir net ne Rovas, yra juk gerų gyd, Graželienė,Žulpienė,o ypač kai gerai patepi,tai tada išvis  :super  gydytojos palieka,ir prižiūri atidžiau,ir rūpinasi,o kai sausa kišenė,tai tada gali ir pražiūrėt kažką,deja.
Tai prašom i Kaimynų forumą užsukt,paplepėt :4u:
*

As :sutinku ,jei gimdymo eiga vyksta gerai ir negresia jokiu komplikaciju,tai tikrai nera ko bijoti gimdyti Mazeikiuose.Bet,jei kas nors atsitinka mamai ar mazyliui,tai net gydytoju "patepimas" nepades.Nes juk Mazeikiai neturi geros medicinines irangos ir pakankamai ziniu padeti :verysad: .
Papildyta:
Aciu,uzsuksiu :super
+Quote Post

50 Puslapiai: « < 19 20 21 22 23 > » 
Closed TopicTopic OptionsStart new topic
Vartotojų skaito šią temą: 1 (Svečių: 1)
Narių: 0

Lo-Fi versija Dabar: 2014 08 02, 02:22

Atsakomybės apribojimas