Įkraunama...
Įkraunama...

*O kokį gydytoją rinktis Mažeikiuose?*

QUOTE(JurgituxJ @ 2008 02 03, 20:33)
moteriskaites, jus, kalbates apie anesteziologa-gimdymo skyriuje jo ir nera, o stai chirurginiame yra... Esant reikalui is ten ji iskviecia... Taip ir man buvo... Man anesteziologa iskviete pries vidurnakti (apie joki tarimasi del epiduro nebuvo, na as gyd prasiau jo dar budama nescia, taciau kai atejo laikas... nebuvo kada apie ji pagalvoti) - septynias val leido milzinskas dozes skatinamuju, taciau gimdos kaklelis visa laika tik 3 cm, tai gyd. R. Ziulpiene pasake, kad darys sekcija... Ir sutvarke mane isveze i 2 - a auksta - chirurgini sk., o ten visa para budintis anesteziologas ... Taigi esant reikalui ir pageidavimui, kaip supratau, ji galima issikviesti...



Labas vakaras 4u.gif

chirurginis skyrius yra 4aukste, antram yra operacine ax.gif paciai teko ten pabuvot dukart (per abu gimdymus) ir anesteziologai yra ne chirurginiam skyriuj, o ten kur reanimacijos sk. ir operacine, antram aukste ax.gif Ir anesteziologa prisikviest nera taip paprasta, nes jie be galo uzimti, juk ir planines operacijos, ir dar visokiu skubiu atveju buna, tad norint, kad dalyvautu gimdyme, siulyciau tartis is anksto
Atsakyti
tikriausiai, kad jus teisi... nelabai as apie ta ligonine ismanau, o ypac kas kuriam aukste... kai veze nestebejau... bet kai klausiau gydytojos del epidurines nejautros, tai jis sake, jei noresi - padarysim be problemu... O tos nejautros man neatliko visai del kitu priezasciu... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JurgituxJ @ 2008 02 03, 20:50)
budama 5 men nestume nuejau i Medea ir pas gyd. R. Ziulpiene pasitikrinau...  Be to, pasiprasiau pas ja gimdyti... Ji liepe man pasiskambinti 37 sav, dave savo nr... tai as taip ir padariau, o iki gimdymo, nuo 37 sav, lankiausi keleta kartu pas ja...  Del kainos nesitariau - buvau pasirengusi sumoketi kiek pasakys, man kazkaip nedrasu apie tokius dalykus kalbetis (as tik sakiau jai, kad sumokesiu kiek reikes)... Tai va...
Papildyta:
gal ir tokia tvarka yra (kalbant apie epidura...), juk gydytoju nedaug, o gimdyviu ir siaip ivairiomis ligomis serganciuju, kuriems gali prireikti greitos anesteziologo pagalbos daug...


Žulpienė, o ne Žiulpienė lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rola @ 2008 02 07, 21:40)
Žulpienė, o ne Žiulpienė  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Vis vien žinom, apie ką kalba eina mirksiukas.gif .
Atsakyti
labas, sakykit merginos ar Mazeikiuose yra koks privatus ginekologijos kabinetas. Kas priimtu greitai nereiktu laukti eiliu?
Atsakyti
QUOTE(Christin @ 2008 02 14, 10:28)
labas, sakykit merginos ar Mazeikiuose yra koks privatus ginekologijos kabinetas. Kas priimtu greitai nereiktu laukti eiliu?



Yra Džiugienės klinikoj Naftininkų 76-17,tel. 8443 75580,privatus kabinetas, bet nežinau kaip ten su eilėm, neturėtų labai didelės būt.
Atsakyti
QUOTE(Vilmuxxxe @ 2008 02 14, 14:57)
Yra Džiugienės klinikoj Naftininkų 76-17,tel. 8443 75580,privatus kabinetas, bet nežinau kaip ten su eilėm, neturėtų labai didelės būt.

drinks_cheers.gif Tik nestuke.gif ten nepriiminėja. Ta prasme neprižiūri ax.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif ,as siame forume pirma karta blush2.gif .Auginu dukryte Paulina,ji gima 2007m.rugpjucio 21d. thumbup.gif .As gimdziau Kaune,bet nestumo eiga seke Mazeikiuose smile.gif .Kokius 4 kartus vaziavau i Klaipeda pasitikrinti.Gimdziau Kaune vien todel,kad jauciausi daug saugiau.Yra 2 geros gydytojos Mazeikiuose,bet,jei kokia komplikacija ar dar kas nors,jie tuoj pat issiuncia i kita miesta.Kadangi Mazeikiu ligonine neturi nei irangos,nei geru ziniu.O Tamasauskiene as isvis nepasitikiu verysad.gif ,man vienakart buvo taip pridirbusi blink.gif ,kad daugiau pas ja niekad nebeejau.Ta pati galiu pasakyti ir apie visu gerbiama Rova (ziuri kaip "avinas i naujus vartus ir nieko nesupranta".Taip manes vos i kapus nenuvare blink.gif Gerai,kad spejo nuvezti mane i Klaipedos jurininku ligonine. smile.gif Tai todel ir esu as pries gimdyma Mazeikiuose.
Kai gimdziau,man taike epidurine nejautra,labai fainas dalykas thumbup.gif .Uz ja Kaune mokejau 200lt
Atsakyti
QUOTE(jurpili @ 2008 02 22, 00:19)
Sveikutes smile.gif ,as siame forume pirma karta blush2.gif .Auginu dukryte Paulina,ji gima 2007m.rugpjucio 21d. thumbup.gif .As gimdziau Kaune,bet nestumo eiga seke Mazeikiuose smile.gif .Kokius 4 kartus vaziavau i Klaipeda pasitikrinti.Gimdziau Kaune vien todel,kad jauciausi daug saugiau.Yra 2 geros gydytojos Mazeikiuose,bet,jei kokia komplikacija ar dar kas nors,jie tuoj pat issiuncia i kita miesta.Kadangi Mazeikiu ligonine neturi nei irangos,nei geru ziniu.O Tamasauskiene as isvis nepasitikiu  verysad.gif ,man vienakart buvo taip pridirbusi  blink.gif ,kad daugiau pas ja niekad nebeejau.Ta pati galiu pasakyti ir apie visu gerbiama Rova (ziuri kaip "avinas i naujus vartus ir nieko nesupranta".Taip manes vos i kapus nenuvare  blink.gif Gerai,kad spejo nuvezti mane i Klaipedos jurininku ligonine. smile.gif Tai todel ir esu as pries gimdyma Mazeikiuose.
Kai gimdziau,man taike epidurine nejautra,labai fainas dalykas thumbup.gif .Uz ja Kaune mokejau 200lt

Sveikute, drinks_cheers.gif
geriau lenkti Mažeikių gydytojas, jei tik yra galimybė važiuoti kitur.
Atsakyti
QUOTE(jurpili @ 2008 02 21, 23:19)
Sveikutes smile.gif ,as siame forume pirma karta blush2.gif .Auginu dukryte Paulina,ji gima 2007m.rugpjucio 21d. thumbup.gif .As gimdziau Kaune,bet nestumo eiga seke Mazeikiuose smile.gif .Kokius 4 kartus vaziavau i Klaipeda pasitikrinti.Gimdziau Kaune vien todel,kad jauciausi daug saugiau.Yra 2 geros gydytojos Mazeikiuose,bet,jei kokia komplikacija ar dar kas nors,jie tuoj pat issiuncia i kita miesta.Kadangi Mazeikiu ligonine neturi nei irangos,nei geru ziniu.O Tamasauskiene as isvis nepasitikiu  verysad.gif ,man vienakart buvo taip pridirbusi  blink.gif ,kad daugiau pas ja niekad nebeejau.Ta pati galiu pasakyti ir apie visu gerbiama Rova (ziuri kaip "avinas i naujus vartus ir nieko nesupranta".Taip manes vos i kapus nenuvare  blink.gif Gerai,kad spejo nuvezti mane i Klaipedos jurininku ligonine. smile.gif Tai todel ir esu as pries gimdyma Mazeikiuose.
Kai gimdziau,man taike epidurine nejautra,labai fainas dalykas thumbup.gif .Uz ja Kaune mokejau 200lt


Labukas,

nu aš gimdžiau mažeikiuose,ir nieko tokio.Aišku kai viskas gerai,tai nesvarbu kur gimdyt,bet jei būtų kas negerai,neaišku kaip būt pasibaigę ax.gif
O gimdymus ne vien Tamašauskienė priiminėja, ir net ne Rovas, yra juk gerų gyd, Graželienė,Žulpienė,o ypač kai gerai patepi,tai tada išvis thumbup.gif gydytojos palieka,ir prižiūri atidžiau,ir rūpinasi,o kai sausa kišenė,tai tada gali ir pražiūrėt kažką,deja.
Tai prašom i Kaimynų forumą užsukt,paplepėt 4u.gif
Atsakyti
Ir aš patariu vykti gimdyti į didmiestį.Man buvo gydytojos pasakyta taip: tu gali gimdyti ir čia,bet tavo vaikeliui,jei prireiktų rimtos įrangos-neturim.Vykau į Klaipėdą ir tariausi ten.Vaikiukui prireikė rimtos pagalbos,tai ją ir gavom. mirksiukas.gif Ps.O vėliau esam "nusvilę" nuo vietinių gydytojų gydymo.Fu. verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo N-e-r-i-n-g-a: 22 vasario 2008 - 16:03
QUOTE(Vilmuxxxe @ 2008 02 22, 17:16)
Labukas,

nu aš gimdžiau mažeikiuose,ir nieko tokio.Aišku kai viskas gerai,tai nesvarbu kur gimdyt,bet jei būtų kas negerai,neaišku kaip būt pasibaigę  ax.gif
O gimdymus ne vien Tamašauskienė priiminėja, ir net ne Rovas, yra juk gerų gyd, Graželienė,Žulpienė,o ypač kai gerai patepi,tai tada išvis  thumbup.gif  gydytojos palieka,ir prižiūri atidžiau,ir rūpinasi,o kai sausa kišenė,tai tada gali ir pražiūrėt kažką,deja.
Tai prašom i Kaimynų forumą užsukt,paplepėt 4u.gif

As drinks_cheers.gif ,jei gimdymo eiga vyksta gerai ir negresia jokiu komplikaciju,tai tikrai nera ko bijoti gimdyti Mazeikiuose.Bet,jei kas nors atsitinka mamai ar mazyliui,tai net gydytoju "patepimas" nepades.Nes juk Mazeikiai neturi geros medicinines irangos ir pakankamai ziniu padeti verysad.gif .
Papildyta:
Aciu,uzsuksiu thumbup.gif
Atsakyti