Įkraunama...
Įkraunama...

KU studentės - pabendraukime

QUOTE(DzervanOlesia @ 2009 11 08, 17:25)
esu mamyte studente ir man reikia atlikti apklausa apie zalingu iprociu paplitima, tad prasau jusu pagalbos uzpilgyti anketa
http://www.######/ap...433b41e654.html
ten kur #### publika "taskas"lt

Man neatidaro g.gif
Atsakyti
oho, nebeleidžia nuorodų dėt :S
neatidaro, nes spaudi tiesiai ant linko. Nukopijuok į adresų eilutę nuorodą, o vietoje ##### įrašyk publika . lt (tik be tarpelių), ir tik tada spausk Enter.

QUOTE(jukraa @ 2009 11 09, 15:01)
Man neatidaro  g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aries: 10 lapkričio 2009 - 00:58
Užpildžiau 4u.gif
Atsakyti
Užpildžiau ir aš anketą.
Atsakyti
Sveikutės ax.gif

gal kas nors galite papasakoti apie raidos psichologijos I egzaminą , pas Liniauskaitę, ar labai sunkus testas?Ar užtenka mokytis tik iš jos skaidrių ?
Atsakyti
QUOTE(pipsiukas @ 2009 11 12, 15:31)
Sveikutės ax.gif
gal kas nors galite papasakoti apie raidos psichologijos I egzaminą , pas Liniauskaitę, ar labai sunkus testas?Ar užtenka mokytis tik iš jos skaidrių ?

Sveiki, kiek pamenu, pirmam kurse laikem. Nebuvo taip sunku kaip isivaizdavom, berods, 9 gavau, ir tikrai nekaliau. Labai faina destytoja, gyvenimiskai ir idomiai desto, prie bajerio tokia. bigsmile.gif
Atsakyti
KAD NELIKTUME BE TEMOS, SUKURIAU NAUJA. TIKIUOS NIEKAS NEPRIESTARAUS 4u.gif

NAUJI NAMUKAI KU STUDENTEMS
Atsakyti
Šita tema neužbaigta, o jau naujoje rašoma nono.gif
Atsakyti
QUOTE(jukraa @ 2009 11 13, 19:17)
Šita tema neužbaigta, o jau naujoje rašoma  nono.gif

Aha.. Tikriausiai del to, kad cia nuolatinai sedinciu nelabai yra. Tai jauciu dauguma ka pirma pamato, ten ir raso. Kadangi nauja tema uzsasiau didziosiom raidem tai tikriausiai i ten jau ir pyskina. Nu kaip nors ir sita temike damusim. Ryt egzamina laikau. Tikiuosi si karta islaikysiu is pirmo karto. O tai jau pabodo pas ta pati destytoja po du kartus eit doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Garbane JU @ 2009 11 13, 19:47)
Ryt egzamina laikau. Tikiuosi si karta islaikysiu is pirmo karto. O tai jau pabodo pas ta pati destytoja po du kartus eit  doh.gif

Sekmes 4u.gif o tai kas cia per destytojas? g.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti