Įkraunama...
Įkraunama...

Mokomes fotografuoti

Prijaučiantys fotografijai renkasi čia user posted image

ANKSTESNĖS TEMOS APIE FOTOGRAFIJĄ
1 dalis   
2 dalis
3 dalis
4 dalis
5 dalis
6 dalis
7 dalis
8 dalis
9 dalis
10 dalis
11 dalis
12 dalis
13 dalis

14 dalis
15 dalis
16 dalis
17 dalis
18 dalis
19 dalis
20 dalis
21 dalis
22 dalis
23 dalis
24 dalis
25 dalis
26 dalis
27dalis
28dalis

Mūsų moksliukai:

Abo - Canon PowerShot S3 IS
ajas -  Nikon D200 +Nikkor 18-200 f/3.5-5.6
astaxa - fuji finepix s5600
Atra -  SONY DSC H2
Aveda - Canon20D

bite maja - Nikon D50
cara - Canon 350D
californiagirl - Canon XTi(400D)+ canon 50mm f1.4 ir sigma DC 17-70mm f2.8-4.5 macro
Ceburaska - Canon EOS 400D
Dejavu - pentax k10 d + D-FA 18-55mmm ir P-FA 50mm F1.4
Degutė - Canon 300D
Desiree  -
Drumbacele - Nikon D80
Edvinas0613
Elina - Canon EOS 400D
fotolama - tuo paciu,kaip ir Agneza smile.gif
feliksonas
inc
gus - Canon30D + Canon 85mm (jei neklystu...) + Canon 16-35mm/f2.8L
kristina-buziene Nikon D80
latoya - Canon 400d
Labradoriuke - Nikon D80
*Nendria* - Nikon D50
Off topic
Opa - Canon EOS 400
peppi
Pupeliukas - Nikon D80 + kit'inis 18-70mm , bei 70-300mm
Puriena6
Sapokliaka - Konica minolta dimage Z1
Sansara - Nikon D50
Sayonara
Sea_ - Canon 30 D
sillwio - Nikon D50+50mm 1.8 obj +AF-S VR Zoom-Nikkor 70-300mm f/4.5-5.6G IF-ED, taip pat Sigma 18-50mm F3.5-5.6 DC,Nikon F65 ir Tamron SP AF90mm F/2.8 Di Macro
*Užuolaida* - Nikon D80
Victor*photo* - Canon 400D
wicked - Canon XTi +canon 17-85mm 
Will - Canon EOS 350D
wyshnia - Canon 40D
zuvialia -Canon 400D+ kitinis+50mm f1.8,+70-300APO DG Fujifilm FinePix F30
ZverisKLP - Nikon D80 [ir dar daug visokiu kitokiu]

Senokai matyti:
Bilekas - Panasonic DMC-FZ30
Baubazz - Nikon D70 + nikkor 28-100 f3.5-5.6, sigma 17-70 f/2.8-4.5 macro
raige - Canon EOS 350D
roolys - SONY DSC-H5, NIKON F75 + nikkor AF 50mm f/1.8D
rsaulyte - Canon EOS 350D + kitinis 18-55mm/f3.5-5.6,Sigma 105mm f/2.8 EX DG Macro
Smiltis - NikonD80 + obj. 18-135 mm.
Stebukle - Canon 30D+canon 50mm 1,8 ir tamron AF 18-250 3,5-6,3(IF)MACRO; SONY DSC-828
Starburst - SONY a100
Tosk - Canon EOS 400D
valanda - Nikon D70 + Sigma 18-125 mm
Vilika - Nikon Colpix P3
VilmaM - Nikon D40
Kažkur dingę, pabėgę iš pamokų... Prašome sugrįžti user posted image

Agneza -  Pentax K10D
andriuska - canon 30d, canon 50e, kiev60
astisius
atikutė - Canon Power Shot A460
Cameja - Nikon E2200
Christin - Nikon coolpix7900
Daivulyte - Canon Power shot A530
Elnes
Enija
Gitutyte76 - Konica Minolta DiMAGE G600
InRed
Karbyne - Canon PowerShot A95
konkin -  Nikon D40
lapiutaite - Nikon D40
lialka
mallena - Olympus C770UZ
Rimulka  - Sony Dslr-A100
Mergina - Panasonic DMC-FZ30
She - Nikon D70s
toro - Canon EOS 400D
~migla~ - FujiFilm F30


Visi naujokai ir pažengę fotografijoje laukiami išskėstomis rankomis.
Siūlome peržvelgti senas temas, aktyviai dalyvauti pokalbiuose, rodyti savo darbelius, komentuoti kitų nuotraukas ir panašiais būdais užsitarnauti pasitikėjimą
  mirksiukas.gif

Apie kritiką (skirta naujokams) perskaityti privaloma mirksiukas.gif 
mes išsakom tik savo nuomonę. jei nuotrauka įdomi, verta nors menkiausio dėmesio, bet trūksta menko pakadravimo (va kaip su tavo šuniuku), visi ir pasako: nukirpčiau tą pusę arba pvz. pašviesinčiau, padidinčiau konstrastą, pastumdyčiau levelius (techninė pusė, kurią mes čia biški ir bandom įvaldyt). o jei nuotrauka kaip su rudeniniais medžiais, yra tiesiog nuotrauka su rudeniniais medžiais. ten pataisymas techninis nepadės. nei apkarpius, nei pakontrastinus - siužetas nuobodus nesikeis. techniškai tai gal ir ok, bet ar norėtum tu pats tokią foto pasikabint savo kambaryje? ar nepagailėtum pinigų išsididint, rėmeliui ir t.t.? abejoju, nes tu pats suvoki, kad rudeninius medžius galima parodyt įdomiau  mirksiukas.gif garantuoju, kad tokių medžių yra pas kiekvieną turintį elementarią muilinę ir neimokantį fotografuoti
o kaip padaryti kad būtų įdomu - tai jau asmininės išmonės, pajutimo dalykas... niekas nepasakys, pasilenk, palįsk po medžiu, apsisuk apie savo ašį, o dabar spausk... taip ir atsiranda geri kūriniai, kai sugalvoji, kaip tuos medžius parodyt kitaip, įdomiai, kad visi pasakytų "tu matai kaip galima, nepagalvojau" galima nurodyt, ką daryt techniškai kitaip, bet ką daryt siužetiškai kitaip - turi pajusti pats.
Namų darbai:
1) į namų darbų albumą dedami TIK per tas dvi savaites atlikti darbai
2) jiems atlikti duodamas 2 sav. laikotarpis.
3) darbai talpinami iki antradienio 20 val.
4) balsavimas iki trečiadienio 20 val. (Lietuvos laiku
5) balsuojam už namų darbų foto 5 balų sistema: geriausia foto 5 balai (rašoma komentare po foto), antra pagal gerumą - 4 balai ir t.t.
6) naują temą skelbia daugiausiai balų surinkusios foto autorius
7) balsuoti gali ir nariai nedalyvavę namų darbų temoje su savo foto

Namų darbų albumas guli užrakintas sudėtingu slaptažodžiu, kuris naujokams pirmą dieną po prisijungimo nedalinamas į kairę ir į dešinę. Susipažinkime, susidraugaukime ir nei vienam nebus atsakyta  4u.gif

Prasom skaityti ir prisideti:
http://fotografuojam.blogspot.com/

Mokomės toliau photo.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo de Nada: 25 lapkričio 2007 - 15:10
mdazz... paskubėjom abi lotuliukas.gif parašiau moderatorei, kad ištrintų mano temą biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(wyshnia @ 2007 11 25, 14:46)
blush2.gif bet atsikalbinejimu biski bus - rukas buna anksti ryte, kad pamatyti Londona ruke, reik i centra vaziuot, o su Guscium kol kas dar negaliu - per mazas,  su teciu namie nebuna kol kas - labai mamyciukas blush2.gif 


kad tik atsikalbinėt biggrin.gif bent jau paprasto Londono parodytum wub.gif tiek parkų ten turit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bite maja @ 2007 11 25, 15:16)
kad tik atsikalbinėt  biggrin.gif bent jau paprasto Londono parodytum  wub.gif tiek parkų ten turit  mirksiukas.gif

nu ti dar atsikalbinejimas - man iki centro 45min traukiniu blush2.gif tongue.gif
Atsakyti
Drumbacele, oj laukiu laukiu blush2.gif tikiuos bus gražiau nei pas mane mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(wyshnia @ 2007 11 25, 15:19)
nu ti dar atsikalbinejimas - man iki centro 45min traukiniu blush2.gif  tongue.gif


oi, kaip su tavim sunku biggrin.gif
Atsakyti
Fragmentas smile.gif

user posted image
Atsakyti
Sveikuciai smile.gif
ikeliu savo nuotraukytes is siandienos fotosesijos belmonte. Laukiu kritikos/ Labai idomu kaip jums jos atrodo kompozicine prasme. O siek tiek veliau pakomentuosiu ir Elinos nuotraukyte wink.gif

Sansara, nemanau, kad bus geriau uz tavo wink.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Drumbacele: 25 lapkričio 2007 - 20:12
Drumbacele, jau matau, kad tavo įdomesnės biggrin.gif aš neieškojau jokių rakursų spec, kur ėjau paskui vyrus, tai ir traukiau lotuliukas.gif
man patiko 1,4,5.
ypač 4 ir 5 thumbup.gif kuri labiau - nenusprendžiu. 3oj labai įdomus rakursas surastas, ale kažkas netraukia... 2a kokybiška, bet man neįdomi blush2.gif

elina, puikus fragmentas thumbup.gif į ND dėk drąsiai mirksiukas.gif ir sugalvok tu man taip thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sansara @ 2007 11 25, 21:18)

elina, puikus fragmentas  thumbup.gif į ND dėk drąsiai mirksiukas.gif ir sugalvok tu man taip  thumbup.gif

blink.gif eik tu? Matai, grynai ant juoko įkėliau: vaikai su tėčiu žaidžia. Net nepagalvočiau kad įdomi foto unsure.gif

Drumbacele, man paskutinė labai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elina: 25 lapkričio 2007 - 20:22
man Drumbacelės įspūdingiausia pirma.
Atsakyti
sansara, toks jausmas kad perskaitei mano mintis smile.gif Man antra irgi grazi, bet netraukia kaip ir trecia... kazko jai truksta, o gal per daug. Susalau ir rankas ir kojas beieskodama idomesnio rakurso smile.gif
Aciu uz grazius zodzius 4u.gif

Elina, as kaip ir Sansara manau, kad ne ten nuotrauka idejai wink.gif Kelk ja i namu darbus 4u.gif Tikrai grazi ''vaikystiska'' nuotraukele wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Drumbacele: 25 lapkričio 2007 - 20:37
QUOTE(Drumbacele @ 2007 11 25, 21:30)

Elina, as kaip ir Sansara manau, kad ne ten nuotrauka idejai wink.gif Kelk ja i namu darbus  4u.gif  Tikrai grazi ''vaikystiska'' nuotraukele  wub.gif

Ačiū labai. Kad jau įkėliau, visai nesitikėdama, kad ta foto verta ND, tai tegu lieka. Gal kitą fragmentą sugalvosiu unsure.gif
Atsakyti