Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetika su vaisinėmis rūgštimis

QUOTE(Klajone @ 2010 08 30, 10:32)
Nepergyvenk, viskas cia normalu. Tas italas, kuris moko dirbti su sia rugstimi, taip ir moko - daroma iki lengvo nudeginimo. Oda bent man susitvarke po 3 dienu smile.gif Man taip atrode vienas zandas ir smakras - sveikesnioji veido puse. Kur buvo spuogai - nieko.

Idomu, ar visoms su Neogliu tas lengvo nudeginimo-nubrozdinimo rezultatas buna? Su Neostrata nieko panasaus  schmoll.gif Manau, kad taip gaunasi del to, kad rugstis tas 5 ar 10 min yra intensyviai imasazuojama i oda.

ar tikrai iki lengvo nudegimo? blink.gif gal paraudimo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo susidomejus: 30 rugpjūčio 2010 - 17:26
QUOTE(Klajone @ 2010 08 30, 09:32)
Nepergyvenk, viskas cia normalu. Tas italas, kuris moko dirbti su sia rugstimi, taip ir moko - daroma iki lengvo nudeginimo. Oda bent man susitvarke po 3 dienu smile.gif Man taip atrode vienas zandas ir smakras - sveikesnioji veido puse. Kur buvo spuogai - nieko.

Idomu, ar visoms su Neogliu tas lengvo nudeginimo-nubrozdinimo rezultatas buna? Su Neostrata nieko panasaus  schmoll.gif Manau, kad taip gaunasi del to, kad rugstis tas 5 ar 10 min yra intensyviai imasazuojama i oda.



Nežinau, aš tai tikrai nesutikčiau eksperimentuoti ir valyti su rūgštimis odos iki lengvo nudeginimo- nubrozdinimo schmoll.gif doh.gif
Bijau sumeluoti, bet rodosi esu prieš kokius 7-8 metus dariusis valymą su Neoglis. Nors nesu tikra ar tikrai būtent su šia kosmetika. Nes tuomet valymą dariuosi kosmetologė (berods įžymioji Gražina , jei nesumaišiau vardo, iš Gyd. kosmetologijos centro Vilniuje) mane įkalbėjo nusipirkti Neoglis kremą ir dar kažkurį tos firmos produktą. Tuomet buvo jie kaip naujiena LT.
Bet jei tikrai tuomet su Neoglis valė, tai buvo tik paraudimas, jokių nudeginimų, kad kelias dienas matytųsi.
Atsakyti
Siandien jau 4-oji diena, tai jau esu apsilupusi, bet dar yra tokiu plemu. Labiausiai padejo cinko tepalas. Nu vaizdelis buvo tai tikrai nekoks ant veido. Dabar jau pakenciamai. Nu kad nudegintos kelios vietos ant veido buvo tai jau tikrai. Daugiau tokios agresyvios proceduros nenoreciau.
Atsakyti
Diskusiju tesinys 4u.gif
Atsakyti
Na, jei jau oda tikrai nudegus, tai tikrai arba netinkamai procedūra padaryta, arba jums padarė "gilesnį" pylingą, nei tikėjotės. Oda nudeginama "medium" pylingo procedūromis. Nuo "light" turėtų tik vos parausti.



Beje, dėl naujos temos pavadinimo, manau tiksliau būtų pervadinti į abstraktesnę "kosmetiką su rūgštimis", o ne vasinėmis rūgštimis, nes kalbama gi ir apie pieno, glikolio ar salicilio rūgštis, ne tik apie vaisines.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti