Įkraunama...
Įkraunama...

Salotų receptai

Daugybė salotų receptų pirmoje temoje thumbup.gif My Webpage

Dalinkimės receptais toliau mirksiukas.gif


Štai mano labai paprastas


Morkų ir obuolių salotos

200 g obuolių
250 g morkų
pusės citrinos sulčių
2 šaukštai aliejaus
cukraus
druskos

Morkas sutarkuoti smulkia, o obuolius - stambia tarka.
Pasūdyti, užpilti citrinų sultimis ir aliejum. Gerai išmaišyti essen.gif
Atsakyti
Man labai skanios tokios pat kaip Sauluzes salotos, tik vietoj morku - salierai.
Atsakyti
QUOTE(Izabele @ 2007 11 29, 15:01)
Man labai skanios tokios pat kaip Sauluzes salotos, tik vietoj morku - salierai.

Tai gautųsi salierų ir obuolių salotos g.gif reikės pabandyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulužė @ 2007 11 29, 12:26)
Daugybė salotų receptų pirmoje temoje thumbup.gif My Webpage

Dalinkimės receptais toliau mirksiukas.gif
Štai mano labai paprastas
                                    Morkų ir obuolių salotos

200 g obuolių
250 g morkų
pusės citrinos sulčių
2 šaukštai aliejaus
cukraus
druskos

Morkas sutarkuoti smulkia, o obuolius - stambia tarka.
Pasūdyti, užpilti citrinų sultimis ir aliejum. Gerai išmaišyti essen.gif




QUOTE(Izabele @ 2007 11 29, 16:01)
Man labai skanios tokios pat kaip Sauluzes salotos, tik vietoj morku - salierai.


arba dar galima graikiškų riešutų arba saulėgrąžų pridėti mirksiukas.gif
Atsakyti
na ka, sios salotos (gal tiksliau butu vadint misraine smile.gif ) nera skirtos dietininkem biggrin.gif kaloriju jose tikrai rasit nemazai, bet pvz vyram, kurie ju neskaiciuoja manau tikrai patiks:)
Jos visai nera kokios nors mandros. tiesiog paprastos ir socios, gal kam ir prie alucio kokio tiks smile.gif

Receptukas
Reikes:
sprotu dezutes
kietai virtu kiausiniu
morku
svogunu
mojonezo

Paruosimas:
Morkas sutarkuokite stambia tarka, kiausinius taip pat galit sutarkuot (bus greiciau), svoguna supjaustykite ir visus siuos dalykus sumaisykite. Sprotus isimkite is dezutes ir supjaustykite kokio norite stambumo gabaleliais. Juos sumaisykite su viskuo kitu, idekite mojonezo.

Skanaus!

Manau visai skanu butu toki misinuka uztept ant keptos duonos riekeliu ir pasiulyt vyrams prie alucio wink.gif
Atsakyti
Izabele, saliera tai kuria dedi dali? stiebus ar gumba?

QUOTE(Monicute @ 2007 11 30, 21:46)
na ka, sios salotos (gal tiksliau butu vadint misraine smile.gif ) nera skirtos dietininkem biggrin.gif kaloriju jose tikrai rasit nemazai, bet pvz vyram, kurie ju neskaiciuoja manau tikrai patiks:)
Jos visai nera kokios nors mandros. tiesiog paprastos ir socios, gal kam ir prie alucio kokio tiks smile.gif

skonio tai gal ir skanios, bet turbut labai kose gaunasi viska sumaisius ir nelabai estetiskai atrodo g.gif
o morkos turbut virtos, nes neparasei...

turiu prasyma! merginos kai rasot receptukus parasykite tiksliai produktus, jei morka tai kokia, virta, zalia, jei agurkas tai raugintas ar zalias, jei salieras tai gumbas ar stiebas ir pan. po to reikia laukti patikslinto atsakymo ir nezinia kada sulauksi, o taip jau gal iskarto eiciau ir pasidaryciau kokiu salotu ax.gif
Atsakyti
Man patiko šitos iš Delfi:

Sluoksniuotos krabų salotos
Sočios salotos su krabų mėsa ir kumpiu.

Keturioms porcijoms jums reikės:

300 g krabų mėsos,
100 g kumpio,
100 g sūrio,
1 kuokštelio svogūnų laiškų,
3 kiaušinių,
1 pomidoro,
75 g majonezo,
druskos,
maltų juodųjų pipirų,
šviežių žalumynų papuošimui.
Kiaušinius kietai išvirkite, atvėsinkite šaltame vandenyje, nulupkite ir smulkiai sukapokite. Kumpį iš pradžių supjaustykite plonais griežinėliais, o po to ir plonomis juostelėmis.

Pomidorus nuplaukite, nusausinkite ir supjaustykite kubeliais. Svogūnų laiškus nuplaukite, nusausinkite ir supjaustykite plonais žiedeliais. Sūrį sutarkuokite stambia trintuve.

Visus paruoštus produktus sluoksniais išdėkite į salotinę, apibarstykite druska, maltais juodaisiais pipirais ir užpilkite majonezu. Ant viršaus užberkite krabų mėsos ir papuoškite šviežiais žalumynais.

Skanaus!
Atsakyti
Man labai patinka tokia mišrainė /tai vienintelis maistas su morkom, kurį valgo mano mergaitės doh.gif /...

Kalafijoras /nevirtas, supjaustytas gabaliukais/
Morkos /žalios, sutarkuotos šiaudeliais/
Graikiški riešutai /kapoti/
Majonezas



Viską sumaišyti ir SKANAUS drinks_cheers.gif


Atsakyti
Nežinau, gal jau buvo toks receptas, bet pasakysiu kaip aš darau, l skanios visi giria thumbup.gif

Konservuotos pupelės
pomidoras
poras
paprika
rūkytas kumpis

Viską pjaustau mažais gabalėliais, dedu į lėkštę, užberiu skrebučių (sumuštinių duona supjaustyta kubeliais ir paskrudinta orkaitėje), tada užpilu jogurto padažu, skanaus.
Atsakyti
Siandien mes valgem tokias salotas smile.gif
Virti burokeliai
Avokadas
Salotu lapai
Morka
Agurkas
3 virti kiausiniai

Viska pjaustoma kubeliais, tik morka sutarkuojame smulkia tarka, salotu lapus susipjaustom kaip patinka ir viska sumaisom su majonezu. smile.gif
Atsakyti
Krabu lazdeles,
Avokadas,
Santa Maria salotu prieskoniai,
Citrinos sultys.

Viska supjaustyti kubeliais, apibarstyti salotu prieskoniais, apslakstyti citrinos sultimis essen.gif
Atsakyti
SVEIKUTĖS, UŽSUKAU I JŪSŲ RECEPTUS, NES ŽINAU SKANIA MISRAINE TIK TIKLSAUS RECEPTO I PRAPORCIJU NEŽINAU. TAI GAL KURI JŪS ŽINOSIT IR PARAŠYSIT. SUDĖTIS TOKIA, KIEK PRISIMENU:
RAUGINTI AGURKAI, PJAUSTYTI KUBELIAIS
VIRTOS MORKOS PJAUSTYTOS KŪBELIAIS
MAJONEZAS
IR TIKSLIAI NEATSIMENU LYGTAI IR PUPELES DEDASI O GAL DAR IR SVOGŪNAS KEPINTAS.

TAI GAL KURI ŽINOT TOKIAS SALOTAS help.gif
Atsakyti