Įkraunama...
Įkraunama...

Tommee Tippee produkcija

sveikos mamukai, ar girdeta si produkcija,nes mes daug ka isbande ir esame labai patenkinti wub.gif dar geresnes produukcijos nesu maciusi,net aventas man nepatiko isbandzius sia wub.gif o kaip jum? 4u.gif
Atsakyti
man neteko girdeti
Atsakyti
aha, nesu apie tokią firmą girdėjusi dar, gal yra koks internetinis psl.,pasižiūrėtume kas ten per produkcija rolleyes.gif
Atsakyti
produkcija superine, geresnes nesu maciusi wub.gif kaip sakant,viena karta pabandei ir negali sustoti wub.gif thumbup.gif
tuoj idesiu kelis pavizdelius
4u.gif

taip atrodo buteliukai, labai malonus, padaryti kaip mamos krutine,labai platus wub.gif

http://www.kinderweb...150fles_300_279

cia valgio irankiai, labai patogus ,ypac sauksteliai thumbup.gif wub.gif

http://www.a3product...ommeetippeehome
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 02 gruodžio 2007 - 23:24
mes naudojam šaukštelius thumbup.gif nepakartojami thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dangiuks @ 2007 12 03, 17:07)
mes naudojam šaukštelius thumbup.gif  nepakartojami thumbup.gif



o kur jvilniuje sia firma prekiauja? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Deimantukas @ 2007 12 03, 19:33)
o kur jvilniuje sia firma prekiauja? g.gif

BABYCENTER parduotuve,pastebejau kad ir kitose buna,bet kitur zenkliai brangiau doh.gif
o babycentre kainytes labai geros,tikrai prieinamos, wub.gif
is vis pastebejau ten viskas kur kas pygiau pradedant nuo zaislu... ir t.t. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 03 gruodžio 2007 - 19:21
QUOTE(Deimantukas @ 2007 12 03, 19:33)
o kur jvilniuje sia firma prekiauja? g.gif


mes irgi babycentre parduotuvėj Lukšio g. Banginyje pirkom thumbup.gif
Atsakyti
As naudojau tuos buteliukus antra menesiuka, man jie labai super thumbup.gif, taciau dabar kai jau mums 4 men ir labai noras yra paciai buteliuka laikyti tai naudojam Avent maza buteliuka, nes tas jai per didelis ir pyksta. doh.gif
Atsakyti
Labai įdomu, negirdėjau aš dar tokios produkcijos - būtinai reiks pasidomėti smile.gif
Atsakyti
Lietuvoje ši produkcija nėra populiari. O užsienyje, net labai. Gal dėl to, kad yra pigesnės g.gif
Mes turime daug priemonių šios firmos. Vienos geros, vienos nelabai. Nėra, taip, kad viskas būtų idealu cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Limcamca: 17 gruodžio 2007 - 10:27
as sios firmos garu elektrini sterelizatoriu turejau,tai labai patenkinta juo likau toks talpus,labai faina firma thumbup.gif
Atsakyti