Įkraunama...
Įkraunama...

Šlapimo pūslės uždegimas

patarkit kaip gydytis- siandien pajutau, kad baisia skauda slapinantis...ka gerti, kaip gydytis...mano maziukei tik 10 d, tad jokiu vaistu vartoti negaliu tirausiai...
Atsakyti
Labiausiai padeda meskauogiu arbata. Jei nepades tada yra kazkokios tabletes, man atrodo irgi is meskauogiu pagamintos. O geriausiai nueiti i vaistine, pasakyt, kad maitini ir patars ka galima gerti.
Atsakyti
As vartojau kazka is nitrofuranu grupes. Jai priklauso furaginas, furadoninas. Reikia konkreciai klausti vaistineje ar galima maitinancioms vartoti. Jei i piena vaistas nepatenka, tai ir galima. O vat su meskauogem nepatarciau zaisti - manau, kad pienas nuo ju gali pasidaryt neskanus. Ir lelius nustos zisti.
Atsakyti
O tu įsitikinusi, kad tau šlapimo pūslės uždegimas? Yra ir kitų ligų dėl kurių skauda.  :-/
Gal geriau kreipkis pas gydytoją, tai jis ir paskirtų tau tinkamus vaistus. Aišku atsižvelgtų ir į tavo fiziologinę būseną.
Dėl tų visų vaistažolių arbatų, tai nežinai kaip mažiukė sureaguos, juk maitinant ne tik ką valgai svarbu, bet ir ką geri. Taip kad gal tu geriau nelauk ir dar šiandien, kol polikninikos dirba, kreipkis į gydytoją, nes vis tik savaitgalis netrumpas...
Atsakyti
QUOTE
patarkit kaip gydytis- siandien pajutau, kad baisia skauda slapinantis...ka gerti, kaip gydytis...mano maziukei tik 10 d, tad jokiu vaistu vartoti negaliu tirausiai...



patupek ant medetku nuoviro,per diena 4- 5 kartus.
Atsakyti
jei yra slapimo pusles uzdegimas, tai pirmiausia reikia daug gerti ir geriausia ramuneliu arbatos, nes ji yra priesuzdegimine. Gali prisivirti tos arbatos tiek, kad galetum isipilti i bliuda ir atsisedus pasedeti, irgi gerai.
Atsakyti
 Maziukei mano buvo gal 2men, kai man buvo pusles uzdegimas. Gydytoja mano(ginekologe) patare nusipirkt tableciu, tik neatsimenu tiksliai pavadinimo. Atrodo, "Urosept". Paklausk vaistinej. Tai ten is vaistazoliu, is petrazoliu ir kt. O meskauoges tokia slykstyne...
Atsakyti
Manau, kad tupeti virs karsto puodo, kai po gimdymo praeje 10 dienu, negalima. Dar prasides kokie kraujopludziai is gimdos.
Atsakyti
Ani,jei tau tikrai uzdegimas slapimtakiu,tai labai gerai padeda,kaip cia mamos ir paminejo,meskauogiu arbata.Neskani aisku,bet efektinga.Galima i ja isilasint citrinos,tada skonis normalesnis.O siaip tikrai,geriausia tai tau kreiptis dabar i gydytoja,gal geriau pades nei mes ;)Neuzdelsk tik,kad nebutu blogiau :-[
Atsakyti
 Esu kelis kartus gėrusi tą Urosept,bet efektas būdavo tik tol,kol geri.Vieną kartą taip prasikankinau tris savaites.Man kaip ranka nuima šitas bėdas petražolių arbata-ir skonis pusė velnio- tik be cukraus gerti reikia,ir leliui nepakenksi.Man užtekdavo viso 2-3 puodelių tokios arbatos.O gamindavausi pagal skonį,kad gerti nebjauru būtų.
Atsakyti
 O man "Urosept" buvo labai gerai. Per savaite skausmas pranyko. Geriau po 2tab. i diena. Stengdavaus pamaitinus.
Atsakyti
Ka daryt...Priesh 2 men patyriau ziauru uzdegima su kraujavimu ir t.t.Buvau pas gydytoja, padare slapimo tyrimus- viskas tvarkoj, sako tu gal ginekologiniu problemu turi...Kuo skubiau pas ginekologa kreipiausi, ten irgi pasake,kad esu ginekologishkai sveika...Viskas tuo ir pasibaige,geriau vaistus

Pastarasias 2 dienas, pasiusiojus-perstejimas, o siandien ryte myzciot varineja, ir jauciu kaip skausminagi pusle susitraukineja...Negi po velniu man vel reikes eit per gydytojus, ir vel man jie nieko neras g.gif g.gif g.gif

gal kuri zinot geru vaistu?Zinau,kad meshkauogiu arbata reikia gert..

Patarkit, o gal dar per gydytojus pereit, bet man tos poliklinikos depresija varo sad.gif sad.gif
Atsakyti