Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažas, III dalis

Skubu atidaryt naujus namučius 4u.gif Ir toliau dalinkimės naudingais patarimais, mokykimės makiažo gudrybių kartu! drinks_cheers.gif
user posted image
Sena tema!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo F_A: 13 gruodžio 2007 - 19:23
oi kokios nuotraukeleje taisyklingos grazios lupos ir spalva nereali thumbup.gif , sveikinu F_A sekmingai atidarius naujus namucius drinks_cheers.gif
Atsakyti
noriu užklaust apie akių pravedimą- kaip psirinkti tikamus, kaip tinkamai pravesti ,kokios gudrybės g.gif bo niekad nesu naudojusi smile.gif

ir dar...

mano veidas toks lyg ir kvadratinis...kaip uztepti skaistalus ant skruostų, kad pasmulkintų veidą mastau.gif

ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daktarienė B @ 2007 12 13, 18:18)
Man jinai čia atrodo vyresnė, gal tą tokį vaizdą sudaro raukšlės abipus lūpų,bet čia greičiausiai tik man taip atrodo ax.gif  smile.gif


O tai kelių čia metų ji atrodo? mastau.gif




Atsakyti
Mano vokai užkritę, išbandžiau nemažai kosmetikos priemonių... Idealių neradau dar.. Gal kuri galėtų rekomenduoti šešėlius akims, pieštukus specialiai tokioms probleminėms akims? smile.gif Gal truput ir ne į temą... Tačiau jeigu šitame skyrelyje kalbam apie gudrybes ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elida: 13 gruodžio 2007 - 22:28
O kaip optiškai 'pakūdint' žandus?Mano veido forma apvali,o tai man labai negrazu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Heidė @ 2007 12 14, 00:36)
O kaip optiškai 'pakūdint' žandus?Mano veido forma apvali,o tai man labai negrazu  verysad.gif

Itrauk zandus ir ant skruostikauliu virs itraukimo rudais skaistalais brukstelk smile.gif Mano problema ta pati.
Atsakyti
QUOTE(Fishbone @ 2007 12 14, 00:45)
Itrauk zandus ir ant skruostikauliu virs itraukimo rudais skaistalais brukstelk smile.gif  Mano problema ta pati.


Dėkui,bandysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ankstikėlė @ 2007 12 13, 21:17)
noriu užklaust apie akių pravedimą- kaip psirinkti tikamus, kaip tinkamai pravesti ,kokios  gudrybės g.gif bo niekad nesu naudojusi smile.gif

ir dar...

mano veidas toks lyg ir kvadratinis...kaip uztepti skaistalus ant skruostų, kad pasmulkintų veidą mastau.gif

ačiū 4u.gif

Zinok palandziok praeitoj temoj, tikrai buvo ideta nemazai piesinuku, kaip tept skaistalus, bronzantus ivairioms veido formoms 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(elida @ 2007 12 13, 22:27)
Mano vokai užkritę, išbandžiau nemažai kosmetikos priemonių... Idealių neradau dar.. Gal kuri galėtų rekomenduoti šešėlius akims, pieštukus specialiai tokioms probleminėms akims? smile.gif Gal truput ir ne į temą... Tačiau jeigu šitame skyrelyje kalbam apie gudrybes  ax.gif

Ar labai uzkrite? visas vokas uzkrites ar tik ant isoriniu akies kampu? gal foto idek? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2007 08 03, 12:32)
Kaip teisingai uzsitepti bronzanta:
user posted image

www.gidi.ie/Personal/Make-up_Bronzer.htm
Papildyta:
Kazkada kazkas manes klause kokius seselius rinktis, kad geriausiai isrysketu akiu spalva 4u.gif Imetu foto spalvu rato. Jusu akis labiausiai isryskins tokios spalvos seseliai, kurie yra priesais spalva, kurios yra jusu akys, kaip pvz, jeigu jusu akys pilksvai zalsvos, jas labiausiai isryskintu rusvi bei roziniai seseliai smile.gif
user posted image

QUOTE(F_A @ 2007 08 06, 09:41)

Angelo akys (balsvi perlo blizgumo seseliai akiu kampuciuose):
user posted image
user posted image


QUOTE(F_A @ 2007 08 06, 09:41)

Angelo akys (balsvi perlo blizgumo seseliai akiu kampuciuose):
user posted image
user posted image



QUOTE(F_A @ 2007 08 06, 11:23)
Ir dar apie seseliu spalvos pasirinkima:
user posted image


QUOTE(F_A @ 2007 08 09, 12:12)
Radau biski pavyzduku 4u.gif
Makiazas mazoms akims (daugmaz tas, ka aprasiau pries tai zinuteje):
user posted image

Makiazas idubusioms akytems (breziama linija ties voko rauksle vidutinio tamsumo seseliais ir seseliai issklaidomi siek tiek i voko virsu. Vidiniai akies kampuciai sviesinami. Idubusioms akims svarbu nepadaugint makiazo):
user posted image





Papildyta:
QUOTE(F_A @ 2007 08 21, 08:59)
Makijazas prie blyskiu lupyciu 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Papildyta:
QUOTE(F_A @ 2007 08 09, 13:54)
Makiazas aplvalioms akims (sviesiais seseliais padengt visa voka iki antakio linijos, tamsiais voko rauksle, piestuku apvesti tik puse akies linija siek tiek pratesiant ja uz isorinio akies kampo ir pakeliant vos vos aukstyn, tusu dazyti blakstinas koncentruojantis i akies isorini kampa):
user posted image

Didelems, o taip pat apvalioms akims nr.2, beveik visoms tinkamas akiu makijazas, o ypac mazoms akims, nr. 1, beveik visoms tinkamas makijazas, o ypac norincioms, kad akys atrodytu atviresnes, nr.3, apvalioms akims nr.4 :
user posted image


Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2007 12 14, 11:51)
Papildyta:

Aciu tau Baltija kad surankiojai vertingus patarimus!! bigsmile.gif drinks_cheers.gif 4u.gif Tik bijau kad senos temos neistrintu..dings tada ir jie.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2007 08 30, 15:19)
Nusprendziau, kad ir cia reik papasakot si ta idomesnio ax.gif Jei jusu lupos plonos, labai raudonos ar dantukam iki baltumo siek tiek truksta, geriausia iseitis yra melsvu/turkio atspalviu lupu blizgesiai thumbup.gif
Mano nuomone melynas blizgis turetu but kiekvienos makiazo myletojos kosmetinej  thumbup.gif  Ka jis daro? Visu pirma jis sumazina ir subalansuoja naturalu lupu raudonuma bei suteikia lupoms grazu "permatomumo" efekta  wub.gif  Melynu/turkio spalvos lupu blizgiai yra analogai skaidriems (permatomiems) lupu blizgiams, tik efektas del melsvo atspalvio gaunas kurkas "permatomesnis". Melyni lupu blizgiai nedaro lupu melynomis Lupos gaunas lyg permatomos ir daugeliu atveju atrodo putlesnes  ax.gif  Kitas dalykas, su siuo blizgesiu dantys atrodo baltesni  biggrin.gif  Skaiciau, kad Gwen Stefani visada ant raudono lupdazio deda melsva blizgesiuka  rolleyes.gif  Siulau visoms pabandyt, vdrug patiks!  mirksiukas.gif
user posted image

P.S. Jei kas matet Lietuvelej pirkt melsvu blizgiu, parasykit mirksiukas.gif  4u.gif





QUOTE(F_A @ 2007 08 21, 13:00)
Labai puiki pamokele, kaip dazytis akiu seseliais mirksiukas.gif beja, is tiesu labai graziai atrodo, kai blizgiu seseliu, skirtu antakiu linijai pasviesinti, uztepi ant skruostu-gaunas kazkas panasaus i polished look, tik naturaliau mirksiukas.gif

Eye shadow Master class


QUOTE(F_A @ 2007 09 10, 07:45)
jau buvau ne karta dejus spalvu rata, dedu dar karta:
user posted image

jei nori isryskinti savo akiu spalva rinkis seselius, kurie yra priesingoj rato pusej nei tavo akiu spalva. Spalvos esancios salia spalvu rate-papildys tavo akiu splava, bet jos neparyskins 4u.gif


QUOTE(F_A @ 2007 09 11, 08:29)
Idedu dar viena kiek kitoki spalvu rata, gal cia bus aiskiau su ta violetine seseliu spalva 4u.gif
user posted image




Atsakyti