Įkraunama...
Įkraunama...

Žuvų taukai nėščioms

sveikos, ka manote apie zuvu tauku vartojima nestumo metu,daug kur skaiciau kad gerai ir netgi reikia,o kiti raso kad negerai.as tai vartoju jas nuo pat nestumo pradzios.... blink.gif
Atsakyti
O kodel gali buti negerai?Nebent vartojama su kitais polivitaminais,todel galimas vit.A ,D ir E perdozavimas(priklausomai kiek ir kokiu ju yra zuvu taukuose).
Atsakyti
as geriu vitaminus nesciai ir zuvu taukus g.gif ryte viena vakare kita.zuvies beveik nevalgau, tai galvoju kad nieko blogo smile.gif
Atsakyti
as kazkaip vitaminu su zuvies taukais nemaisau ax.gif Prisibijau D vitamino perdauginti. Tad vienu metu geriu arba tik vitaminus, arba tik zuvies taukus.
Atsakyti
O po kiek vartojate? Aš gėriu po 5 ml., bet dabar galvoju gal mažai, gal kai dviems tai reikėtų po 10 ml. 4u.gif
Atsakyti
as net nezinau kiek ten ml, geriu viena kapsule.o del vit d perdozavimo net nezinau, saules visiskai negaunu, salta greitai tamsu unsure.gif vasara gal ir negerciau zuvies tauku
Atsakyti
QUOTE(noanoa @ 2007 12 18, 23:12)
O kodel gali buti negerai?Nebent vartojama su kitais polivitaminais,todel galimas vit.A ,D ir E perdozavimas(priklausomai kiek ir kokiu ju yra zuvu taukuose).

drinks_cheers.gif vit A perdozavimas nestumo metu nera gerai. Vitaminose nesciosioms netgi sumazinta doze, kadangi jis neigiamai veikia vaisiu. Pvz, Pregnacare savo reklamoje raso, kad sudetyje nera teratogenisko vit A
Atsakyti
QUOTE(Chloe @ 2007 12 19, 23:13)
O po kiek vartojate?

as geriu skystame pavidale po 1 sauksteli smile.gif Nemanau, kad reiketu dvigubinti nestuke.gif dozes, visgi mes tik nesiojam leliukus, bet nesam visiskai du zmones...
Atsakyti
as negeriu zuvu tauku, bet sakiau, kai tik pabaigsiu vitaminus nestuke.gif , tuomet pradesiu zuvu taukus gerti...dar liko koks menesiukas su tais vitaminais, nes pirkau didele pakuote labai doh.gif
Atsakyti
smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jukka @ 2007 12 21, 16:53)
drinks_cheers.gif vit A perdozavimas nestumo metu nera gerai. Vitaminose nesciosioms netgi sumazinta doze, kadangi jis neigiamai veikia vaisiu. Pvz, Pregnacare savo reklamoje raso, kad sudetyje nera teratogenisko vit A

Na kiek as zinau, kad vit. A skatina apsigimimus taigi tie medikai mane jau baigia uzknist su savo skirtinga nuomuone!!! Mano draugei liepe gert zuvu taukus, o manoji kaip pasakiau tai taip i mane kaip paziurejo tokio profesoriaus akusere, tai as ju negeriu su pirmu ir negeriau ir viskas ok! Tai nebezinau nei ka cia daryt ,bet ai geriau negersiu, schmoll.gif kad nepakenkt rolleyes.gif
Atsakyti
as klausiau gydytojos tai man liepe gert nuo 20sav sake labai gerai vaikucio smegenims . tai as kai pradejau gert ir svoris pradejo po biski augt nes iki tol buvau visai mazai priaugus . bet dabar zadam vaziuot porai svaiciu i siltus krastus tai nebegersiu nes ir taip gausiu vit D doze gera
Atsakyti