Įkraunama...
Įkraunama...

Veido odos valymas

Sveiki, norejau pasidometi apie veido valyma, niekad sio dalyko nebandziau, bet esant problemu su spuogais noreciau isbandyti. Galbut galetumete papasakoti kokios kainos sio proceduros ir ka per ja daro kaip tuos spuogus salina ar gydo ? Labai idomu butu suzinoti 4u.gif smile.gif
Atsakyti
Kadangi spuogai yra toks dalykas, kad ten po oda puliai, tai geriausias ir veiksmingiausias budas kai juos isspaudo. kainos ivairios. Nuo 50 iki 100lt
Kuo salonas zinomesnis geresnis tuo brangiau kainuoja. Aisku ir kosmetika dazniausia geresne naudoja.
Ten pasiziuri kokie spuogeliai, deda kaukes visokias, tada spaudo, valo, tada vel kaukes, ar masaza daro (nu ivairiai). Papasakoja apie spuogelius, kokie jie ar reikia gydyti, kuom gydyti, gal tik seip ten pas tave jie nerimti. Rekomenduoja tepaliuku, prausikliu ir pan., duoda megineliu. Seip neik daryti valymo pries koki rengini , bent jau kelias dienas pries ji, nes jei daug spuogu, tai po valymo kokia diena ar dvi oda nelabai graziai atrodo.
Zodziu nueisi ir ten issiklausinesi.
Papildyta:
Be to siu proceduru daznai nedaro, seip rekomenduoja pora ar tris kart i metus. Aisku jei spuogai labai dygsta galima dazniausiai i menesi viena karta, jau dazniau tai ne
Atsakyti
QUOTE(laureena @ 2007 10 06, 15:47)
Kadangi spuogai yra toks dalykas, kad ten po oda puliai, tai geriausias ir veiksmingiausias budas kai juos isspaudo. kainos ivairios. Nuo 50 iki 100lt


as kiek supratau kai buvau gydomosios kosmetologijos centre,tai NEGALIMA spaudyti spuogu, kurie yra kaip puliniai,nes uzkresi visa veida. man liepe savaite juos tepti tinktura medetku, kad uzdziutu bent kiek.

kadangi mano oda gan jautri, as valymo nebeplanuoju kartoti ax.gif

kai kurios peikia darba gydomosios kosmetologijos centre,nes veido valyma daro su rankom ir adata smile.gif
bet ta moteriske, kur dirba,tikrai ne durna.
paaiskina netgi kokiais judesiais plauti veida ir vis primena moketi atsirinkti kur geras dalykas, o kur tik isreklamuotas smile.gif

bet jei tavo jautri oda, siulau geriau apsieiti be odos valymo smile.gif
Atsakyti
aš lankausi kas 3-4 mėn. tai man keičia procedūras, vienąkart valymą padaro su spaudymais, kitą tik su kaukėm visokiom ir masažais, turiu labai problematišką odą, tai jin patria pagal tos dienos odos būklę ax.gif dabar kažkokį pylingą darė atseit suaktyvina kraujotaką, pagyvina spalvą ir kapiliarus stiprina, na stebuklų nepastebiu, bet pagerėjimas būna šioks toks, jaučiuos švaresnė biggrin.gif
Atsakyti
tai galbut man neapsimoka eit darytis veido valymo ? doh.gif g.gif Pas mane siaip giluminiu arba labai dideliu spuogu buna vienas kitas ir taip retai i menesi koki 1 2 kartus o siaip pagrinde visi tokie mazuciai tai kazin ar man ten ka nors gero padarys tam kosmetikos kabinete ax.gif
Atsakyti
QUOTE(winnerss @ 2007 10 06, 22:48)
tai galbut man neapsimoka eit darytis veido valymo ?  doh.gif  g.gif  Pas mane siaip giluminiu arba labai dideliu spuogu buna vienas kitas ir taip retai i menesi koki 1 2 kartus o siaip pagrinde visi tokie mazuciai tai kazin ar man ten ka nors gero padarys tam kosmetikos kabinete  ax.gif



nepabandysi - nesužinosi, ir šiaip kiekvienam skirtingi rezultatai nuo visu tų procedūrų ir plius labai daug priklauso nuo kosmetologės.
Atsakyti
QUOTE(winnerss @ 2007 10 06, 21:48)
tai galbut man neapsimoka eit darytis veido valymo ?  doh.gif  g.gif  Pas mane siaip giluminiu arba labai dideliu spuogu buna vienas kitas ir taip retai i menesi koki 1 2 kartus o siaip pagrinde visi tokie mazuciai tai kazin ar man ten ka nors gero padarys tam kosmetikos kabinete  ax.gif



šiaip manau, kad kaip tik, jei spuogeliai smulkus, juos geriau išvalyti... Kažkada turėjau labai smulkių spuogelių, tai po pusės metų man jie į tokius "džiaugsmelius" pavirto, kad doh.gif doh.gif doh.gif Nors ir naudojau priemones... Bet gal kitiems žmonėms kitaip... Tai kol spuogeliai maži, juos lengviau išgydyti mirksiukas.gif
Atsakyti
odos valyma rekomenduojama dayti kas menesi, tikrai ne karta ar du i metus. ir tai yra reikalinga procedura ne tik turincioms spuogu, bet ir normalia oda. veido valymo metu pasalinami ir inkstirai, ne tik jau esami spuogai.
del spaudymo...spaudyti nepatariama namie, nes nerzinancios kaip tai teisingai daryti uzkrecia visa oda. o kosmetologes zino kaip pasalinti spuoga neuzkreciant viso veido 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gerduka @ 2007 10 07, 16:31)
odos valyma rekomenduojama dayti kas menesi, tikrai ne karta ar du i metus. ir tai yra reikalinga procedura ne tik turincioms spuogu, bet ir normalia oda. veido valymo metu pasalinami ir inkstirai, ne tik jau esami spuogai.
del spaudymo...spaudyti nepatariama namie, nes nerzinancios kaip tai teisingai daryti uzkrecia visa oda. o kosmetologes zino kaip pasalinti spuoga neuzkreciant viso veido  4u.gif



drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
be to po valymo veido oda kvėpuoja
geriau įsisavina kremus
atsinaujina viršutinis sluoksnis
tai yra viena iš jaunos odos išlaikymo būdų
be abejo, kartais nereikia valymų daryti, bet čia labai mažai kam, daugumai žmonių, ypač moterų, reikia
Atsakyti
Viena pazistama sake, kad jai dar labiau isplete poras, be to, kad gali po to pastoviai reguliariai pats veidas "reikalaut" valymo, kazin tiesa? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(bernadita @ 2007 10 09, 20:43)
Viena pazistama sake, kad jai dar labiau isplete poras, be to, kad gali po to pastoviai reguliariai pats veidas "reikalaut" valymo, kazin tiesa? bigsmile.gif


Man porų labiau neišplėtė, bet valyt reikia reguliariai. Bet jei nevalyčiau tai poros vis tiek kimštųsi, ir didėtų. Taip ratas sukasi, ir vėl einu valyt.
Atsakyti
QUOTE(gerduka @ 2007 10 07, 17:31)
odos valyma rekomenduojama dayti kas menesi, tikrai ne karta ar du i metus. ir tai yra reikalinga procedura ne tik turincioms spuogu, bet ir normalia oda. veido valymo metu pasalinami ir inkstirai, ne tik jau esami spuogai.
del spaudymo...spaudyti nepatariama namie, nes nerzinancios kaip tai teisingai daryti uzkrecia visa oda. o kosmetologes zino kaip pasalinti spuoga neuzkreciant viso veido  4u.gif

Dar karta pakartosiu. Yra du vaido valymo budai: GILUMINIS IR NE GILUMINIS (PYLINGAS)
GILUMINIS jei nelabai yra spauogu tikrai nebutinas. Jo galima ir isvis niekada gyvenime nedaryti, arba labai retai (koki karta i metus), nes visgi giliai valant oda ji dazniausiai maziau ar daugiau traumuojama, ypac jei tai daroma spaudinajant.
PYLINGAS (NE GILUMINIS) valymas irgi buna atliekamas ir salone (gali ir namuose). Veidas sveiciamas, valomas, rugstinem, cheminem ar dar kokiom priemonem, ta jau parenka kosmetologe pagal tavo oda. Pylinga rekomenduojama daryti i savaite karta (arba 2kartus, arba 1 per 2savaites, priklauso nuo odos). Pylingus reikia daryti,nes atsigauna issivalo oda, po jo dedamos kaukes.
Brja dabar atsirado ivairiu valymu deguonimi ir kitaip, kada oda nespaudinejama, dar neisbandziau ar jie veiksmingi.
Papildyta:
[quote=pepė,2007 10 06, 15:57]
as kiek supratau kai buvau gydomosios kosmetologijos centre,tai NEGALIMA spaudyti spuogu, kurie yra kaip puliniai,nes uzkresi visa veida. man liepe savaite juos tepti tinktura medetku, kad uzdziutu bent kiek.

Norejau paklausti, tau kosmetologe sake kad tu ju spaudineti negali, ar kad net ji tau isspausti negali?
Nes patirties veido valymuose daug turiu, ir kosmetologe kiek zinau gali spausti visus spuogus, o pulingus kaip tik reikia isspausti, nes vyksta uzdegimas. Bent jau man tai visus spaudzia, nors kartais isdygsta vienas kitas netgi labai skausmingas, o kai isspaudzia nebeskauda.
Nuomoniu apie tai yra daug, kaip teisingai yra nznau.
Papildyta:
QUOTE(bernadita @ 2007 10 09, 22:43)
Viena pazistama sake, kad jai dar labiau isplete poras, be to, kad gali po to pastoviai reguliariai pats veidas "reikalaut" valymo, kazin tiesa? bigsmile.gif

Mna irgi atsitiko taip.
Pirma karta kai ejau darytis valymo tai seip is smalsumo, buvo spuogeliu bet labai mazai. O dabar atsitiko taip kad vos ne kas menesi turiu eiti. Nezinau ar tam turejo itakos veido valymai ar ne, bet oda pasidare lepi, pati neatlieka funkcijos ir neissivalo spuogu. Jei isdygsta spuogas, jis buna tol kol isspaudziu, pats nepranyksta
Papildyta:
QUOTE(winnerss @ 2007 10 06, 22:48)
tai galbut man neapsimoka eit darytis veido valymo ?  doh.gif  g.gif  Pas mane siaip giluminiu arba labai dideliu spuogu buna vienas kitas ir taip retai i menesi koki 1 2 kartus o siaip pagrinde visi tokie mazuciai tai kazin ar man ten ka nors gero padarys tam kosmetikos kabinete  ax.gif

Patariu nueiti pasikonsultuoti, gal pasiulys kokiu priemoniu (visokiu yra spugams gydyti koncentratu ir pan.), arba kad parinktu prausiklius. Geriausia nusipirkti koki pylinga (profesionalios firmos). Papilinguok reguliariai koki pusmeti, paziurek kaip oda veiks, gal praeis spuogeliai.
Seip dauguma spuogu is vidaus, kosmetines priemones gali pagydyti arba sumazinti tik simptomus, o ligos ne
Atsakyti