Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė - grybelinis makšties uždegimas

Be jokios abejonės lytines infekcijas sąlygoja lytiniai santykiai.Todėl gydomi dažniausiai abu partneriai(priklauso,kokia infekcija randama).
Atsakyti
Laba diena, aš jau 6 metus turiu gimdos ir jos priedų uždegimą, pastovai kartuojasi pavasarį ir rudenį, nors beveik visalaiką geriau kontraceptikus( sako kad jie sumažina galimybę susirgti uždegimų) kiek kriepdavaus pas gydytojų tai pageredavo tik tam kartui po kelių menėsių vėl tas pats. Bandžiau keisti gydytojus, bet visi išrašo reklamuojamus vaistus. Po pusmečio jau norėčiau pastoti ar nebus man problemų dėl chroniško uždegimo?
Atsakyti
Sveiki,
Dėl lėtinės pasikartojančios lytinių takų infekcijos nėštumo metu gali būti problemų. Daugiausiai komplikacijų gali sukelti neišgydytos lytiniu keliu plintančios infekcijos, t.y chlamidiozė, ureaplazmozė ir mykoplazmozė, bei hemolitinio streptokoko sukelta infekcija. Ar tyrėtės dėl šių ligų, ar tirtas ir gydytas jūsų partneris? Šie tyrimai ir gydymas tiksliai pagal nustatytas ligas, partnerio ištyrimas
- būtų pirmas realus žingsnis lėtinės infekcijos išgydymui.
Beje, kontraceptinės tabletės negydo uždegimo, tai - tik profilaktinė priemonė.
Pagarbiai,
Gyd. ginekologė R. Žiobakienė
Atsakyti
Laba diena.
Po gimdymo apie mėnesį gėriau Mikro-30, bet kadangi pastoviai kraujavau nuo šių vaistų, nustojau. Tačiau nuo tada jau kokį gerą pusmetį turiu tokią bėdą - iškart po mėnesinių prasideda "varškės" išskyros, baisus niežulys, lytiniai organai tiesiog ištinsta ir viduje lytinių lūpų ant gleivinių atsiranda žaizdelės - lyg būtų nutrinta. Šlapinantis degina, jau nekalbu apie lytinius santykius.. tai trunka apie vieną savaitę ir vėl kartojasi po kitų mėnesinių.
Naudoju tokius pačius higieninius paketus kaip visada, įklotų nenaudoju, nes bijau dar didesnes reakcijos.
2 kartus dariau tepinėlį, nieko nerodė, citologinis parodė makšties uždegimą. Gėriau vieną mėnesį Mycosyst (gydytoja paskyrė, kol nežinojo tyrimų rezultatų). Tą mėnesį šie simptomai neatsirado. Kitą mėnesį, kai buvo aiškūs tyrimai, vartojai Clion D žvakutes, irgi viskas buvo gerai. Šį mėnesį po mėnesinių vėl tas pats, šį kartą ir vyrui žaizdelės - lyg odelė butų nusilupusi ir tos pačios varškės išskyros blink.gif Gydytoja pasiūlė plautis Tantum rosa su irigatorium - bandžiau porą kartų, bet labai degina, ne tiek viduje, kiek išorėje. Tada pasiūlė Lomexin žvakučių.
Mano klausimas: ar ir yra tik toks "simtominis" gydymas makšties uždegimui? Ar negalima išgydyti visiškai?
Atsakyti
Jūsų aprašyti simptomai labai panašūs į grybelinį makšties uždegimą(žinoma,tiksliau galima pasakyti tik apžiūrėjus ir atlikus tepinėlį).Tokie besikartojantys uždegimai gydomi geriamais medikamentais.Yra įvairios gydymo schemos,bet tai turi paskirti jus gydanti gydytoja.Manau kad Jūsų atveju gydyti reikėtų ir vyrą.
Atsakyti
Jau 1.5 metų turiu tų problemų. Žodžiu prasidėjo man tada toks nepakeliamas perštėjimas, ir nemalonaus kvapo išskyros plius skaudėdavo kairio šono apačioj.
Apsilankiau pas gydytoją- paėmė tepinėlį,- nieko nerado. bet aš vis tiek su savo bėdom neatstojau- tada nusiuntė dėl chlamidijų. (ten jau kita gydytoja darė tyrimus). Na atsakymas- kad jų nėra. Bet pas mane tai PROBLEMA niekur nedingo! tai profilaktikai išrašė doxiciklino (kažkaip ten panašiai) pagerti mums abiems. (sakė, kad jie ir profilaktikai gerai ir prieš chlamidijas jei ką). Bet problema vis tiek nedingo. Tada ši daktarė papuolė į avariją, tai aš nuėjau pas kitą. Ta irgi sako- nu kad viskas tvarkoj. Ale aš vėl neapsikentus ateinu. Ji sako, na gal ir yra koks nežymus sudirgimas. Išrašė ovule Lomexin. Na tai tuo tarpu padėjo. Po savaitės ir vėl Patarė pasigydyti su tuo Lomexin ir dar nusipirkti jo tepalo ir abiems pasitepti.
Ta va, jau taip pasaka be galo pusantrų metų. Buvau pas dvi skirtingas daktares (plius trečia dėl chlamidijų tyrė) Bet problema vis tiek ta pati. Na gal šono nebeskauda. Bet niežulys, nemalonus kvapas, išskyros vis tiek yra. Ir kai taip jaučiuosi, tai poreikis mylėtis ryškiai sumažėjo.
Atsakyti
Neapžiūrėjus Jūsų,neatlikus tam tikrų tyrimų labai sunku atsakyti.Tad bendrais bruožais:
Nemalonaus kvapo išskyras sukelia tap vadinama bakterinė vaginozė.Tai ne lytiniu keliu plintanti liga,o makšties mikroorganizmų pusiausvyros sutrikimas. Gydymui skiriamas "Metranidazol"is.Šiek tiek būklę pagerina ir "Lomeksin"as.
Tačiau bakterinė vaginozė nesukelia niežulio,o ir pats prganizmas per 1,5 metų turėtų susitvarkyti su šia problema. Matyt dar yra kažkokie neigiami aplinkos faktoriai.Galbūt Jums abiems reiktų pakeisti prausimosi priemones(arba kurį laiką nenaudoti jokių prausiklių),apatinius rūbus skalbti tik neutraliais skalbikliais,stengti bevei nedėvėti sintetinių rūbų ir t.t.
Atsakyti
Dar viena problemele turiu.

Dabar 23 c.d. kelias dienas kuno temperatura 37.5 'C, kartas nuo karto pamaudzia sonus,
o sianakt pradejo ikyriai mausti nugara ties strenomis. Ryte pabudus nemalonu maustelejima pajuntu tik islenkus ar itempusi nugara, taip pat sedantis, stojantis- ramybes busenoje nemaudzia,
Taip pat kartais jauciu kazkoki diegliuka nestipru ties kiausidemis ar pilvo apacioje.
Is maksties jokiu keistu isskyru nera - viskas normoj.
Nesu turejusi jokio uzdegimo- todel labai sunerimau, nes nezinau, ar tai gali buti uzdegimo simptomai.

Kas tai galetu buti?
Ar butina skubiai kreiptis i gydytoja, ar galiu palaukti pirmadienio, jei skausmas nestipres ir nedaznes?
Gal padetu siltas kompresas?

Aciu uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
Nemanau,kad tai uždegimas. Tikrai galite palaukti pirmadienio.
Šilto kompreso nedėkite.
Atsakyti
Laba diena. Prieš keleta dienu turėjau šiokiu tokiu nepatogumų: niežulys, perštėjimas ,baltos išskyros, bet ne skystos , o lyg gabaliukais, bekvapės. Po kelių dienų viskas praėjo . Jau buvau susiruošusi eiti pas gydytoją. Kas tai gali būti?
Atsakyti
Matyt suaktyvėjo makštyje vegetuojantis grybelis,bet jūsų organizmas puikiai su tuo susitvarkė.
Atsakyti
Laba diena,

norėjau sužinoti, ar gali pienligę nešioti vyras? pavyzdžiui, jei is prieš tai mylėjosi su sergančia pienlige, o paskui pakeitė partnerę ar tai reiškia, kad antroji turi daug šansų užsikrėsti šia liga?

Ačiū.
Atsakyti