Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis

QUOTE(Virdzinija @ 2008 02 23, 04:06)
Dedu nuotrauką mano skaniausio kada nors valgyto pyrago... buvo iš sveikuolių parduotuvės, lengvutis, su riešutais, gal kokia profesionali akis galėtų identifikuoti kaip jis pagamintas? ax.gif

user posted image

oho ir as toki noreciau pasidaryti essen.gif:
Atsakyti
Kepiau ir as MAJONEZO PYRAGA, skanus ir purus,valgiau su pienu - jega thumbup.gif Tik neisejo toks dailutis kaip Daividijos nuotraukose, bet svarbu skonis. O majonezo nesijuto visai, kepiau su Hellmans.
Del kepiniu su majonezu tai nenustebau kai pamaciau Daividijos recepta. mano kriksto mama kepa sausainius su majonezu, kurie man mazai labai patiko ir visada primins vaikyste. Galiu parasyt recepta, tik nuotraukos nebus, nes paskutiniu metu ju nekepiau.

SAUSAINIAI "KLEBONO GASPADINE"

2 st. cukraus
2 kiausiniai
2 a.s. sodos (nugesinti saukste grietines)
0.25 l. (1 ind.) majonezo
200 g. sviesto
7-8 saukstai miltu

Viska ismaisyti ir tesla atsaldyti saldytuve. Daryti rutuliukus, deti i skarda siek tiek suploti ir puosti peiliu. Kepti 150C kol graziai paruduos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mkuisyte: 24 vasario 2008 - 22:50
QUOTE(mkuisyte @ 2008 02 24, 22:49)

Čia tema "Saldūs receptai su nuotraukomis" mirksiukas.gif

Pasinaudojusi paieška per kelias sekundes radau dar dvi temas skirtas sausainiams (be nuotraukų):
http://www.supermama...p;hl=sausainiai
http://www.supermama...p;hl=sausainiai
Atsakyti
Ačiū Daividija už nuostabų Majonezo pyrago receptą thumbup.gif
Gavosi toks pats kaip ir tavo nuotraukoje. Iš tos pačios tešlos vaikams iškepiau širdelės formelėse su razinomis. Kažkaip į didyjį pyragą bijojau dėti razinas ar kitokius džiovintus vaisius, bet kitą kartą tikrai pabandysiu. Gavosi purus, minkštas, gaivus. Kitą dieną buvo toks pats minkštas kaip ką tik iškeptas mirksiukas.gif

Šiandien darbe atėjus pasigyriau, papasakojau koks skanus, tai 8 moterys žadėjo taip pat kepti 4u.gif

P.S. Aš kepiau su Optima linija majonezu, nebuvo jokio papildomo skonio thumbup.gif, bijojau geresnį dėti, o jei nesigaus.... Bet gavosi super, tai kito ir nebandysiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Treglė @ 2008 02 25, 09:31)
Ačiū Daividija už nuostabų Majonezo pyrago receptą  thumbup.gif
Gavosi toks pats kaip ir tavo nuotraukoje. Iš tos pačios tešlos vaikams iškepiau širdelės formelėse su razinomis. Kažkaip į didyjį pyragą bijojau dėti razinas ar kitokius džiovintus vaisius, bet kitą kartą tikrai pabandysiu. Gavosi purus, minkštas, gaivus. Kitą dieną buvo toks pats minkštas kaip ką tik iškeptas  mirksiukas.gif

Šiandien darbe atėjus pasigyriau, papasakojau koks skanus, tai 8 moterys žadėjo taip pat kepti  4u.gif

P.S. Aš kepiau su Optima linija majonezu, nebuvo jokio papildomo skonio  thumbup.gif, bijojau geresnį dėti, o jei nesigaus.... Bet gavosi super, tai kito ir nebandysiu  blush2.gif

Smagu,kad tau gavosi ir patiko!!!! thumbup.gif thumbup.gif
AS tai esu keksu megeja,bandysiu nauja recepta,kai iskepsiu butinai jums parasysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Ledu desertas smile.gif

user posted image


ledai, konservuoti persikai, bananas, megstama uogiene ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Owly @ 2008 02 24, 19:41)

O dėl kito kreminio sluoksnio neįsivaizduoju. Ar riebus buvo?  g.gif 
Tikrai, kad sunku atkurti visą receptą, ypač neragavus  biggrin.gif  4u.gif


Ne, lengvas - kaip putesis bigsmile.gif
Atsakyti
Mano vakarykštis keksas, adaptuotas pagal šį receptą. Aš dėjau 4, o ne 6 kiaušinius, o vietoj jų įpyliau 4 šaukštus pieno. Bandžiau su visais kiaušiniais, man truputį buvo per "stangrus" blush2.gif . Gavosi labai purus ir skanus keksiukas. Labiausiai jį mėgsta dukrytė mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti

[/quote]


Na stai kaipmano Majonezinis keksas atrodo ax.gif
ir jau kepiau 3 kartus nes namiskiai suvalgo zaibiskai ir pastebejau, kad kepti reikia kur kas ilgiau g.gif ir nuo vienu kepimo milteliu jis rudas pasidaro lotuliukas.gif lotuliukas.gif
bet dar karta sakau 10 balu (10 balej sistemoi) thumbup.gif thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
[quote=sinta,2008 02 27, 14:41]
[/quote]
Na stai kaipmano Majonezinis keksas atrodo ax.gif
ir jau kepiau 3 kartus nes namiskiai suvalgo zaibiskai ir pastebejau, kad kepti reikia kur kas ilgiau g.gif ir nuo vienu kepimo milteliu jis rudas pasidaro lotuliukas.gif lotuliukas.gif
bet dar karta sakau 10 balu (10 balej sistemoi) thumbup.gif thumbup.gif

user posted image
[/quote]
thumbup.gif thumbup.gif aha,tikrai rudas,kaip keista,mano buvo baltas baltas. lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sluoksniuotos teslos sausainiai su:
obuoliu, cinamonu ir vaniliniu cukrumi
sokoladu
varske, tryniu, razinomis ir cukrumi

buvo labai skanu rolleyes.gif ax.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerytė: 28 vasario 2008 - 13:05
Ir kaip gali svoris kristi po tokiu skanybiu???
ax.gif ax.gif ax.gif doh.gif
Atsakyti