Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis

QUOTE(innguta @ 2008 03 12, 10:55)
PYRAGAS su kriausem ir sokoladu


QUOTE(yzzy @ 2008 03 12, 11:22)
Nusižiūrėjau nuo kažkurios iš mamyčių apelsininius keksiukus ir aš kepiau, labai skanūs ir minkštučiai gavosi


QUOTE(Cinside @ 2008 03 12, 12:11)
Keksų diena čia šiandien  biggrin.gif


siaubas kokie skanus kepiniai rolleyes.gif bigsmile.gif rolleyes.gif bigsmile.gif

o as kepiau stai ka - paprasta, greita ir skanu!
Sluoksniuotos teslos pyrageliais su abrikosais
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2008 03 12, 12:11)
Keksų diena čia šiandien  biggrin.gif
Maniškis Zebriukas. Tikrai skanus gavosi, tik kitą kartą dėsiu mažiau kakavos, nes kartumo kiek suteikė ir daugiau cukraus  biggrin.gif  Visgi stiklinės kiek mažoka buvo. Bet keksas tikrai skanus  thumbup.gif Kartosiu ne kartą smile.gif
user posted image
user posted image


nu bet jau nuotrauka fantastiska...cia ne i tema, bet geras fotikas pas tave matyt wub.gif wub.gif o keksas, superinis..
del kakavos, tai pamirsau parasyt, kad maziau detumet, nes as irgi mazinu, kad nebutu taip kartu, vos idedu del spalvos tik. thumbup.gif

QUOTE(lineva @ 2008 03 12, 12:14)
thumbup.gif mano lygiai taip pat gavosi, tai gal ir nebefotkinsiu  mirksiukas.gif  thumbup.gif , bet dabar ziuriu į savo ir į Inngutos, truputi skiriasi, jos labiau keksiškas, mano pyragiškas, kame reikalas g.gif


nezinau kodel tavo labiau pyragiskas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif koks skirtumas, svarbu kad skanu thumbup.gif

nu mergytes, jusu kepiniai superiniai..bandeles wub.gif wub.gif
Atsakyti
Nu jus ir pawarot bigsmile.gif biggrin.gif Sitiek skanumynu, pedysiu ir as ka skanaus prakepti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(innguta @ 2008 03 12, 13:02)
nu bet jau nuotrauka fantastiska...cia ne i tema, bet geras fotikas pas tave matyt  wub.gif  wub.gif  o keksas, superinis..
del kakavos, tai pamirsau parasyt, kad maziau detumet, nes as irgi mazinu, kad nebutu taip kartu, vos idedu del spalvos tik.  thumbup.gif

Ačiū labai už pagyrimus 4u.gif
Fotografuoju veidrodiniu fotoaparatu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 03 12, 12:47)
siaubas kokie skanus kepiniai rolleyes.gif  bigsmile.gif  rolleyes.gif  bigsmile.gif

o as kepiau stai ka - paprasta, greita ir skanu!
Sluoksniuotos teslos pyrageliais su abrikosais
user posted image

o kaip daryti tuos sluoksniuotos teslos pyragelius g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristina19 @ 2008 03 12, 15:09)
o kaip daryti tuos sluoksniuotos teslos pyragelius g.gif  4u.gif

Man atrodo, kad čia iš pirktinės gatavos bemielės tešlos g.gif , nes ir aš tokius darau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kristina19 @ 2008 03 12, 15:09)
o kaip daryti tuos sluoksniuotos teslos pyragelius g.gif  4u.gif



QUOTE(lineva @ 2008 03 12, 15:11)
Man atrodo, kad čia iš pirktinės gatavos bemielės tešlos g.gif , nes ir aš tokius darau blush2.gif

visiskai teisingai, del to ir parasaiu, kad paprastai, greita ir skanu smile.gif
nusiperki tesla, supjaustai norimais gabaleliais, ivynioji koki tik nori idara, patepi kiausinio plakiniu ir i orkaite thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 03 12, 13:47)
Sluoksniuotos teslos pyrageliais su abrikosais

dejau ta recepta pries menesi gal, super , o jau viena suvalgai , noris dar ir dar , nesotu visai .. blush2.gif unsure.gif bet skanu !
Atsakyti
QUOTE(motiejuke @ 2008 03 12, 17:37)
dejau ta recepta pries menesi gal, super , o jau viena suvalgai , noris dar ir dar , nesotu visai .. blush2.gif  unsure.gif bet skanu !

nu nesotu, bet skanu ir uzkreciama, viena paragavus negali sustot lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(uzknisai @ 2008 03 06, 14:35)
Kisieliu sausa, kiaus,vanilina, cukru,kep. milt., dedam i dubeni, plakam miksteriu apie 5 min.po to, ipilam stikline su biskiu aliejaus, miltus, ismaisom ir vsio. biggrin.gif
Kisieliu toki dejau

wub.gif man patiko sis receptas-nes tikrai kartais tingiu ilgai gaisti, bet nesupratau tai reikia stiklines aliejaus ar trupucio? sitos sakinio formuluotes niekaip nesupratau g.gif doh.gif blush2.gif ipilam stikline su biskiu aliejaus.... gal kuri kepusi si pyraga man neismanelei paaiskinsit? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(motiejuke @ 2008 03 12, 17:37)
o jau viena suvalgai , noris dar ir dar , nesotu visai .. blush2.gif  unsure.gif bet skanu !

ir, deja, labai riebu biggrin.gif
Atsakyti
Kepiau siandien keksiukus ax.gif
Teslai:
3g. kepimo milteliu
300g. miltu
200g. sviesto
6 kiausiniai
200g. cukraus
50g. juodojo sokolado drozliu
vienos citrinos tarkuotos zieveles

kepimo miltelius sumaisyti su miltais, sviesta issukti iki purumo, i ji po viena imusti kiausinius, berti miltu ir cukraus , maisyti. Baigiant maisyti sudeti tarkuota sokolada ir zieveles.Pilti i keksiuku formeles, kepti apie 15-20min apie 200laipsniu temperaturoje



Atsakyti