Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip atnaujinti odą?

Norėčiau paklausti, kaip atnaujinama (ap)nusitrynusi oda? Jei apskritai ji atnaujinama. Kur, kas atlieka tokius darbus? Kiek kainuoja? Gal galima tai padaryti namie savarankiškai?
Atsakyti
QUOTE(miau @ 2005 03 31, 12:15)
Norėčiau paklausti, kaip atnaujinama (ap)nusitrynusi oda? Jei apskritai ji atnaujinama. Kur, kas atlieka tokius darbus? Kiek kainuoja? Gal galima tai padaryti namie savarankiškai?

Parašyk ką konkrečiai nori atnaujint-batus , švarką rankinuką...?Spalvą...
Atsakyti
spalva galima atnaujinti ir demes panaikinti su acto vandens tirpalu.
Atsakyti
QUOTE(juruze @ 2005 03 31, 12:44)
spalva galima atnaujinti ir demes panaikinti su acto vandens tirpalu.

Kaip tu atnaujinsi nusitrynusią iki baltumo odą? Kad actu patrinsi, tikrai spalva jokiu stebuklingu būdu neatsinaujins. Yra kitokių priemonių.
Atsakyti
Turiu odinį švarką. Nuolat nešiojau rankinę ant dešinio peties. Tai ta vieta ir apsitrynė. Tai vat ir įdomu, ar dar galima "atgauti" spalvą g.gif Švarkas juodos spalvos.
Atsakyti
Yra specialus odos kremas panasioj tutelej kaip batu tepalas, jo kaina apie 15 lt ir yvairiu spalvu yra, as taip vyro odine striuke atnaujinau ir gavosi thumbup.gif

Dar yra budas atnaujinti odini daikta glicerinu jis parduodamas vaistineje ir kainuoja centus. bet nusitrynusiam daiktui jis nepades tik atnaujins ir suminkstins oda.

Pabandyk paieskot to kremo didziuosiuose prekybos centruose lyg ir ten mes ji pirkom.
Atsakyti
O jei, sakykim, atnaujinsiu, ir vėl rankinę ant peties nešiosiu, tai iškart nusitrins, ar ne iš kart? smile.gif
Atsakyti
Žinok šito negaliu tau pasakyti nes vyras rankinės ant peties nenešioja biggrin.gif , bet nemanau g.gif . Priklauso kaip ten nutrinta.
Atsakyti
QUOTE(miau @ 2005 03 31, 16:21)
Turiu odinį švarką. Nuolat nešiojau rankinę ant dešinio peties. Tai ta vieta ir apsitrynė. Tai vat ir įdomu, ar dar galima "atgauti" spalvą  g.gif  Švarkas juodos spalvos.

Aš turėjau spec. Salamander dažų odiniams juodiems gaminiams uždažyti. Tai labai pravertė ir batams, ir nubrozdintam rankinukui, ir nutrintai striukėje dėmei paslėpti. Kažko panašaus mačiau IKI parduotuvėje ir Senukuose, taip ir vadinas-dažai odai, kainavo apie 6 lt, rudi ir juodi. Tik reikia atsargiai su spalva, juoda juodai nelygu. Aš striukės matomoj vietoj taip sodriai užtepiau, tai skyrėsi atspalviai.
Atsakyti
O kaip atnaujinti raudono zomšo švarką? Apsitrynė ir susitepė apykaklė, alkūnių ir rankogalių srytys... verysad.gif Chaminis valymas 50 Lt brangoka... blink.gif Ar acto tirpalas "išimtų" tuos nešvarumus? Ir aplamai su kuo galima būtų valyti/ atnaujinti zamšą?
Atsakyti
QUOTE(miau @ 2005 03 31, 12:15)
Norėčiau paklausti, kaip atnaujinama (ap)nusitrynusi oda? Jei apskritai ji atnaujinama. Kur, kas atlieka tokius darbus? Kiek kainuoja? Gal galima tai padaryti namie savarankiškai?


Niekaip man nesigauna ikelt to paveiksliuko i cia blush2.gif , duok gal man savo e-mail as tau ji atsiusiu i ten.
Atsakyti
Va radau svetaine tai skenuot nereikes. paziurek ten silicon polish 3 plus

http://www_austra_com_au/mainC1.htm
Atsakyti