Įkraunama...
Įkraunama...

Švediškas būstas

Neradau jokios net panašios temos, tad užvedu naują 4u.gif
Ar teko ką girdėt apie modulinius namelius, gal net atsirastų, kas gyvena tokiuose? Būtų LABAI įdomu sulaukti atsiliepimų rolleyes.gif Mūsuose tai dar naujovė (žinia, kad lietuviai labai nepatiklūs ir skeptiški), bet Švedijoj tokie namai -kasdienybė (žinia, kad švedai sumanūs ir praktiški žmonės) ax.gif Mes likom labai susižavėję tokiais siūlomais variantais thumbup.gif Ir jau kurpiam, kurpiam mintį mastau.gif biggrin.gif Prašom pasidalinti patirtim ir pasvarstymais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(oregano @ 2008 01 27, 17:04)
Neradau jokios net panašios temos, tad užvedu naują  4u.gif
Ar teko ką girdėt apie modulinius namelius, gal net atsirastų, kas gyvena tokiuose? Būtų LABAI įdomu sulaukti atsiliepimų  rolleyes.gif Mūsuose tai dar naujovė (žinia, kad lietuviai labai nepatiklūs ir skeptiški), bet Švedijoj tokie namai -kasdienybė (žinia, kad švedai sumanūs ir praktiški žmonės)  ax.gif  Mes likom labai susižavėję tokiais siūlomais variantais  thumbup.gif Ir jau kurpiam, kurpiam mintį  mastau.gif  biggrin.gif Prašom pasidalinti patirtim ir pasvarstymais  mirksiukas.gif

Aš gyvenu ne moduliniam, bet skydiniam, jų "sudėtis" panaši. Beje, mūsų namo gamintojai irgi modulinius gaminti pradėjo - aš būčiau už mirksiukas.gif Kai pabendravom su jais per statybas ir dabar gyvenam jų gamintam skydinuke - visai pirkčiau ir modulinį, va tų, kurie mums namą gamino tinklapiukas: http://www.aplinkuma.com/lt/pardavimai
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2008 01 27, 18:18)
Aš gyvenu ne moduliniam, bet skydiniam, jų "sudėtis" panaši. Beje, mūsų namo gamintojai irgi modulinius gaminti pradėjo - aš būčiau už mirksiukas.gif Kai pabendravom su jais per statybas ir dabar gyvenam jų gamintam skydinuke - visai pirkčiau ir modulinį, va tų, kurie mums namą gamino tinklapiukas: http://www.aplinkuma.com/lt/pardavimai



Ačiū už nuorodą ir nuomonę mirksiukas.gif Gal ir jūsiškis namukas yra jų fotogalerijoj? 4u.gif Jei ne paslaptis, kokia jo kvadratūra ir kaina?
Manau, su laiku moduliniai prigis mūsuose, kaip ir skydiniai/karkasiniai namukai rolleyes.gif Skeptiškas požiūris, dėl bendrai paplitusios kritiškos nuomonės iš esmės net nepasidomėjus, po truputį kinta ax.gif
Atsakyti
Yra mūsiškis jų galerijoj - paskutinis žalias su "ryžavotu" prilipintu garažu. Susikainavo mums jis ~240 tūks. atrodo (be vidaus apdailos ir įrangos) kvadratų ~170 namo (šilto, su visom pertvarom) + gal 70 kv.m. garažo (tuščias karkasas, nešiltintas), bet darė pagal mūsų individualų projektą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raganele: 27 sausio 2008 - 18:59
Mes irgi dairemes kažko panašaus.O švediška busta bežiuredama,aptikau projektuka,kuri esam nusižiureje,tik tiesiogiai pas architekta.Tai kai siunčiau užklausima i švediška del kainos,tai šis namelis pas juos 603000 g.gif nu man žiauriai brangiai pasirode.Pagal ta pati projekta manau per pus tikrai pigiau pasistatysim.Beje,projektas Marietta.O statysim karkasini :4u:Dabar pažiurejau raganeles nama,tai musiškis toks....kuklutis,mažutis atrodo lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo austulis: 27 sausio 2008 - 19:06
QUOTE(austulis @ 2008 01 27, 19:01)
Mes irgi dairemes kažko panašaus.O švediška busta bežiuredama,aptikau projektuka,kuri esam nusižiureje,tik tiesiogiai pas architekta.Tai kai siunčiau užklausima i švediška del kainos,tai šis namelis pas juos 603000 g.gif nu man žiauriai brangiai pasirode.Pagal ta pati projekta manau per pus tikrai pigiau pasistatysim.Beje,projektas Marietta.O statysim karkasini :4u:Dabar pažiurejau raganeles nama,tai musiškis toks....kuklutis,mažutis atrodo lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Geras, mes irgi Marietta nusižiūrėjom lotuliukas.gif lotuliukas.gif Irgi nusiunčiau užlausimą, bet atsakymo dar negavau, o jau ir nebereikia biggrin.gif Ten tą kainą sudaro visiškas namo įrengimas - fasado ir vidaus įranga ir apdaila, elektros instaliacija, grindų/sienų dangos, laiptai, durys, langai, namų buitinė technika, virtuvės/vonios baldai ir įranga, drabužinės/spintos, komunikacinė ir ventiliacinė oro regeneravimo sistema, jų vamzdynai, kurie šildo patalpas/vandenį/ventiliuoja orą.. Žinoma, pasistačius pliką namą jis kainuotų perpus pigiau, bet įsirenginėdamas jį sukištum tiek pat, o gal net ir daugiau bendroj sumoj g.gif O čia tik raskladuškę belieka atsinešt ir gyveni sau kaip buožė biggrin.gif lotuliukas.gif

QUOTE
Yra mūsiškis jų galerijoj - paskutinis žalias su "ryžavotu" prilipintu garažu. Susikainavo mums jis ~240 tūks. atrodo (be vidaus apdailos ir įrangos) kvadratų ~170 namo (šilto, su visom pertvarom) + gal 70 kv.m. garažo (tuščias karkasas, nešiltintas), bet darė pagal mūsų individualų projektą.


Čia jau visas namas thumbup.gif Fainai rolleyes.gif O kiek jums jis kainavo su visa apdaila ir įsirengimu, na gal tik baldus atmetus? Ir per kiek laiko jums jį pastatė?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oregano: 27 sausio 2008 - 19:51
nu kad ne plika,aš manau kad tilpsim su viskuo į kokius 350000.Turim jau tokia komanda,keturi vyrukai,kurie dirba firmoj,stato butent karkasinius namus.Tai jie pas mus kaip sakant chalturins,savaitgaliais.Vienas iš tu vyruku yra drauges vyras,tai jis mum ir susake tikras namu savikainas.Tikrai per firmas neverta.Ju komanda daro viska,ir pamatus ir stoga ,ir apdaila.Išskyrus elektra ir santechnika.
Atsakyti
QUOTE(austulis @ 2008 01 27, 19:50)
nu kad ne plika,aš manau kad tilpsim su viskuo į kokius 350000.Turim jau tokia komanda,keturi vyrukai,kurie dirba firmoj,stato butent karkasinius namus.Tai jie pas mus kaip sakant chalturins,savaitgaliais.Vienas iš tu vyruku yra drauges vyras,tai jis mum ir susake tikras namu savikainas.Tikrai per firmas neverta.Ju komanda daro viska,ir pamatus ir stoga ,ir apdaila.Išskyrus elektra ir santechnika.


Na matai, o kur garantijos, kad neprichaltūrins... g.gif
Atsakyti
o tam esam mes su vyru ax.gif juk daug domimes tokio namo technologija.O gal ir koki praraba pasamdysim lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(austulis @ 2008 01 27, 20:10)
o tam esam mes su vyru ax.gif juk daug domimes tokio namo technologija.O gal ir koki praraba pasamdysim lotuliukas.gif



Tai thumbup.gif
Vat, kad reikia nusimanyt , turėt laiko užsiimt visais tais statybų reikalais g.gif
Atsakyti
ieik i www.baltijosarchitektura.lt mediniai namai.ten musu projektukas chi vadinasi.Ten truputi aiškiau matosi fasadas namo
Atsakyti
as irgi UZ tokio tipo namelius.netolimoj ateity gryze i LT ir patys statysim karkasini. mirksiukas.gif manau tai labai silti ir mieli namai ax.gif pati dabar tokiam gyvenu(tiesa-nuomojamam), esu be galo patenkinta tongue.gif
Atsakyti