IPB

Sveiki atvykę, svety ( Prisijungti | Registruotis )

50 Puslapiai: « < 28 29 30 31 32 > »  
Closed TopicStart new topicStart Poll

[ Standartinis ] ·

> Vaismedžiai, vaiskrūmiai , sodinimas, priežiūra, kenkėjai, ligos

Erendira
post 2009 04 21, 11:48
Paskelbta: #349

Super senbuvis

Grupė: Senbuviai
Žinutės: 8883
Prisijungė: 2005 10 28
Vieta: Vilnius

Pirmas vaikas:Rūta, 1998 09 01

Apdovanojimų: 0

Atsiprašau, kad ne visiškai į temą, bet reikalinga pagalba. Apie augalus neišmanau nieko

Namuose diiideliame vazone sukerojo suvešėjo kalėdinė eglutė (išleido "debesį" ūglių) ar galiu ją dabar sodinti lauke? Ar geriau palaikyti ją vazone lauke per vasarą ir sodinti vėlyvą rudenį?
Iš anksto ačiū už atsakymą.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
lile
post 2009 04 21, 11:48
Paskelbta: #350

Super senbuvis

Žinutės: 2897
Prisijungė: 2004 04 12
Vieta: Kaunas

Pirmas vaikas:yra
Antras vaikas:yra

:) Na as tai noreciau suzinoti apie genejima medziu. Pas mane yra keletas obelaiciu, tai jas kazkaip genet reik kas metai, na joms jau vieni metai pas mane arba dveji. Dar nedideles. Knygas apie genejima skaiciau, bet praktiskai kaip ten graziai parasyta, man nesigauna. Nes ten taip piesinukuose, kad metai vainikai vis didesni vaizduojami, o pas mane tie vaikinai is keliu sakeliu ir taip nedideliu. Apacioje tokiu treumpu sakeliu priauge, ka su tom daryt. Na darzininke ne kokia, o jau sodininke tai visai :)
+Quote Post
*GREISI*
post 2009 04 21, 13:46
Paskelbta: #351

Super senbuvis

Žinutės: 3346
Prisijungė: 2007 01 18

Pirmas vaikas:mergaite
Antras vaikas:berniukas
Trečias vaikas::)
Ketvirtas vaikas: :)
Penktas vaikas: :)
Šeštas vaikas: :)

QUOTE(Erendira @ 2009 04 21, 12:48)
Atsiprašau, kad ne visiškai į temą, bet reikalinga pagalba. Apie augalus neišmanau nieko 

Namuose diiideliame vazone sukerojo suvešėjo kalėdinė eglutė (išleido "debesį" ūglių) ar galiu ją dabar sodinti lauke? Ar geriau palaikyti ją vazone lauke per vasarą ir sodinti vėlyvą rudenį?
Iš anksto ačiū už atsakymą.
*

Nu mūsų pasodinta prieš mėnesį.Nu manau,kad dbar laikyk balkone,paskui sodink į lauką,juk jos nelepios.
+Quote Post
*Bitutė*
post 2009 04 21, 14:41
Paskelbta: #352

Ekstra senbuvis

Žinutės: 1598
Prisijungė: 2005 03 23

Sveikos,labai norėčiau įsigyti persiko ir abrikoso medelius,tik neįsivaizduoju kur :hm jau viss mugės pasibaigė,gal dar kur nors bus,labai prašau info,ir gal žinote geras veisles,ačiū :4u:
+Quote Post
saintlina
post 2009 04 21, 18:38
Paskelbta: #353

Super senbuvis

Žinutės: 12561
Prisijungė: 2004 12 29
Vieta: Vilnius, Lazdynai

Pirmas vaikas:Vyresnėlis 1994 04 07
Antras vaikas:Pagrandukas 2004 08 11

QUOTE(*Bitutė* @ 2009 04 21, 14:41)
Sveikos,labai norėčiau įsigyti persiko ir abrikoso medelius,tik neįsivaizduoju kur :hm jau viss mugės pasibaigė,gal dar kur nors bus,labai prašau info,ir gal žinote geras veisles,ačiū :4u:
*

medelynuose tikrai yra. Ir Maxima turi 'Redhaven' persiką, mačiau vakar. Aš tai įsigijau savaitgalį mugės metu. O apie veisles pasiskaitykit va čia - augintojai dalinasi patirtim
http://www.rojaussodai.lt/forumas/viewtopi...?f=3&t=4047
+Quote Post
*saulašarė*
post 2009 04 21, 19:48
Paskelbta: #354

Ištikimas dalyvis

Grupė: Dalyviai
Žinutės: 347
Prisijungė: 2008 04 08

Trečias vaikas:yra

QUOTE(lile @ 2009 04 21, 12:48)
:) Na as tai noreciau suzinoti apie genejima medziu. Pas mane yra keletas obelaiciu, tai jas kazkaip genet reik kas metai, na joms jau vieni metai pas mane arba dveji. Dar nedideles. Knygas apie genejima skaiciau, bet praktiskai kaip ten graziai parasyta, man nesigauna. Nes ten taip piesinukuose, kad metai vainikai vis didesni vaizduojami, o pas mane tie vaikinai is keliu sakeliu ir taip nedideliu. Apacioje tokiu treumpu sakeliu priauge, ka su tom daryt. Na darzininke ne kokia, o jau sodininke tai visai :)
*

Svarbiausia - reikia kirpt viršūnę, bet jei medeliai dar nedidukai, tai galit tai viršūnei dar leist kiek paaugt, gi žiūrint kokio dydžio medį norit augint. Palikt reikia visas šonines šakas, kurios eina maximaliai horizontaliai, o ne į lajos vidų ar galimas konkurentes viršūnei. Čia tokie pagrindiniai kriterijai. Nemačius konkrečiai medelio, sunku ką daugiau ir patarti :ax:
Šiaip pernelyg jaunų medelių aš pati asmeniškai nelabai geniu - juk jei visos šakos gerai apšviestos, jei nepriaugę daug šakelių, tai nėra reikalo ir genėt, nes kiekvienas genėjimas medeliui - kaip akstinas augintis naujas atžalas, naujas šakeles, taip kad be didelio reikalo nepjaustau :geda2:
+Quote Post
lile
post 2009 04 22, 07:52
Paskelbta: #355

Super senbuvis

Žinutės: 2897
Prisijungė: 2004 04 12
Vieta: Kaunas

labai aciu :)
+Quote Post
*Bitutė*
post 2009 04 22, 09:43
Paskelbta: #356

Ekstra senbuvis

Žinutės: 1598
Prisijungė: 2005 03 23

QUOTE(saintlina @ 2009 04 21, 18:38)
medelynuose tikrai yra. Ir Maxima turi 'Redhaven' persiką, mačiau vakar. Aš tai įsigijau savaitgalį mugės metu. O apie veisles pasiskaitykit va čia - augintojai dalinasi patirtim
http://www.rojaussodai.lt/forumas/viewtopi...?f=3&t=4047
*

ačiū jums :4u:
bet paskaičius komentarus,susidariau įspūdį,kad lepūs tie medeliai,o taip noriu,visvien bandysiu,gal iš keturių kokių medelių prigis,ir išžiemos nors vienas ir gausiai ves :rolleyes:
+Quote Post
saintlina
post 2009 04 22, 10:38
Paskelbta: #357

Super senbuvis

QUOTE(*Bitutė* @ 2009 04 22, 09:43)
ačiū jums :4u:
bet paskaičius komentarus,susidariau įspūdį,kad lepūs tie medeliai,o taip noriu,visvien bandysiu,gal iš keturių kokių medelių prigis,ir išžiemos nors vienas ir gausiai ves :rolleyes:
*

lepūs, aišku. Bet dabar jau yra veislių, atsparių šalčiams ir ligoms, pritaikytų mūsų sąlygoms. Jei dar pasodinsit užuovėjoj, tai visai gerai bus. Aš irgi nutariau bandyt, nors tokia entuziastė tarp aplinkinių esu viena. Nusipirkau du persikus ir du abrikosus, dar vyras vieną persiką nupirko. Labai tikiuosi, kad augs ir derės :)
Beje, persikas jei vienas iš keturių išgyvens, tai vaisių gal ir duos, bet abrikosai daugiausia savidulkiai, jie po vieną vaisių neduos. Čia kažkur buvo tema apie persikus, merginos tooookių foto pridėjusios buvo :bigsmile: Pas vieną pirmametis persikas aplipęs vaisiais buvo - ir sunokino, ir skanūs buvo :super
+Quote Post
*saulašarė*
post 2009 04 22, 10:40
Paskelbta: #358

Ištikimas dalyvis

Grupė: Dalyviai
Žinutės: 347
Prisijungė: 2008 04 08

Trečias vaikas:yra

QUOTE(lile @ 2009 04 22, 08:52)
labai aciu :)
*

tai kad nė ruž ką :geda2: O šiaip dar pamiršau parašyt, kad į vidų augančias šakas nebūtina išgenėt - galima jas atlenkt, kad augtų horizontaliai, ir jos duos puikiausius vaisius :mirksiukas: Vienžodž reikia, žiūrėt, kaip ten su tuo apšviestumu bus ją atlenkus :ax: Nu, gal supratai, ką čia prikeverzojau :oh :D
+Quote Post
AStonke
post 2009 04 26, 21:27
Paskelbta: #359

Senbuvis

Žinutės: 589
Prisijungė: 2005 12 09

Ketvirtas vaikas: gana.......... :)

o mes praeitais metais pasodinome tokius grazius juodu serbentu krumelius,na lazdeles,jos taip suvešėjo,jau krumeliai net uogytes pirmas uzmezge bet dabar iš visu 3 matau viena, serga tom "serbentinėm erkutem" ..Pas tėvus sode,daznai ta liga puldavo senesnius juodus serbentus-tai mano tėvas sako,:mesk lauk,nes uzkrės kitus,tipo neina išgydyti ju,jei jau buna,vel atsiranda,,, :hm bet man taip gaila,tokie jauni krūmeliai ,negi nėra kokiu chemikalu,kad tikrai išnaikinti tas erkutes? :blink: Gal ka zinote?Ie kur dabar bus muge,kad dar tada nusipirkt krūmeli tada kita? :ax:
+Quote Post
saintlina
post 2009 04 29, 10:05
Paskelbta: #360

Super senbuvis

gal kas žinot, kuo reiktų nupurkšti vaismedžius po žydėjimo? Pas mus kelis metus labai žydi trešnės, obelaitės jaunos, bet vaisiai užmegzti nukrinta. Taip galvoju, kad kažkokiu insekticidu turbūt reiktų purkšt :hm Bet kokiu?
Papildyta:
QUOTE(AStonke @ 2009 04 26, 21:27)
o mes praeitais metais pasodinome tokius grazius juodu serbentu krumelius,na lazdeles,jos taip suvešėjo,jau krumeliai net uogytes pirmas uzmezge bet dabar iš visu 3 matau viena, serga tom "serbentinėm erkutem" ..Pas tėvus sode,daznai ta liga puldavo senesnius juodus serbentus-tai mano tėvas sako,:mesk lauk,nes uzkrės kitus,tipo neina išgydyti ju,jei jau buna,vel atsiranda,,,  :hm 
*

jei čia kalba apie voratiklinę erkę, tai, kiek pamenu, ją sėkmingai naikina 'Karate Zeon'. Pabandykit nupurkšt - išmest krūmelius gaila..
+Quote Post

50 Puslapiai: « < 28 29 30 31 32 > » 
Closed TopicTopic OptionsStart new topic
Vartotojų skaito šią temą: 1 (Svečių: 1)
Narių: 0

Lo-Fi versija Dabar: 2014 08 28, 07:05

Atsakomybės apribojimas