Įkraunama...
Įkraunama...

Interjero dizaineriai 2

taigi, tesiame thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Tai nors pastatykite, tada galesime testi.
Atsakyti
Ne i ta tema parasiau zinute doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Niu: 17 vasario 2008 - 18:09
aciu uz tema 4u.gif tikiuos sita bus "normalesne" biggrin.gif nei pirmoji tongue.gif

QUOTE(Dumblas @ 2008 02 15, 16:02)
Tai nors pastatykite, tada galesime testi.

g.gif nesupratau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Mumm @ 2005 03 04, 11:59)
Paaiskinkit man kaip cia yr su tais dizaineriais? Va mano drauge tik ka isirenge buta, prestiziniam rajone, aisku eme dizaineri, jau pati pati, kad taip sakant viskas butu auksciausio lygio biggrin.gif Sumokejo be galo daug, rezultatas mano manymu abejotinas, jai lyg tais tinka ( nu negali virkaut kai tiek sukista ) bet va vis islenda brokas smile.gif pvz apsvietimas vonioj- sudetos vien dienos sviesos lempos  blink.gif dienos sviesa gerai, kai reik pasidazyt, ar spuoga issispaust, bet siaip gulint savo burbulinej vonioj norisi atsipalaiduot, o ne vargint akis, tuo tarpu pas kitus draugus vonioj 5 apsvietimo variantai  thumbup.gif  Kai kambary rinko apsvietima, dizainere nusprende didziuliame plote viena lempa pakabint  blink.gif , o tik kai nuejo i salona pirkt lempos, tai pardavejas konsultantas, jai apsviete proteli, kad tokiam plotui reik visos kruvos lempu, kitaip bus tamsu, tai va, lempu daug, ale vis tiek nejauku kazkaip , vel kakzo nedadare sad.gif Plyteles vel gi patarinejo pardaveja kosultante . Tai cia uz tai reik moket? Stebejusi dvieju draugiu butu isirengimus, man atrodo as jau imu gaudytis, kur ko reikia, ir kaip po tokiu atveju galima pasitiket dizaineriu? Zodziu gavosi standartiniai butai, su prabangiais baldais, ale vienas dar ir su tokiais svarbiais trukumais  schmoll.gif nu nzn


Tai jauciu kur kas pigiau butu iseje, du kartus susiremontuoti.
As sutinku, su she, kad ideja kainuoja, bet kad tai butu tikrai originalu, tai mokeciau, bet deja kaip ir visu copy paste buna ir tiek. O ir siaip as manau, kad geriau ne dizaineri, o baldu gamintojus, jie suprojektuoja uz ta pacia kaina ir dar padeda kambario apsvietima suderiti ir spalvas.
Atsakyti
QUOTE(Kramberis @ 2008 02 19, 19:08)
Tai jauciu kur kas pigiau butu iseje, du kartus susiremontuoti.
As sutinku, su she, kad ideja kainuoja, bet kad tai butu tikrai originalu, tai mokeciau, bet deja kaip ir visu copy paste buna ir tiek. O ir siaip as manau, kad geriau ne dizaineri, o baldu gamintojus, jie suprojektuoja uz ta pacia kaina ir dar padeda kambario apsvietima suderiti ir spalvas.

Kiekvienam savo... ax.gif
Aš įsitikinusi, kad savo užsakovams tikrai padedu. O beto klientūra jau seniai "iš gatvės" neužklysta. Visi - tik gavę rekomendacijas. Už tai ir sutariam bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pele: 19 vasario 2008 - 22:58
as akademijoj baigiu seis metais interjero diz.tai noreciau isidarbint kur.. 4u.gif gal kas zinot ka?gal kam reik padejejos? dirbu programomis..
Atsakyti
Sveikutės,
Aš taip pat esu baldų ir interjero dizainerė wink.gif

Jeigu kam nors reikia pagalbos- kreipkitės
Atsakyti

''sudetos vien dienos sviesos lempos blink.gif dienos sviesa gerai, kai reik pasidazyt, ar spuoga issispaust, bet siaip gulint savo burbulinej vonioj norisi atsipalaiduot, o ne vargint akis..''

yra toki mechanizmai elektriniai, kurie leidzia reguliuoti dienos sviesos lempu intensyvuma - Nieko nera blogo, dizaineres darbe, tik tai nepramastyta detale..kuria turint noro galima issprest.. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,
Gal kas zinote gera dizainere, bet tuo paciu ir pigia. Mat statomes nama, o apie vidaus dizaina su vyru nelabai turime supratima, butu saunu jei atsirastu zmogus kuris mums pagelbetu. Veiksmas vyksta Kaune.
Atsakyti
Man interjero dizainas yra ir specialybe ir malonumas- du viename. 7metus atsimokiau dailes, pora metu dizaino, db ruosiuos testi mokslus sioj srity. Is tikruju, mano nuomone, geras dizaineris yra tas, kuris nuosirdziai domisi savo darbu, daug galvoja apie ji ir turi daug geru ideju. Siaip dar nesu to dirbusi oficialiai, bet padejau mamai, kai remonta daresi, pora kaimynu buvo pasikviete ir patarimu prase- tikras malonumas suteikti erdvei gyvybes, jaukumo...
Atsakyti