Įkraunama...
Įkraunama...

Veido prausikliai

Tesiam toliau pokalbius apie prausiklius smile.gif

Sena tema cia
Papildyta:
QUOTE(brunetee @ 2008 02 20, 16:29)
sveikos..  smile.gif  nzn ar kas rase apie si prausikli, visu psl neturejau jegu perskaityti  biggrin.gif  taigi nusipirkau as juros dumbliu veido plausikli is body shopo... na tik viena karta bandziau, tai dar kazko ypatingo pasakyti negaliu... siaip mano oda sausoka, tai ir sis ja truputi pasausino, bet va tik apie tas vieteles, kur su odele turiu problema (aplink spuogelius)

  siaip nera stipraus kvapo...daug nereikia... odele svelni.. na kaip bus toliau matysim  thumbup.gif

as jau buvau rasius lygtai sioj temoj (o gal ir kitoj, jau nebepamenu blush2.gif ), kad man TBS juros dumbliu priemones sausino oda labai, nors mano oda riebi.. po kaukes net serpetot pradejo oda doh.gif tai as turejau tik meginukus, net iki galo ju neisnaudojau, nes pamaciau, kad man netinka juros dumbliu serija.. arbatmedzio serija nepalyginamai geresne man buvo smile.gif
Atsakyti
kadangi prasoviau nusipirkdama avene prausikli,artimiausiu metu pirksiu abc prausikli,nes pamenu jog turejau megineli ir man jis labai patiko wub.gif
dabar veida prausiu medimix muilu sausai odai tai nieko visai...nors kainuoja kelis litus bet zymiai geresnis mano odai uz avene lotuliukas.gif
Atsakyti
aš naudoju medimix riebiai odai - mano oda juo labai apsipatenkinus thumbup.gif dar labai liux - 'garnier pure 3 in 1' rolleyes.gif
Atsakyti
Mano Neutrogenos prausiklis-kauke jau eina i pabaiga. Iskankinau vos ne vos, nes ne itin patiko stiprus kvapas, spalva ir zadamo rezultato nepamaciau. Dabar galvoju ka pirkti. Reikia kad galeciau juo prausti visa veida, ir akiu makiaza nuimtu. Greit kemsasi poros, bet is prausiklio gal ir neverta tiketis kad kazka isvalytu g.gif vakar ziurejau vichy purette termale berods, gal tuo susigundysiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pepė @ 2008 02 23, 12:44)
kadangi prasoviau nusipirkdama avene prausikli,artimiausiu metu pirksiu abc prausikli,nes pamenu jog turejau megineli ir man jis labai patiko wub.gif
dabar veida prausiu medimix muilu sausai odai tai nieko visai...nors kainuoja kelis litus bet zymiai geresnis mano odai uz avene lotuliukas.gif

koks prausiklis is Avene nepatiko? ir kuo? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2008 02 23, 15:14)
koks prausiklis is Avene nepatiko? ir kuo?  ax.gif



jau rasiau avene temoj kad miccelar linkusiai rausti odai smile.gif man nuo jo parausta oda doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pepė @ 2008 02 23, 11:44)
kadangi prasoviau nusipirkdama avene prausikli,artimiausiu metu pirksiu abc prausikli,nes pamenu jog turejau megineli ir man jis labai patiko wub.gif
dabar veida prausiu medimix muilu sausai odai tai nieko visai...nors kainuoja kelis litus bet zymiai geresnis mano odai uz avene lotuliukas.gif



QUOTE(insi @ 2008 02 23, 11:47)
aš naudoju medimix riebiai odai - mano oda juo labai apsipatenkinus thumbup.gif dar labai liux - 'garnier pure 3 in 1' rolleyes.gif

situo muilu rankas plaunu.... ir veidui tinka? As su TBS arbatmedzio muilu prausdavau ir labai tiko... emmm gal medimix'a isbandyt....

Labiausiai iki siol naudotas patikes prausiklis TBS su arbatmedziu....
Atsakyti
As naudoju valomaji krema-emulsija NIVEA VISAGE.Sausai/jautriai odai. Nors mano oda nera sausa,norejau,kad siaip drekintu.Ir galiu pasakyt,kad visai neblogai tinka,neissausina,oda netampa riebi ir svarbiausia po veido prausimo nepradeda lysti inkstirai(kaip buvo kai naudojau senesni prausikli,kuris dar ir tempe oda beje) smile.gif
Atsakyti
As naudoju Vichy Normaderm veido prausikli....man jis thumbup.gif Mano oda problematiska, spuogeliai visokie kyla.....jis labai gerai nuplauna makijazo likucius ir po prausimosi visai netraukia odos wub.gif
Atsakyti
as naudoju Faberlic prausimosi geli jaunai odai. niu ka galiu pasakyti - thumbup.gif thumbup.gif nerealus! nesausina, lb gerai nuplauna riebalus ir makiaza. pats geriausias is visu, kokius turejau! pirksiu dar, jei neisims is gamybos.. smile.gif
Atsakyti
Dabar naudoju Loreal Dermo-Expertise prausikli makiazui,bet nusivylusi schmoll.gif
Anksciau tokiu geru sios firmos prausikliu buvo,nebera.
O cia ir brangiau ir nieko stebuklingo doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Skine @ 2008 02 28, 00:13)
Dabar naudoju Loreal Dermo-Expertise prausikli makiazui,bet nusivylusi schmoll.gif
Anksciau tokiu geru sios firmos prausikliu buvo,nebera.
O cia ir brangiau ir nieko stebuklingo doh.gif

Neblogas buvo Johnsons prausiklis,labai gerai makiaza nuprausdavo...bet irgi dingo... g.gif
Viskas kas man patinka,tinka-dingsta is prekybos doh.gif Kazkokia nesamone verysad.gif

Papildyta:
QUOTE(pepė @ 2008 02 23, 18:47)
jau rasiau avene temoj kad miccelar linkusiai rausti odai smile.gif man nuo jo parausta oda doh.gif

o man oda rausti ir sauseti nuo Avene toniko pradejo-nors skirta buvo sausai odai(mano tokia) lotuliukas.gif
Daugiau nieko Avene ir nebebandau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Skine @ 2008 02 27, 23:20)
o man oda rausti ir sauseti nuo Avene toniko pradejo-nors skirta buvo sausai odai(mano tokia) lotuliukas.gif
Daugiau nieko Avene ir nebebandau blush2.gif

blink.gif mano viena pazystama naudoja Avene kosmetika...pas ja vonioj nuziurejau....bet ji visa raudonu veidu vaiksto, anksciau tokia nebuvo doh.gif
Atsakyti