Įkraunama...
Įkraunama...

siuvimo mašinos 2 tema

ŠTAI IR NAUJOJI TEMA, DISKUTUOJAM TOLIAU APIE SIUVIMO MAŠINAS mirksiukas.gif

ČIA GALIMA PERVERSTI SENAJA TEMA
Atsakyti
paskaitinejau temele, tai cia daugumas labai jau siuvejos su gerom masinom; as tai tik prairusias maikes, kelnes susiaurint dar moku ar patalynes krastus nusiut. Tai man reik labai paprastos, tiesios ir zigzago siules, ir iki 200,- biggrin.gif maciau skelbimuose ir su garantija AEG, bet ar nepasizers man po keliu siuliu ratukai? g.gif Gal kas girdejot kokiu atsiliepimu ar pacios isbandet? g.gif ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Na as tai lygiai tai pat kai ieskojau siuvimo masinos tai norejau kad butu nebrangi ir paprasta. tai pirkau naudota vokiska. Manau kad ji jau pakankamai sena, nes dar metaline. dabar keik pastebejau visos naujos tai plastikines. na ir galiu pasakyt kad nenusivyliau. Super daiktas thumbup.gif nors visa laika maniau, kad geriau devetu tokiu daiktu nepirkt. As oirkau Privileg firmos ir gavau garantija. tai pasinaudoti ja per 2 metus taip ir neteko. O dabar ta masina pas maen gal jau kokie 4 metai smile.gif nepamenu adreso, bet viens vyras fabijoniskese jomis uzsiima smile.gif bet nelabai cia ka konkretaus dabar galiu pasakyt blush2.gif jei reikes galesiu kada paieskot adresiuko. pas ji ivairiu yra smile.gif

O siaip tai naudojuos dviem siuvimo masinom. Man adr mociute Singeri padovanojo. Labai man ji patinka biggrin.gif
Atsakyti
o gal zinot i ka atkreipt demesi perkant deveta ar broliu kunu nauja g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(1000inis @ 2008 02 26, 17:46)
o gal zinot i ka atkreipt demesi perkant deveta ar broliu kunu nauja g.gif ?



is tikruju tai manau reikia pabandyt pasiuti. ar patogus naudojimas. paklausyt kaip dirba, ar labai neuzia. kai perkat padeveta tikrai leidzia visak isbandyt. As kai savo pirkau tai dziaugiaus, kad metaline, nes patvaresne zymiai. Bet jau sunkumas doh.gif
Atsakyti
as turiu dvi
viena nauja brother buitine
tai ja naudoju maziem siuviniam , krasteliu palenkimam, ir siuvinejimui, kilpom ir tt
ji lengva plastmasine, buitine

turiu kita
Juki, gauvau dovanu
ji metaline sunki, bet nauja
pusiau pramonine
siuna puikiai (bet tik tiesiai)
bet vaziuoja kaip tankas
siunu su ja pastoviai
ir stora ir plona super
drinks_cheers.gif

kurio geresne net nezinau
geros abi abi turiu jau ilgai
viskas ciki
rolleyes.gif
Atsakyti
As dar prisiminiau toki dalykeli smile.gif man labai patiko, kad kai pirkau padeveta siuvimo masina, joje buvo lempute. labai patogu vakarais, puikiai apsisviecia siuvama sritis thumbup.gif
Atsakyti
isigijau pirmadieni ir as siuvimo masina. Pirkau sveicariska Bernina, patenkinta esu kaip kibiras biggrin.gif nera ko lyginti su caikom ir senais singeriais. Siuna tyliai minkstai, visokiu siuliu yra. Palyginus ir ne tokia brangi, sumokejau 800 lt. galima buvo nupirkti uz 700 , tik kazkokiu dvieju funkciju nebuvo, tai emiau brangesne. Nesu profesionali siuveja, tai norejau kad masina kuo daugiau darytu uz mane. su paprasta buitine, matyt butu sudetinga. O cia yra nemazai palengvinimu, ivairiu siuliu, ivairiu pedeliu. Be to labai gerai siuna tiek silka tiek oda. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ader @ 2008 02 27, 14:17)
isigijau pirmadieni ir as siuvimo masina. Pirkau sveicariska Bernina, patenkinta esu kaip kibiras  biggrin.gif nera ko lyginti su caikom ir senais singeriais. Siuna tyliai minkstai, visokiu siuliu yra. Palyginus ir ne tokia brangi, sumokejau 800 lt. galima buvo nupirkti uz 700 , tik kazkokiu dvieju funkciju nebuvo, tai emiau brangesne. Nesu profesionali siuveja, tai norejau kad masina kuo daugiau darytu uz mane. su paprasta buitine, matyt butu sudetinga. O cia yra nemazai palengvinimu, ivairiu siuliu, ivairiu pedeliu. Be to labai gerai siuna tiek silka tiek oda.  thumbup.gif



tai mums ne profesionalems is viso butu gerai, kad ta siuvimo masina viska pati padarytu lotuliukas.gif na, as tai turiu paprastas abi. pirkau elektrine tik del to, kad galeciau krastus apsiuti, kad nereiktu uranka vargti smile.gif bet siaip tai ir as noreciau tokios, kuri ivairias siules daro arba siuvineja rolleyes.gif
Atsakyti
merginos, ieškau pramoninės mašinos odai siūti, gal žinot kokios firmos geriausios???
Atsakyti
Turiu Veritą Columba (lygtai taip vadinasi). Pirkau gal pries 12 metų, jau ne naują, bet siuva ji pas mane neblogai. Tik man jau trūksta kai kurių funkcijų, bet naujos neįperku. Be to, overlokas pas mane "pirmoje eilėje", jau po to kita mašina.

Kartą paklausiau meistro į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis mašiną. Jis pasakė, kad jei jau nieko apie jas nenusimanau, reikėtų imti ir papraščiausiai pakilnoti. Mašina turi būti sunki. Kuo ji sunkesnė, tuo daugiau metalinių detalių joje sudėta. O tai yra gerai.

Toms, kurios siuva ne daug ir iš to "duonos nealgo", siūlyčiau irgi išbandyti "Veritus". Ankščiau tai buvo pakankamai populiarios mašinos.
Atsakyti
gaila, kad nepradėjau ieškot prieš kokį mėnesį...jau užsisakiau JUKI, bet nežinau, ar ji bus gera...nu tikiuos, kad bus ax.gif
Atsakyti