Įkraunama...
Įkraunama...

Namų fasadai

Susidomejau Bayramix fasadine apdaila - http://www.bairamiksas.lt/ . Aisku cia kolkas reklama , tipo ji ypatingai atspari , netgi mechaniskai plaunama . Gal yra zmoniu kurie tokia apdaila dejosi savo namams ? Kokie atsiliepimai apie ja butu ? Ar geriau nesukt jokiais Bayramix'ais , susidet koki silikonini tinka ir vsio ? Namas bet kokiu atveju bus siltinamas putplasciu ir apdailinamas fasadiniu tinkavimu - taigi padekit issirinkt , kas geriau iprastas tinkas ar Bayramix ? biggrin.gif

Aciu uz pagalba !
Atsakyti
susidet koki silikonini tinka ir vsio ?
Aciu uz pagalba !
[/quote]

Ir vsio, Rimokai. Patikekit, as irgi svaikciojau apie tai, bet mane statybininkai atkalbejo, sako cia pompa kaip su Fibo blokeliais.. Viskam anksciauar veliau reikia dazymo arbo kapitalinio remonto. O apie silikonini tinka daug geru dalyku girdejau, bet sako brangokas ax.gif Bet siaip graziai atrodo tas b-miksas. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emilka: 20 kovo 2007 - 21:49
QUOTE(emilka @ 2007 03 20, 22:42)
QUOTE

  susidet koki silikonini tinka ir vsio ?
  Aciu uz pagalba !


Ir vsio, Rimokai. Patikekit, as irgi svaikciojau apie tai, bet mane statybininkai atkalbejo, sako cia pompa kaip su Fibo blokeliais.. Viskam anksciauar veliau reikia dazymo arbo kapitalinio remonto. O apie silikonini tinka daug geru dalyku girdejau, bet sako brangokas ax.gif Bet siaip graziai atrodo tas b-miksas. g.gif


Ne i tema , bet kas cia su Fibo POMPA ? biggrin.gif ... Be to , gal prisimintumet rimtesnius argumentus pries sia apdaila ? Man tos statybininku snekos kita kart - ne i tema . Jie patys neturi bendros nuomones i ta pati daikta . Todel reiketu normaliu argumentu . Va dabar is jusu atsakymo galima susidaryt nuomone , kad jie nusistate pries Fibo . Net ir tai sudomino , ka jie jums apie ji paporino ... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rimokas: 21 kovo 2007 - 06:41
, ka jie jums apie ji paporino ... biggrin.gif
[/quote]

As jau buvau pasinesusi ant fibo, ax.gif , man jie patiko, apskaiciavau kubatura, kaina ciki tongue.gif ,viskas ok. Vieni pasake, kad fibo tik babkes tresia uz varda, o blokeliai kaip blokeliai, tie patys kaip baltarusiski verysad.gif . As nesu nusistaciusi pries "Bulbalenda", bet man tai kvepia cheepu unsure.gif , kazkaip nelabai as pasitikiu ju prekemis ir netikiu ,kad ju blokeliai kaip fibo. Fibo man ir dabar patinka, bet negaliu uzsispirti ir pasakyti ne blush2.gif , nes statybininkai pabegs, is kur kitus gausiu verysad.gif
Kiti pasake, kad ir is viso mano namui blokeliai netinka, geriau plytos, nes blokelius reikia su specialiu aparaciuku pjaustyt, o tam reikia papildomos darbo jegos. Zodziu statau is moliniu skyletu plytu unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emilka: 21 kovo 2007 - 14:26
QUOTE(emilka @ 2007 03 21, 15:23)
As jau buvau pasinesusi ant fibo,  ax.gif , man jie patiko, apskaiciavau kubatura, kaina ciki  tongue.gif  ,viskas ok. Vieni pasake, kad fibo tik babkes tresia uz varda, o blokeliai kaip blokeliai, tie patys kaip baltarusiski  verysad.gif . As nesu nusistaciusi pries "Bulbalenda", bet man tai kvepia cheepu unsure.gif , kazkaip nelabai as pasitikiu ju prekemis ir netikiu ,kad ju blokeliai kaip fibo. Fibo man ir dabar patinka, bet negaliu uzsispirti ir pasakyti ne blush2.gif , nes statybininkai pabegs, is kur kitus gausiu verysad.gif
Kiti pasake, kad ir is viso mano namui blokeliai netinka, geriau plytos, nes blokelius reikia su specialiu aparaciuku pjaustyt, o tam reikia papildomos darbo jegos. Zodziu statau is moliniu skyletu plytu  unsure.gif


O nepagalvojot , kad cia yra paprastas ekonominis interesas - plytu murijimo darbas ivertinamas siek tiek brangiau nei blokeliais ( nors gal as ir klystu ? ) ? Cia apskritai truputi gudraujama - tenka ir man vietomis nusileisti - stengiamasi siek tiek nuo kliento nugrezt pinigeliu . Va , kad ir pati paminejot - specialiu aparaciuku pjaustyt ( biggrin.gif ) , papildoma darbo jega ... Na cia jau sudo malimas , ne kitaip . Viena pjukla , su spec.dantimis , galima gi isigyti , ne arkli kainuoja . Ir juo kuo paprasciausiai pjaustyti . Blokelius gi Fibo su skiediniu murija , ne klijais , tai ten milimetriniu daliu tiklslumo tikrai nereikia ... Na , emilka , nelabai ir su statybininkais jums sekasi , man atrodo ... g.gif . As tai dar ieskociaus kitu statybininku . Kiek prisimenu , kad pas jus pagal projekta buvo akyto betono blokeliai . Tai super medziaga , lengvai pjaustosi , daro ivairiausias formas is ju . Tai jeigu jau taip sneka - kitur cia suo pakastas ... biggrin.gif

Atsakyti
Visai įdomiai atrodo tas bairamiksas. g.gif
Gerai būtų gyvai pažiūrėt kaip atrodo... g.gif
Atsakyti
Na , emilka , nelabai ir su statybininkais jums sekasi , man atrodo ... g.gif . As tai dar ieskociaus kitu statybininku . Kiek prisimenu , kad pas jus pagal projekta buvo akyto betono blokeliai . Tai super medziaga , lengvai pjaustosi , daro ivairiausias formas is ju . Tai jeigu jau taip sneka - kitur cia suo pakastas ... biggrin.gif
[/quote]

Velnias juos zino. verysad.gif Neisivaizduoju. Paskaiciavau kibais ir pinigeliais, gaunasi panasiai fibo ir plytos g.gif . Dirbs aisku ilgiau, kol jas visas isdelios, tas plytas, jos gi mazytes, o blokeliai tgai dideliii. blink.gif Kartais jau pradedu galvoti, kad specialaii nori jaustis "pri delach" ir ilgiau bei sudetingiau statyti verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Rinesa @ 2007 03 21, 16:39)
Visai įdomiai atrodo tas bairamiksas. g.gif
Gerai būtų gyvai pažiūrėt kaip atrodo... g.gif


Manau , kad Restoj 2007 balandzio 25-28 d. jie turetu buti . Siaip kazko tai ypatingo cia nera - marmuro skaldele uz strukturinio tinko pagrinda . Man grazu , gerai atrodo . O visos kitos dalys ten viduj turetu but kaip ir iprastu tinku . Tik kadangi cia skaldele , jos risiklis turetu but stipresnis . Va tai ir noriu issiaiskint - ar tikrai tai ilgaamze danga ...
Atsakyti
QUOTE(Rimokas @ 2007 03 21, 20:56)
Manau , kad Restoj 2007 balandzio 25-28 d. jie turetu buti . Siaip kazko tai ypatingo cia nera - marmuro skaldele uz strukturinio tinko pagrinda . Man grazu , gerai atrodo . O visos kitos dalys ten viduj turetu but kaip ir iprastu tinku . Tik kadangi cia skaldele , jos risiklis turetu but stipresnis . Va tai ir noriu issiaiskint - ar tikrai tai ilgaamze danga ...

Tiksliai, taigi Resta ne uz kalnu biggrin.gif bigsmile.gif , buciau pamirsus ir isvaziuavus kur toli toli ax.gif i kokia komandiruote ax.gif
Tai kiek suprantu sitos dangos jau dazyti nereks? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(emilka @ 2007 03 21, 21:01)
Tiksliai, taigi Resta ne uz kalnu biggrin.gif  bigsmile.gif , buciau pamirsus ir isvaziuavus kur toli toli ax.gif  i kokia komandiruote ax.gif
Tai kiek suprantu sitos dangos jau dazyti nereks? ax.gif


biggrin.gif .. Na dazais uzmazot viska galima , bet cia atrodo , kad nereiks . Butent tai dar vienas Bayramix privalumas - sita skaldele atrodys visa laika taip pat , jos perdazinet nereikia . Laukiu Restos - tikrai yra keletas klausimu , kuriuos labai reikia issirist ...
Atsakyti
QUOTE(Rimokas @ 2007 03 21, 20:56)
. Va tai ir noriu issiaiskint - ar tikrai tai ilgaamze danga ...



Sita medziaga naudojom nevisai pagal paskirti - sugalvojom aptinkuoti pamata kapinese - mus irgi labai domino ilgaamziskumas. Po pirmos ziemos vietomis nubyrejo - tvirtinti kad ji visai blogai irgi negalima, nes darem patys, gal ka netaip padarem, bet kad ji neverta tokiu pinigu, tai faktas
Atsakyti
QUOTE(reg @ 2007 03 22, 11:14)
Sita medziaga naudojom nevisai pagal paskirti - sugalvojom aptinkuoti pamata kapinese - mus irgi labai domino ilgaamziskumas. Po pirmos ziemos vietomis nubyrejo - tvirtinti kad ji visai blogai irgi negalima, nes darem patys, gal ka netaip padarem, bet kad ji neverta tokiu pinigu, tai faktas


biggrin.gif ... Nebloga patirtis ! Ka gi , isvada : atsiliepimu mazai , be to ir tie patys nelabai kokie , mesim lauk mintis apie Bayramix . Imsim koki silikonini tinka ... :-)
Atsakyti