Įkraunama...
Įkraunama...

Skruzdėlynas

kazin ar su rankom kocioja,juk yra tam skirtos kociojimo masinos smile.gif
Atsakyti
tai as ir sakau, negi rankomis, tokius kiekius! nors siaip, tai ir nznau, kaip tas ju darbas vyksta. kazin niekas ir nezino apie buitini toki aparaciuka, ne masinei gamybai? gal dar atsiras kokia mamyte ka zinanti smile.gif
Atsakyti
4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rusaite @ 2008 11 05, 19:08)
tai as ir sakau, negi rankomis, tokius kiekius! nors siaip, tai ir nznau, kaip tas ju darbas vyksta. kazin niekas ir nezino apie buitini toki aparaciuka, ne masinei gamybai? gal dar atsiras kokia mamyte ka zinanti smile.gif

yra tokie mini aparaciukai blush2.gif vadinasi lazanijos lakstams gaminti. pirkau hobby hall, apie 60 lt kainavo. nusistatai kokio storio lakstas turi buti (pats ploniausias tai net permatomas gaunasi thumbup.gif ) dedi tesla gabalais ir suki rankenele, islenda norimo storio lakstas, belieka supjaustyti ir kepti. lb patogu ir koldunus gaminant thumbup.gif
Atsakyti
ar seniai pirkote, kazin dar gauciau g.gif
man reikia va, net tokiems skruzdelynams pagaminti( jeigu ivesite i Google-janesgardesiai, galerijoje pamatysite kokio dydzio smile.gif )
Atsakyti
QUOTE(rusaite @ 2008 11 17, 21:48)
ar seniai pirkote, kazin dar gauciau  g.gif
man reikia va, net tokiems skruzdelynams pagaminti( jeigu ivesite i Google-janesgardesiai, galerijoje pamatysite kokio dydzio smile.gif )

pirkau vasara, buvo akcija. pabandykit paieskoti dar virejams spec parduotuvese. man atrodo yra tokia kauno senamiestyje "viskas virejams " vadinasi 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės saldžiosios kulinarės 4u.gif pagarba Jums už tokius įspūdingus skruzdėlynus aciuks.gif tik vat, kad šitie šedevrai vadinasi skruzdėlynais aš sužinojau tik iš šios temos, nors tikrai ne vakar gimiau. Aš išmokau daryti šį reikalą iš mamytės, BET mes jį formuojam ir atrodo jis gerokai kitaip, nei Jūsiškiai. Taigi pasirodau, o galbūt kam nors patiks greitesnis mano galva, paprastesnis, bet skoniu manau nelabai besiskiriantis skruzdėlynas ax.gif
Taigis, Jums prireiks:
6 kiaušiniai (kepiau iš Maximos XL kiaušinių)
650-700 g miltų (tešla neturi lipti prie rankų)
aliejaus virimui

300 ml medaus
200 ml cukraus

kiaušinius išplaku mikseriu, dedu maišydama miltus iki tol, kol tešla nekimba prie rankų, gerai išminkau. Imu po gabaliuką tešlos, suku tarp rankų volelį iš tešlos, gaunasi apie 0,5 cm skersmens „virvutė“, ją pjaustau mažais burbuliukais-skruzdėlytėmis, dedu į įkaitintą aliejų puode ir verdu:
user posted image
Tada iš medaus ir cukraus išsiverdu sirupą kaip ir Jūs bet kokiame skruzdėlyne ir supilu jį ant burbuliukų, gerai permaišau, kad tolygiai apsivoliotų sirupe, dedu į norimą indą ir apspaudžiu, laukiu kol sustings ir tada niam niam, valgau essen.gif Šitą gėrį dariau viena porą valandų mirksiukas.gif bet tikrai vertas ir darbo, ir nuodėmės persivalgyti blush2.gif blush2.gif blush2.gif Skanaus!
user posted image
Smagiausia dalis yra jį suvalgyti lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
Oi ....koks idomus skriuzdziukas bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Reikes pabandyti !!!!
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2008 11 22, 21:55)
Taigi pasirodau, o galbūt kam nors patiks greitesnis mano galva, paprastesnis, bet skoniu manau nelabai besiskiriantis skruzdėlynas :ax

Šitas skanėstas vadinasi "Riešutėlis" Dar seniai seniai teko jį gaminti -gana dažnas kepinys mūsų namuose buvo (gal reik atnaujint tą tradiciją g.gif smile.gif ). Jį gaminom iš senos knygos, kurioje jis ir yra taip užvadintas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Letta: 23 lapkričio 2008 - 09:13
QUOTE(Letta @ 2008 11 23, 09:12)
Šitas skanėstas vadinasi "Riešutėlis" Dar seniai seniai teko jį gaminti -gana dažnas kepinys mūsų namuose buvo (gal reik atnaujint tą tradiciją g.gif smile.gif ). Jį gaminom iš senos knygos, kurioje jis ir yra taip užvadintas 4u.gif

Ach šit kaip 4u.gif na va šį ryt tai noriu patobulinti receptą, tiksliau pataisyti, burbuliukai per naktį nesulipo kietai kaip „riešutėlis“, tai sekantį kartą sirupui reikėtų man dėti 200 ml medaus ir 200 ml cukraus, ta prasme, kiek medaus, tiek ir cukraus, tada sustingtų standžiai thumbup.gif bet pusės jau nebėr blush2.gif blush2.gif blush2.gif mano smaližiai raito gardžiai lotuliukas.gif
Atsakyti
TOKI SKRUZDELYNA DAR MOKYKLOJE VIRDAVOM PER DARBU PAMOKAS,BUDAVO TIKRAI SKANU. SIRUPAS BUVO TOKS. 1STIKLINE MEDAUS[GALI BET KOKIO],1 ST CUKRAUS,2 SAUKSTAI VANDENS,30 GRAMU SVIESTO,1 SAUKSTAS GRIETINES. IS TU PRODUKTU ISVIRTI SIRUPA IR ISMAISYTI SU VIRTAIS SKRUZDELIUKAIS.SUSTINKDAVO GERAI.
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2008 11 23, 11:01)
TOKI SKRUZDELYNA DAR MOKYKLOJE VIRDAVOM PER DARBU PAMOKAS,BUDAVO TIKRAI SKANU. SIRUPAS BUVO TOKS.  1STIKLINE MEDAUS[GALI BET KOKIO],1 ST CUKRAUS,2 SAUKSTAI VANDENS,30 GRAMU SVIESTO,1 SAUKSTAS GRIETINES. IS TU PRODUKTU ISVIRTI SIRUPA IR ISMAISYTI SU VIRTAIS SKRUZDELIUKAIS.SUSTINKDAVO GERAI.

ačiū, reikės kitą kart pabandyti, o kol kas ir tas mano vakar vakare darytas tirpte tirpsta nuo lėkštės, manau iki vakaro neišgyvens lotuliukas.gif
Atsakyti