Įkraunama...
Įkraunama...

Vėjaraupiai - 2

Vėjaraupiai (lot. varicella) – tai ūminė infekcinė liga, kuriai būdingas pūslinis odos išbėrimas bei karščiavimas. Tai viena dažniausiai pasitaikančių infekcinių ligų po gripo ir ūminių virusinių viršutinių kvėpavimo takų ligų.

Viskas apie šią ligą http://www.sveikas.l...I...id2=


*********************************************************************

Sena tema čia: http://www.supermama...?showtopic=5147
Atsakyti
Sveikos. Pagaliau radau sia tema. Mano mazoji 11men. susirgo vejaraupiais. unsure.gif Amzius nera labai daznas siai ligai, bet yra kaip yra verysad.gif . Mazyle visa isberta ir berimas tik dideja. Siaubas kazkoks, berimas atrodo visur doh.gif . Ir burnyteje, ar lytiniu organu gleivineje, ir ausytese, ir pedos... verysad.gif Jau 2-a nakti visai nemiega doh.gif ir mes kartu su ja. Siandien 3-a berimo diena. Ar galima duoti kokiu raminanciu, gal bent kiek pamiegotu.. ?g.gif
Atsakyti


QUOTE(GUGUTE @ 2007 12 28, 10:55)
O maziuke (5 men) kaip vargo, baisu net prisiminti schmoll.gif 5 dienas laikesi temperatura 39.5, vaistais numusdavau tik kokiai valandai, paskui vel kildavo. Isbere visa kuneli, veiduka, burnyte blink.gif negalejo nie miegot normalai, nei valgyt ....... Atrode, niekad nesibaigs sis kosmaras. Jau ir i ligonine buvau pasiruosus vaziuot unsure.gif  Bet aciu dievui neprireike, sesta diena temperatura sumazejo iki 37.5, septinta diena ir visai nukrito smile.gif  Bet kunelis tai vieni sasai dabar blink.gif O sako,kad MP maitinamai vaikai iki 6 men. vejaraupiais neserga.....

Mamytes, kuo tepet gleivyne ? unsure.gif
Atsakyti
tevagili gali duoti as daviau kai sirgo maniske gleivine mums nebuvo isberta tai nieko negaliu patarti sekmes
Atsakyti
QUOTE(LIUKA* @ 2008 02 24, 13:47)
Mamytes, kuo tepet gleivyne ? unsure.gif


Gomuriuką tepiau Kamistad geliu. Mums labai padėjo. ir skalavom ramunėlėm. Sėkmės. Mes jau beveik išsikapstėm.
Atsakyti
QUOTE(camarada @ 2008 02 24, 19:07)
Gomuriuką tepiau Kamistad geliu. Mums labai padėjo. ir skalavom ramunėlėm. Sėkmės. Mes jau beveik išsikapstėm.

Mano mazyte nesiduoda tepti, o skalauti dar per maza. Duodu gerti ramuneliu arbata..
Atsakyti
QUOTE(LIUKA* @ 2008 02 24, 13:47)
Mamytes, kuo tepet gleivyne ? unsure.gif

Gleivinei ne kazin ka padesi siuo atveju g.gif Burnyte saltalankiu aliejum patepti galima - zaizdeles greiciau uzgis.
Atsakyti
QUOTE(GUGUTE @ 2008 02 24, 20:16)
Gleivinei ne kazin ka padesi siuo atveju g.gif Burnyte saltalankiu aliejum patepti galima - zaizdeles greiciau uzgis.

Man baisiausia, kad nerami. Nakti temperatura buvo 37,5. Visa nakti nemiegojo. Turbut jau labai niezti, bet nezino kaip pasikasyti... verysad.gif
Dar yra vienas spuogiukas prie pat akytes, tai ir akyte net raudona.Taip baisiai atrodo vaikas, lyg istinusi akis.. verysad.gif Akyte su ramunelem pravalau..
Atsakyti
QUOTE(LIUKA* @ 2008 02 24, 20:16)
Man baisiausia, kad nerami. Nakti temperatura buvo 37,5. Visa nakti nemiegojo. Turbut jau labai niezti, bet nezino kaip pasikasyti... verysad.gif
Dar yra vienas spuogiukas prie pat akytes, tai ir akyte net raudona.Taip baisiai atrodo vaikas, lyg istinusi akis.. verysad.gif Akyte su ramunelem pravalau..

Turbut akytes buvo vienintele vieta, kurios mums nebuvo isbere unsure.gif Gal jums vertetu su gydytoja pasikonsultuot, jeigu jau akyte labai negraziai atrodo g.gif Maza ka paskui, kad i koki rimtesni uzdegima nesikomplikuotu unsure.gif
Patikek, 5 naktys mums buvo be miego ir temperatura virs 39, o numust tik kokiai valandai pavykdavo. Net prisimint nenoriu blink.gif Bet viskas baigsis, nepergyvenk. Sesta diena tikrai saule nusvis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(LIUKA* @ 2008 02 24, 21:16)
Man baisiausia, kad nerami. Nakti temperatura buvo 37,5. Visa nakti nemiegojo. Turbut jau labai niezti, bet nezino kaip pasikasyti... verysad.gif
Dar yra vienas spuogiukas prie pat akytes, tai ir akyte net raudona.Taip baisiai atrodo vaikas, lyg istinusi akis.. verysad.gif Akyte su ramunelem pravalau..


Man tai gydytoja pabreze, kad gleivines niekuom netepciau, vienam vaikui tai pagalvojau kad angina, visa gerklyte spuogiukais buvo, o kitam tik ant gomurio. Mes ir dvi naktis nemiegojom verysad.gif , po to daviau tavegilio ketvirti, tai padejo, arba sutapimas, gal i antra puse liga lengvesne buna.
O prie akytes irgi buvo spuogeliu, mazdaug kaip miezis atrode, ant pacio krastelio, bet irgi niekuom netepiau schmoll.gif .
Siaip tavegilis tikrai pagelbeja, nuima niezuli thumbup.gif
Atsakyti
Įstojam ir mes į gretas. Vyresnėliui 4 m, parsinešė šį gėrį iš darželio. dabar tepu vadinama "zelionke", bet ką daryti, kai yra virš akie voko, kur blakstienos g.gif , nes akis patinus, o ir niežuliukas jau yra, daviau 1/4 tavegilio, reiks dar prieš gulant duoti g.gif Mažoji ir manau susirgs, nors jai dar ti 1,2 m, bet ji visada šalia jo...
Atsakyti
Sveikos.. Nu mums jau daug geriau.. Nauji spuogeliai neatsiranda, o seni jau dziuna.. thumbup.gif Temperaturos nera, o buvo tik apie 37,5.. smile.gif
Atsakyti