Įkraunama...
Įkraunama...

keksai, keksiukai

Begike isbandziau tavo keksiuku recepta.Labai patiko.Greitai pasigamino ir labai skanu thumbup.gif
Atsakyti
ir aš bandysiu turbūt šiandien, nes labai įdomu, kas ten per keksiukai:) pas mus šalia darbo kavinėje tokius superinius thumbup.gif šokoladinius keksiukus pardavinėja, kad seilė kiekvieną kartą tįsta kai pamatai... Gal kas žino kokį receptą secialiai šokoladiniams keksiukams? essen.gif
Atsakyti
QUOTE(bugie @ 2006 07 11, 11:48)
ir aš bandysiu turbūt šiandien, nes labai įdomu, kas ten per keksiukai:) pas mus šalia darbo kavinėje tokius superinius thumbup.gif  šokoladinius keksiukus pardavinėja, kad seilė kiekvieną kartą tįsta kai pamatai... Gal kas žino kokį receptą secialiai šokoladiniams keksiukams?  essen.gif

galima i ta pati recepta iberti kakavos, arba su svirkstu ipurksti skysto sokolado(gausis su sokoladiniu idaru) wub.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2006 06 25, 16:02)
Atsiprasau, mergaites, pamirstu i sita tema uzlekti... blush2.gif  Atsiprasau, tuoj ispirksiu savo kalte.Stai jums receptas:
Teslai reikes: 50g sviesto, 100g cukraus, 1 pakelio vanilinio cukraus, 1 kiausinio, 250g miltu, 2 arbatiniu sauksteliu sodos arba kepimo milteliu, 125ml pieno.
Idarui:persikai, razinos, braskes ir pan.(galima nieko nedeti, bet as tik i tesla imaisau razinu).
Paruosimas: minksta sviesta sumaisyti cukrumi ir kiausiniu iki putu, miltus sumaisyti su soda(arba kepimo milteliais) ir pilti silta piena pakaitomis su miltais i mase su cukrumi, kiausiniu ir sviestu.Viska deti i formeles(jei neturit, galima kepti vienoje dideleje, kaip pyraga ax.gif ).Kepti apie 30 min. orkaiteje.Iskepus, apibarstyti cukraus pudra. Skanaus!!!! mirksiukas.gif kai isbandysit, praneskit, kaip sekesi... wub.gif tikiuosi patiks  wub.gif



O kokio karstumo orkaite turi buti? smile.gif
Atsakyti
Gal kuri zinot 'Studentu kekso' recepta?? Jis parduotuveje buna labai skanus. Gal namie keptas butu dar skanesnis? smile.gif
Atsakyti
Gal kas atsimenat Morku keksa is tarybiniu laiku.Esu bandziusi kepti pagal ivairius receptus,bet niekada nieko panasaus nesigaudavo. schmoll.gif Gal is jusu kas pagelbes. rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Atsimenu kad budavo toks skanus keksas, bet kai suzinojau jog jis daromas is morku nustojau valgiusi:))
Atsakyti
O kuom morkos blogai,juk sveika good.gif ploja.gif ploja.gif
Atsakyti
Ir as noreciau tokio kekso receptuko, nes pamenu labai skanus budavo thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
VIENAI PORCIJAI REIKIA:

5 kiaušinių
200g grietinės
1 stiklinės cukraus
100gr margarino (ištirpinti)
2-2,5 stiklinių miltų
0,5 arb.šaukštelio sodos
-----------------------
2 valg. šaukštų kakavos miltelių

Paruošimas:

visus ingridientus sumaišom, padalinam į dvi lygias dalis. Į vieną dalį idedam 2 šaukštus kakavos ir tolygiai išmaišom.

Į formą pilam po 1-2 šaukštus tai vienos, tai kitos spalvos tešlos. Kepam kažkur 170 laipsnių temperatūroj.

Skanaus! smile.gif

Keksas gaunasi panašus į šitą:
Atsakyti
O aš kepu "Marmurinį keksą". Jam reikia:
250 g kambario temperatūros sviesto ar margarino
225 g cukraus
1 pakelio vanilinio cukraus
5 kiaušinių trynių
500 g miltų
1 pakelio kepimo miltelių
1/8 l pieno
5 kiaušinių baltymų
2 kupini šaukštai kakavos
4 šaukštai grietinėlės arba pieno
2 šaukštai cukraus pūdros

Iš sviesto/margarino, cukraus, vanilinio cukraus, kiaušinių trynių išsukama tyrė.Miltai sumaišomi su kepimo milteliais ,1/8 l pieno ir įsukami į tyrę.Kiaušinių baltymai išplakami ir atsargiai įmaišomi į tešlą. Pusė tešlos sukrečiama į paruoštą formą. Kita pusė sumaišoma su kakava ir grietinėle/pienu ir sukrečiama į formą ant šviesios tešlos.Keksas kepamas 175 laipsnių orkaitėje apie 40-60 minučių.
Iškepęs keksas apibarstomas cukraus pudra.

Skanaus smile.gif
Atsakyti
o aš savaitgalį kepiau pyragą iš burokėlių. super gavosi. apie morkų pyragą liko geri prisiminimai iš vaikystės.
Atsakyti