Įkraunama...
Įkraunama...

keksai, keksiukai

QUOTE(zebra @ 2008 10 20, 14:56)
user posted image
user posted image

Kepiau pagal tokį receptuką pirmą kart,bet skanus gavosi,toks šlapias,kvapnus rolleyes.gif

Keksas su persikais

4 kiaušiniai
200gr cukraus
300gr miltų
300gr pieno
150margarino
2 šaukšteliai kepimo miltelių
vanilino
aš dar kvapų dėjau
persikų aš dėjau pjaustytus daugiau ,kaip pusė indelio.
Trynius ,cukrų,margariną,pieną išplakti labai gerai,paskui dėti miltus sumaišytus su kepimo milteliais,persikus ir galiausiai sudėti išplaktus baltymus,atsargiai išmaišyti.

graziai atrodo wub.gif
reiks ko gero siandien ir pabandyt pasidaryt g.gif
Atsakyti
Na fainuolis wub.gif wub.gif wub.gif
Sakyk , jis turbut nelabai didejis is sitos normos ? user posted image
Atsakyti
QUOTE(zebra @ 2008 10 20, 11:08)
karsta.gif jau koks grožis čia pas tave....
gerai ,ir aš kepu jau keksą.....paskui įdėsiu foto 4u.gif


Ačiū merginos, kurios vis dar giriat blush2.gif Keksiuko, tiksliau dviejų keksiukų ir dar obuolinio su manais pyrago, jau nėkvapo po savaitgalio cry.gif O dėl to dydžio tai ir maniškis iš vienos normos toks nedidukas palyginti gaunasi ax.gif . Šiandien ir prie kavos nieko nėra g.gif, tik saldainiai. O MB jau sako, gana jau tų miltų blink.gif , mėsos mat užsimanė biggrin.gif

Zebra, labai labai simpatiškas tavo keksiukas wub.gif O forma kokia graži thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif.
Atsakyti

Cipciuk aciu oro_buckis.gif aciuks.gif

Siandien kepiau pagal jusu sita recepteli:http://www.supermama.lt/forumas/index.php?showtopic=351574&st=468&p=20270597&#

Ir stai kas gavosi:

user posted image

user posted image

Tik as i vidu dejau sokolado gabaliuku ax.gif Paprasta ir labai skanu essen.gif
Papildyta:
[quote=cashmira,2008 10 20, 16:39]
Cipciuk aciu oro_buckis.gif aciuks.gif

Siandien kepiau pagal jusu sita recepteli: http://www.supermama...?...&p=20270597
Atsakyti
Labai dziugu , kad patiko biggrin.gif
Jis toks paprastutis ir dar gerai , kad jame galima kai ka pakeisti , na va tu vietoj sukatu dejai sokolada , o kitos gal dar ka nors sugalvos imesti mirksiukas.gif
user posted image
Papildyta:
O jau butukas koks saldus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 10 20, 15:04)
Na fainuolis wub.gif  wub.gif  wub.gif
Sakyk , jis turbut nelabai didejis is sitos normos ? user posted image

Sakyčiau,kad nedidelis g.gif

QUOTE(RiMami @ 2008 10 20, 16:34)
Zebra, labai labai simpatiškas tavo keksiukas wub.gif O forma kokia graži thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif.

Aha,pirkta iš arevitos. mirksiukas.gif
Atsakyti
Kepiau vakar keksiukus ir keksą pagal savo mėgstamą receptą (šio recepto proporcijos parvežtos iš Norvegijos, buvo išverstos iš norvegų kalbos):

KEKSIUKAI

100 g sviesto/margarino,
200 ml (2 dl) cukraus,
3 kiaušiniai,
400 ml (4 dl) miltų,
1-2 a. š. kepimo miltelių,
150 ml (1,5 dl) kefyro arba natūralaus jogurto.

Kiaušinius lengvai išplakti, supilti ištirpintą sviestą arba margariną, supilt kefyrą ir viską išmaišyti. Atskirai sumaišyti miltus, cukrų, kepimo miltelius. Sumaišyti šlapią mišinį su sausuoju, maišyti tik tol, kol nebesimatys sausų miltų. NEPERMAIŠYT tešlos. Kepti 175 C temperatūroje 15-20 min. (didelis keksas kepė apie 45 min.).

Šių keksiukų, nu laaabai geras skonis ax.gif Aš tirpinau margariną, kepimo miltelių bėriau 2 a. š., įlašinau keletą lašų vanilės ir dar papildomai įbėriau 1-2 v. š. miltų (pasirodė, kad mažoka). Į mažus keksiukus dar įspaudžiau po mažą obuolio gabaliuką, o į didelį keksą įbėriau gerą saują šviežių spanguolių, prieš tai jas apvoliojau miltuose, kad kepant nenuskęstų ant dugno. Manau, galima savo nuožiūra įberti mėgstamų priedų, geriau būtų, kad ko nors su rūgštele.
Keksiukų gavosi 40 vnt. (bet jie tokie skanūs, kad vaikai išnešiojo akimirksniu, teko antrą kart tešlą maišyt ir tada jau iškepiau didesnį keksą).

Tiesa, mano draugė, parvežusi šias proporcijas daro truputį kitaip: iš pradžių išplaka kiaušinius su cukrumi, tada pila tirpintą sviestą ir t.t. pagal receptą, bet man labiau patinka, kaip aš aukščiau aprašiau.

user posted image

user posted image
Atsakyti
Ooooooooo ... faini thumbup.gif
Sakyk , tesla maziems pili i popierines formeles , o jas dar dedi i kitas ( silikonines) ar metalines , ar jos pas tave cia taip gerai islaiko forma tik papieriuje ???? bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
As senai norejau pilti i popierines ( man graziau wub.gif ) , bet neturiu tu kitu -kietu, tai vis galvoju ,ar nepasidarys kaip lepsiaitie mano keksiukai ???? g.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 10 22, 16:25)
Sakyk , tesla maziems pili i popierines formeles , o jas dar dedi i kitas ( silikonines) ar metalines , ar jos pas tave cia taip gerai islaiko forma tik papieriuje ???? bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif
As senai norejau pilti i popierines ( man graziau  wub.gif ) , bet neturiu tu kitu -kietu, tai vis galvoju ,ar nepasidarys kaip lepsiaitie mano keksiukai ???? g.gif


Jo tešlą pyliau iškart į popierines ir po to dar įdėjau į antrą popierėlį (išviso dviejuose popieriukuose kepė, galima ir į 3 sudėt - tai jau tikrai laikysis). Va vienas minusas, kad po to iškepę keksiukai visgi sunkokai atsiskiria nuo popieriaus g.gif Bet nieko thumbup.gif Kepiau išdėliojus juos skardoje, tai kad pradėjo kilt tai galvojau bus šakės doh.gif , bet nepabėgo tešla visai (buvau užpildžius maždaug apie 2/3 formelės tešla). Kitą kart kai pirksiu popieriukus, tai bandysiu pažiūrėt gal jų būna kiek siauresnių ir aukštesnių, šitie mano truputį platoki ax.gif , o gal kitokių ir nebūna g.gif , bet turėtų būt. Kartą kai kepiau tai su labai gražiais kauburėliais iškepė tuose pačiuose popieriukuose, šį kart gal pamaišė didesniam išsipūtimui įdurtas obuoliukas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(RiMami @ 2008 10 22, 17:06)
o gal kitokių ir nebūna g.gif , bet turėtų būt.


yra keliu dydziu mirksiukas.gif bent man maziukai valgosi skaniau... ax.gif
Atsakyti
Pagal patarimus , tai tiek ir reikia pilti 2/3, bet zinai , viena tesla labiau kyla kita maziau irnesakyk.gif
O fotmeliu yra visokiu doh.gif , netgi tokio dydzio , kag tik sysnios uoga telpo tongue.gif , jos is folijos - aukso spalvos , labai drazu , kai i jas idedi padaryta koki apvalu triufeliuka , ypac sokoladini bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(RiMami @ 2008 10 22, 16:10)
Kepiau vakar keksiukus ir keksą

Grazuciai keksiukai thumbup.gif
Atsakyti