Įkraunama...
Įkraunama...

keksai, keksiukai

Sveikos smile.gif kepiau as toki keksa - sokoladini imbierini meduoli. Gavosi labai skanus,minkstas, dregnas, tik va truputuka kazkoks sukrites. Bemaisant tesla iskilo techninis klausimelis. Tai pirma receptas, o paskui konsultacijos smile.gif

225g kvietiniu miltu
1 1/4 a.s. malto imbiero
1 a.s. kepimo milteliu
1/4 a.s. druskos
1/4 a.s. svieziai maltu juoduju pipiru
1/4 a.s. maltu gvazdikeliu
100 g rudojo cukraus
125 g nesudyto sviesto
125 ml vandens
125ml melasos sirupa (as naudojau tamsu Treacle sirupa is marks&spencer, nes melasos niekur nerandu)
1 engvai suplaktas kiausinis
90 g juodojo sokolado,istirpinto ir siek tiek atvesinto

Vidutinio dydzio dubenyje sumaisykit miltus, kepimo miltelius, druska ir prieskonius, imaisykite cukru. I maza prikaistuvi supilkite vandeni ir jame virs silpnos ugnies istirpinkite sviesta. Sviesto misini supilkite i miltu misini ir gerai ismaisykite. supilkite melasa, imuskite kiausini irgerai ismaisykite. supilkite puse teslos i ketvirtaine 20 cm skersmens kepimo forma,patepta sviestu. apslakstykite puse sokolado porcijos. supilkite likusia tesla ir apslakstykite likusiu sokoladu. kepti apie 30 min 170C temperaturoje, kol ibestas ir istrauktas pagaliukas bus sausas. atvesinti 15 min formoje ant groteliu, tada isversti is formos ir visiskai atvesinti.

man tikrai patiko ir tikrai kepsiu dar karta, todel idomu, kaip cia su tuo vandens-sviesto misiniu - ar reikia ji kiek atvesinti pries pilant i miltus ar pilti karsta? as tai kazkaip nesusimascius vos issilyde ir supyliau i miltu misini, tai tesla iskart susoko, tokia truputi kaip plikyta gavosi smile.gif kita karta noriu, kad sitas keksiukas visiskai tobulas butu, nei kiek nusukrites, todel ir klausiu jusu - keksu eksperciu smile.gif
Atsakyti
Vel kepiau Negriuka. Buciau nedejus,nes identiska jau rodziau, ale siek tiek paterliojau as ji, tai vistik idesiu smile.gif RECEPTAS

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugiagele26: 14 vasario 2009 - 20:29
Rugiagele, kokį skanėstuką išsikepus wub.gif wub.gif wub.gif Labai simpatiškas keksiukas wub.gif wub.gif Ir nebe pirmą kartą kepi - tai reiškia, kad skanulis wub.gif reiks būtinai išsikept ax.gif
Atsakyti
"Negriukas" užseivintas ir ryt bus iškeptas ax.gif jau labai jis viliojančiai atrodo 4u.gif
Atsakyti
keksiukai negriukai pagal Rugiageles receptuka. Vyrui laaaaaabia patinka, jis šokoladinis pas mane biggrin.gif
RECEPTAS
Pirmą kartą sodos padauginau, bet skanu vistiek buvo, antrą kartą labai prikibo prie popierėlių, niekad taip nėra buvę, galvoju gal tešla per skysta g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(RiMami @ 2009 02 15, 00:05)
Rugiagele,  kokį skanėstuką išsikepus  wub.gif  wub.gif  wub.gif Labai simpatiškas keksiukas  wub.gif  wub.gif Ir nebe pirmą kartą kepi - tai reiškia, kad skanulis wub.gif reiks būtinai  išsikept  ax.gif


Jo, kepu jau trecia karta, laaabai skanus...
Atsakyti
MamaGreta, 4u.gif
Kadangi,mėgstu keksiukus,įkišau savo nosytę ieškodama kokio receptuko.
Patiko tavo receptas,{noriu paklausti,ar tikrai dedasi juodi pipirai,kiek man žinoma deda kvepenčius,ogal čia ,naujas ?]
Gal dėl karšto vandens ir neiškilo,o,grubiai tariant susmego.
Bandysiu tavajį receptą,patiko sudėtis.
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2009 02 16, 01:56)
MamaGreta, 4u.gif
Kadangi,mėgstu keksiukus,įkišau savo nosytę ieškodama kokio receptuko.
Patiko tavo receptas,{noriu paklausti,ar tikrai dedasi juodi pipirai,kiek man žinoma deda kvepenčius,ogal čia ,naujas ?]
Gal dėl  karšto vandens ir neiškilo,o,grubiai tariant susmego.
Bandysiu tavajį receptą,patiko sudėtis.

pagal recepta dedasi juodi..ir siaip daug kur i imbierinius meduolius ar panasius kepinius dedasi juodi pipirai.. bet jei nori gali keiti kvapiaisiais smile.gif gali maisyt smile.gif
Atsakyti
Regna, as vis tik likau prie nuomones, kad ta vandens ir sviesto misini reikia pilti gan karsta. man butent patiko pacio kekso tekstura, ji kazkokia kitokia nei daugumos kitu mano keptu keksu, ir manau, jog taip yra delto, kad miltai tarsi nuplikomi karstu skysciu.
Atsakyti
Rugiageles26 Negriukas essen.gif
Receptas

user posted image

Ką galiu pasakyt, kad žiauriai skanus bigsmile.gif
Bet su tešla tai man truputį sudėtinga, ar miltus reikia dėt į karštą šokoladą? Aš dėjau į karštą, išmaišiau viską ir kol iš šaldytuvo paėmiau grietinę ir atskaičiavau šaukštus, ten taip sukietėjo viskas g.gif aišku maišiau, maišiau, bet vistiek gumuliukų liko. O tešlą tai ir nekeptą galima valgyt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2009 02 19, 15:53)
Rugiageles26 Negriukas essen.gif


bigsmile.gif essen.gif
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2009 02 19, 15:53)
Rugiageles26 Negriukas essen.gif
Receptas


Ką galiu pasakyt, kad žiauriai skanus bigsmile.gif
Bet su tešla tai man truputį sudėtinga, ar miltus reikia dėt į karštą šokoladą? Aš dėjau į karštą, išmaišiau viską ir kol iš šaldytuvo paėmiau grietinę ir atskaičiavau šaukštus, ten taip sukietėjo viskas g.gif aišku maišiau, maišiau, bet vistiek gumuliukų liko. O tešlą tai ir nekeptą galima valgyt lotuliukas.gif


Kaip grazu bigsmile.gif smagu kad patiko 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugiagele26: 19 vasario 2009 - 19:10