Įkraunama...
Įkraunama...

keksai, keksiukai

QUOTE(žemuogienė @ 2006 12 08, 12:35)
isbandziau ta pati recepta, ir man sodos buvo zyyyymiai per daug sad.gif

Butent!
Ten 1 a.s. arba net nepilno reiketu...

QUOTE(begike @ 2006 12 25, 14:02)
[COLOR=red][I]Prasom prasom visom!I sveikata!  biggrin.gif O del sodos tai ka as zinau, as dedavau kepimo milteliu 2 saukstelius, o jei soda dedavau, tai 1  biggrin.gif

Bet seip, tavo recepte ir buvo parasyta, kad sodos arba kepimo milteliu deti 2 a.s. schmoll.gif Vat ir suklaidinai visas verysad.gif
Bandziau siandien, kaip zinodama dejau vos vos daugiau sodos, nei 1 sauksteli... Ir tai soda jauciasi verysad.gif
Ir seip sakyciau truksta daugiau riebalu, ir kiausiniu, o miltu pagal mane - per daug blush2.gif
Tad man nepatiko schmoll.gif
Bandysiu ieskot kito, skanesnio recepto smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Avokado @ 2006 12 15, 21:48)
Nuostabaus ir paprasto kekso receptukas!
  Tikrai labai skanus, ne viena karta isbandytas!  4u.gif

4 kiausiniai
1 stikline grietines
100 gr sviesto
1,5 stiklines cukraus
3-4 stiklines miltu
kepimo milteliai

Tesla turi gauti grietines konsistencijos
Kepti 45min- 1val 180 laipniu orkaitej

Skanaus!

QUOTE(neaiski @ 2007 01 31, 20:06)
Kepiau sivakar ta paprasta keksiuka pagal Avokado recepta,
tik dar spanguoliu privariau- labai skanus gavosi  smile.gif

Bandysiu kita karta ir as pagal si kepti mirksiukas.gif
Tikiuosi, kad bus skanus bigsmile.gif
Atsakyti
Paragaukite ir jus.tikrai paprasta greita ir skanu: thumbup.gif

250g Kambario temp margarino kepimui
180g cukraus
4kiausiniai
400-500g miltu
1saustelis kepimo milteliu
2sausteliai vanilinio cukraus
Dziovintu vaisiu(razinu,ananasu,abrikosu,papaju)
Kas megsta galima deti ir riesutu
Sokolado glajaus

Paruosimas:
Margarina su cukrumi plaktuvu ismaisyti iki sviesiu putu,imusti po viena kiausini ir maisyti.suberti likusius produktus ir gerai ismaisyti.Tesla turi gautis kietoka kad nuo sauksto lengvai nekristu.Tada isukti vaisiu su riesutais ir i istepta skarda.Kepti 180C apie valanda.Iskepusi aplieti glajum.Skaniausias kita diena kai pastovi.tik reikia uzdengti maiseliu.SKANAUS
Atsakyti
MORKŲ KEKSAS

(šaltinis žurnalo Mano namai receptai "Sveiki valgiai")
8 gabaliukai po apytiksliai 290 kcal

1 kiaušinis;
1/2 stiklinės pieno;
1/2 stiklinės aliejaus;
2 tarkuotos vidutinės morkos;
1 1/2 stiklinės rupių miltų (arba per pusę ruginių ir kvietinių);
2 a.š. kepimo miltelių;
1 a.š. vanilinio cukraus;
1 a.š. cinamono;
žiupsnelis druskos;
50 g. smulkintų riešutų (aš dėjau lazdyno, nes tokius MB nupirko);
1 stiklinė rudojo cukras (dėjau paprastą hihihi.gif).

Įkaitinkite orkaitę iki 175 laipsnių. Tuo tarpu suplakite kiaušinį, pieną, aliejų ir tarkuotas morkas. Kitame dubenyje sumaišykite miltus, kepimo miltelius, vanilinį cukrų, cinamoną, druską, smulkintus riešutus ir rudąjį cukrų.
Įpilkite pieno mišinį ir lengvai viską sumaišykite. Tešlą sukrėskite į sviestu išteptą keksų formą ir kepkite 40 min.
Atsakyti
o kiek reikia ipilti teslos i tuos popieriunius keksiuku krepsiukus, kad labai neissliptu is induku?
Atsakyti
Teslai reikes: 50g sviesto, 100g cukraus, 1 pakelio vanilinio cukraus, 1 kiausinio, 250g miltu, 2 arbatiniu sauksteliu sodos arba kepimo milteliu, 125ml pieno.
Idarui:persikai, razinos, braskes ir pan.(galima nieko nedeti, bet as tik i tesla imaisau razinu).
Paruosimas: minksta sviesta sumaisyti cukrumi ir kiausiniu iki putu, miltus sumaisyti su soda(arba kepimo milteliais) ir pilti silta piena pakaitomis su miltais i mase su cukrumi, kiausiniu ir sviestu.Viska deti i formeles(jei neturit, galima kepti vienoje dideleje, kaip pyraga ).Kepti apie 30 min. orkaiteje.Iskepus, apibarstyti cukraus pudra. Skanaus!!!! kai isbandysit, praneskit, kaip sekesi... tikiuosi patiks



Kepu siandien situos keksiukus, nes ryt dukrytes gimtadienis, tikiuosi vaikams patiks. pazadu paarasyt atsiliepima mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Deborah @ 2007 09 19, 12:14)
o kiek reikia ipilti teslos i tuos popieriunius keksiuku krepsiukus, kad labai neissliptu is induku?

Aš pilu maždaug 2/ 3 formos. Pakyka virš formelių, bet neišsilieja, į viršų iškyla wink.gif Galima puse pilt, gausis l. mažiukai smile.gif


QUOTE(Deborah @ 2007 09 19, 12:52)
[i][b]Teslai reikes: 50g sviesto, 100g cukraus, 1 pakelio vanilinio cukraus, 1 kiausinio, 250g miltu, 2 arbatiniu sauksteliu sodos arba kepimo milteliu, 125ml pieno.
Idarui:persikai, razinos, braskes ir pan.(galima nieko nedeti, bet as tik i tesla imaisau razinu).

pazadu paarasyt atsiliepima mirksiukas.gif

Parašyk kai paragausit ax.gif Iš akies kažkaip per daug sodos atrodo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2006 06 25, 18:02)
Atsiprasau, mergaites, pamirstu i sita tema uzlekti... blush2.gif  Atsiprasau, tuoj ispirksiu savo kalte.Stai jums receptas:
Teslai reikes: 50g sviesto, 100g cukraus, 1 pakelio vanilinio cukraus, 1 kiausinio, 250g miltu, 2 arbatiniu sauksteliu sodos arba kepimo milteliu, 125ml pieno.
Idarui:persikai, razinos, braskes ir pan.(galima nieko nedeti, bet as tik i tesla imaisau razinu).
Paruosimas: minksta sviesta sumaisyti cukrumi ir kiausiniu iki putu, miltus sumaisyti su soda(arba kepimo milteliais) ir pilti silta piena pakaitomis su miltais i mase su cukrumi, kiausiniu ir sviestu.Viska deti i formeles(jei neturit, galima kepti vienoje dideleje, kaip pyraga ax.gif ).Kepti apie 30 min. orkaiteje.Iskepus, apibarstyti cukraus pudra. Skanaus!!!! mirksiukas.gif kai isbandysit, praneskit, kaip sekesi... wub.gif tikiuosi patiks  wub.gif


Ir aš išsikepiau keksiukus pagal bėgikės receptą. Labai skanu thumbup.gif . Tik vietoj 2 š. sodos dėjau 1 nubrauktą (nepilną). Ačiū už skanų, lengvą, greitą ir nebrangų receptą 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rene: 23 spalio 2007 - 16:15
QUOTE(IngaStas @ 2007 09 06, 10:16)
Paragaukite ir jus.tikrai paprasta greita ir skanu: thumbup.gif

250g Kambario temp margarino kepimui
180g cukraus
4kiausiniai
400-500g miltu
1saustelis kepimo milteliu
2sausteliai vanilinio cukraus
Dziovintu vaisiu(razinu,ananasu,abrikosu,papaju)
Kas megsta galima deti ir riesutu
Sokolado glajaus

Paruosimas:
Margarina su cukrumi plaktuvu ismaisyti iki sviesiu putu,imusti po viena kiausini ir maisyti.suberti likusius produktus ir gerai ismaisyti.Tesla turi gautis kietoka kad nuo sauksto lengvai nekristu.Tada isukti vaisiu su riesutais ir i istepta skarda.Kepti 180C apie valanda.Iskepusi aplieti glajum.Skaniausias kita diena kai pastovi.tik reikia uzdengti maiseliu.SKANAUS


bandysime. aciu
4u.gif
Atsakyti
As esu kepusi bananini keksa, na jau skonis tai fantastika, mano sunus labai megsta ji. Vis praso iskepti, lengvai gaminamas, vienu zodziu skanu ir greitai
Atsakyti
QUOTE(GRAŽINA25 @ 2007 10 27, 13:28)
As esu kepusi bananini keksa, na jau skonis tai fantastika, mano sunus labai megsta ji. Vis praso iskepti, lengvai gaminamas, vienu zodziu skanu ir greitai

O man kaip tik nepatiko schmoll.gif Visą skonį pagadino schmoll.gif Nors dievinu ir keksus ir bananus, bet kartu tai nesiderina schmoll.gif gaunasi ne keksas, o kažkoks šlapias pyragas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(sausine @ 2007 08 21, 16:49)
125 ml jogurto(dedu braškinį arba avietinį),125 g margarino,3 kiaušiniai,100 g cukraus,50  šokolado,130 g miltų,70 g krakmolo .1 šaukštelis kepimo miltelių.Viską,išskyrus atskirtus baltymus ,išmaišyti,dėti plaktus baltymus.Aš kepiua mažus keksiukus,tai jau šokolado gabaliukus dėjau tiesiog į formeles,o jei kepti didelį keksą,tai tiesiog įmaišyt i tešlą.Jogurto gal įpylu šiek tiek daugiua,iš akies,tik žiūtėtk,kad tešla nebūtų pernelyg skysta.Dar turėjau aviečių,tai idėjau ,buvo dar skaniua.Juos darau iš dvigubos porcijos nes sunyksta greitai 4u.gif


Super skanus keksas!!! thumbup.gif tik aš pusę šokolado supyliau ištirpinusi, o kitą pusę mažais gabaliukais supjausčiau ir sudėjau į patį keksą smile.gif tik vat jau mano pačios klaidų vėliau buvo... ištraukus jis sukrito, o vidus, nors pagaliukas buvo sausas, buvo iškepęs, bet toks "šlapias", "sunkus". bet šitaip man visada būna, ir nežinau kodėl, ir ką daryti, kad to nebūtų... verysad.gif
Atsakyti
gal traukei tik iskepta?
reik palaukti kol praaus,o tada istraukt.....
Atsakyti