Įkraunama...
Įkraunama...

Filmai verti žiūrėti vis iš naujo

Turiu kelis mėgstamiausius filmus, kuriuos mėgstu žiūrėti vis iš naujo. Galiu žiūrėti kiekvienąkartą, kai užkandžiauju ir nieko gero per TV nerodo, o šiuos filmus turiu kompiuteryje. Jau net vyras juokais klausia, kai pasiūlau pažiūrėti filmą ne per TV, "tai ką ir vėl žiūrėsim "NE ANYTA O MONSTRAS, ar IR VELNIAS DĖVI PRADĄ, ar NES AŠ TAIP NORIU". Kiekvieną jų jau net nesuskaičiuoju , kiek kartų esu mačiusi. O kokius filmus vis norite pažiūrėti iš naujo jūs?
Atsakyti
Ir aš turiu keletą tokių, kuriuos galėčiau žiūrėti vėl ir vėl rolleyes.gif Tai - "Sibiro kirpėjas", "Skrydis virš gegutės lizdo" (su J.Nicholsonu), "Ana ir karalius", "Sėlinantis tigras, tūnantis drakonas", "Forestas Gampas", "Žalioji mylia" thumbup.gif Šitie yra mano favoritai wub.gif
Atsakyti
Oi yra filmų kuriuos galėčiau ir galėčiau žiūrėti rolleyes.gif Vienas iš jų Žalia mylia, taip pat vienas namuose, kurį rodo per kiekvienas kalėdas, tiek kartų esu mačius, o vistiek žiūriu biggrin.gif
Atsakyti
Oj, prisiminiau, kaip vaikysteje milijonus kartu ziurejau toki filma "Baterijos nepridedamos", visad rodydavo saavaitgaliais rytais, ir nu toks mielas buvo jis man pamenu biggrin.gif Daug filmu ziuredavau po kelis kartus, kai nebuvo tokios galimybes siustis filmus. Reiks pabandyti kada prisimint.
O siaip ir dabar dazniausiai gerus filmus ziuriu ne po veina karta, nes tikrai paciuose geriausiuose pirmas paziurejimas buna toks "stulbinantis", jog nepastebi visu detaliu, ir tik paziurejus kelis kartus pamatai visa filmo gozi, perpranti esme ir pan smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moodring: 05 kovo 2008 - 09:53
As taip pat turiu tokiu filmu biggrin.gif Tai "Pamote", "Zalioji mylia",kartais "Titanika pasiziuriu 4u.gif
Atsakyti
as ziuriu Van Helsingas, 5 elementas, sibiro kirpejas, srekas
Atsakyti
as N kartu ziurejau "Tegyvuoja meile" (pries Kaledas per visus kanalus, per kuriuos tik rode biggrin.gif ) ir "Atsargiai, durys uzsidaro"
Atsakyti
sveikos mirksiukas.gif man tokie filmai tai drugio efekto pirma dalis wub.gif žalia mylia 4u.gif pamote wub.gif princeses dienorastis wub.gif rolleyes.gif na daugaiu taip staigiai nepamenu ax.gif
Atsakyti
O man - Šuriko nuotykiai rolleyes.gif
Atsakyti
Man vienas is neatsibostanciu yra "Frida" su Salma Hayek rolleyes.gif Taip pat kazkodel "Absoliutus blogis" doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Forestas Gumpas, Purvini šokiai (ta pirma dalis, nes antra man visiškas š...), Žiedų valdovas, Graži moteris, Šuriko nuotykiai, Dvylika kėdžių, Puryčiai pas Tifani, Vakarė Žvaigždė, Mulen Ružas .. ir dar daug...
Atsakyti
Graži moteris, Asmens sargybinis-galiu žiūrėt ir žiūrėt wub.gif
Atsakyti