Įkraunama...
Įkraunama...

Kroatija

Ar verta makarskoje "imtis" vakarone su liaudiskais sokiais, dainomis, rakija ir vynu? 150 Eur grupei.
Atsakyti
Neaišku kiek grupėje žmonių. Gal ir verta. rolleyes.gif

Neryte, ten tiek daug poilsiautojų su mažais vaikais, patys kroatai iš visos šalies suvažiuoja, kad nesuprantu, ką ten "peza" agentūroje biggrin.gif Bulgariją lyginti su Kroatiją, tai tas pats, kas lyginti bendrabutį su Stiklių viešbučiu.

QUOTE(ziulyte @ 2009 04 22, 22:29)
Subjektyvi, o apie koki HR regiona tu cia labiau pasakoji - ta janjetina ir pan. Kiek teko vazinet po HR, ju tarkim Istrija gan smarkiai skiriasi nuo Dalmatijos, o apie kalnus is vis tyliu - ten tarsi kita salis butu...


Apie Kvarner'ą: Opatija, Krk ir pan. ir aukščiau, kur Rovinj. Pietinesnę dalį planuojame naršyti šiais metais ax.gif O keptos mėsos ant iešmo ar krosnyje populiarios ne tik tam krašte, bet ir Slovėnijoje.
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2009 04 23, 06:59)
Neaišku kiek grupėje žmonių. Gal ir verta. rolleyes.gif

Neryte, ten tiek daug poilsiautojų su mažais vaikais, patys kroatai iš visos šalies suvažiuoja, kad nesuprantu, ką ten "peza" agentūroje biggrin.gif Bulgariją lyginti su Kroatiją, tai tas pats, kas lyginti bendrabutį su Stiklių viešbučiu.
Apie Kvarner'ą: Opatija, Krk ir pan. ir aukščiau, kur Rovinj. Pietinesnę dalį planuojame naršyti šiais metais ax.gif  O keptos mėsos ant iešmo ar krosnyje populiarios ne tik tam krašte, bet ir Slovėnijoje.

tikrai taip baisiai lyginant bulgarija su kroatija, nes svarstau ir ta varianta?
kiek bandziau ieskoti tai manau patiems organizuotis kelione gana sunku del skrydziu, tiesiog nesiseka rasti is Vilniaus, kad ir kaina butu normali ir be keliu persedimu, gal ne ten ieskau, bet vaziavom i ispanija pora kartu tai be problemu viska patys uzsisakem ir jokiom agenturom nei dekui, o cia man kazkaip sunkiau sekasi savarankiskai organizuotis g.gif
Atsakyti
QUOTE(davaida @ 2009 04 23, 13:44)
Sveiki
butu labai malonu isgirsti is patyrusiu keliautoju po kroatija nuomones apie toki plana: vaziuojame su 2 vaikais, kuriu vienas tik 1.5 metu, todel kelione masina atkrenta-neissedes; taigi skrendam lektuvu, nuomuojames masina ir apartamentus. kiek tai realu tokioj salyje kaip kroatija ir kiek tai brangu?
kitas klausimas yra apie pajuri, nes kai novaturo kataloguose paskaitau kad viesbutis salia betoninio papludimio, tai kazkaip noras vaziuot ir praeina.
Dar buciau labai dekinga jei kas idetumet nuorodele del apsigyvenimo, o gal kas jau turi isbandyta vieta?


Jei vaziuosit i siaurine Kroatijos dali (as tik ten buvau), tai tikrai nedaug papludimiu, kuriuose yra smeliuko. Bet, galiu pasakyti, kad jau geriau betoninis, nei akmenuotas papludimys. Nes ant betoninio galima pasitiesti pripuciama ciuzini (jei nenorit moketi uz gulta), o ant amenu be gulto jau neissiversit. O jei vaziuojat visa seima, tai per savaite gultams nemenka sumele susidarys. Beje, betoninis papludimys geras vienu aspektu - vaikas gali ropoti ir neprisiryja smelio smile.gif Buvau su 9 menesiu vaiku, tai man sitas faktas buvo be galo patrauklus smile.gif
Labai neblogas papludimys vaziuojant su vaikais buvo Krk saloj, Malinskos miestely. Betoninis, o vienoj vietoj ir tokio smulkaus zvyriuko. Ten kur betoninis, tai dar buvo vaiku zaidimu aikstele visai salia papludimio. Ji ant zolytes, medziu pavesy, o tevams yra suoliukai. As ten ateidavau su vaikais paskaityti, kol mazoji miegodavo o vyresnelis zaisdavo.Pliaze nera juros eziu (salia tos vaiku aiksteles). Bet Krk sala turi viena trukuma, ivaziavimas i ja yra per mokama tilta. Todel jei noresit kasdien isvaziuoti pasidairyt, gali but brangu.
Jei gerai prisimenu, tai grazus ir platus smelio papludimys Cirkvenicoj. Dalis jo yra mokamo, kita dalis - ne. Mokamas kainuoja 1,5 ar tris eurus dienai. Tiksliai neprisimenu. Bet tikrai labai grazus, pilna vaiku zaidimu aiksteliu, yra medziu pavesiui ir t.t. Salia papludimio isilgai eina pesciuju aleja pilna kavinukiu, parduotuveliu ir t.t. Labai patogu pasivezinti vezimuku. Nors paskui norint grizti i apartamentus, ar viesbucius reikia kilti i kalna. Bet cia jau visoj Kroatijoj turbut taip smile.gif
Nepaprastai grazus (man asmeniskai) miestas - Opatija, bet papludimiai nezmoniski. Betonas ir pilna zmoniu. Nors maciau plakatus, kad kazkur miesto pakrasty yra vaiku papludimys. Bet nei kart ten nebuvau, nes dazniausiai sukdavomes centre.
Dar vienas be galo grazus miestas - Rovinj (Rovinis). Nepaprastas senamiestis. Pliazai aisku betoniniais, bet mieste patogu vaikscioti su vezimuku. Salia Rovinio yra labai grazus kempingas.
Masinu nuoma kainuoja kazkur nuo 45 euru parai. Atstumai dideli, tai benzino susinaudos smile.gif Nemazai keliu yra mokami. Bet pamatyti sia sali verta smile.gif
O su mazaisiais vaziuoti automobiliu neverta bijot. Tiesiog reikia daug zaislu, uzkandziu, gerimu ir kompiuterio su masininiu pakroveju, kad galima butu duot filmuku paziuret, ar muzikos paklausyt. Ir patartina isnaudoti nakti vaziavimui. Vaikai miega, o pasikeiciant galima gan nemazai nuvairuoti smile.gif Iki Rijekos nuo Vilniaus nuvaziuoti uztrukom nepilnas dvi paras. Aisku nestojom daug, tik pernakvojom Cekijoj. Jei skirt vaziavimui tris dienas, tai tikrai stipriai neisvargsit ir vaikai nespes pasiust smile.gif O vaziuodami galesit dar apziureti Viena, Varsuva, Brno ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Violetikas @ 2009 04 23, 22:53)
Nors paskui norint grizti i apartamentus, ar viesbucius reikia kilti i kalna. Bet cia jau visoj Kroatijoj turbut taip smile.gif


na, bent jau aplink Makarska, tai yra viebuciu ir apartamentu prie pat juros, kaip mes ir gyvenom, tai nereikia kilti i kalna thumbup.gif
Atsakyti
Nesuprantu, kaip jums visiems patinka poilsiautojų prigrūsti miesteliai.
Šurmulys, trukšmas, grumtynės dėl patogesnes vietos papludimyje...Makarska iš vis kaip bobučių Palanga. Prasitrini savaitę tarp žmonių ir net nepamatai tikro šalies grožio - gamtos..... doh.gif
Kodėl nepasirinkus kokio atokaus kaimelio su laukiniu paplūdimiu. Vistiek vykstam su savo auto, dešrelių ir duonos galima ir palėkti iki vietinės maximos.
Ar teko kam taip poilsiauti?
Atsakyti
QUOTE(Violetikas @ 2009 04 23, 21:53)
Nepaprastai grazus (man asmeniskai) miestas  - Opatija, bet papludimiai nezmoniski. Betonas ir pilna zmoniu. Nors maciau plakatus, kad kazkur miesto pakrasty yra vaiku papludimys. Bet nei kart ten nebuvau, nes dazniausiai sukdavomes centre.
Dar vienas be galo grazus miestas - Rovinj (Rovinis). Nepaprastas senamiestis. Pliazai aisku betoniniais, bet mieste patogu vaikscioti su vezimuku. Salia Rovinio yra labai grazus kempingas.
Masinu nuoma kainuoja kazkur nuo 45 euru parai. Atstumai dideli, tai benzino susinaudos smile.gif Nemazai keliu yra mokami. Bet pamatyti sia sali verta smile.gif


Mums teko pabuti PAG salos papludimy, tai ten toks ale zvyriukas. Kadangi oras nebuvo pats toks, kad degintis, tai ilgai nebuvom, negulinejom. Ilgiau apsistojom netoli Dubrovniko (apie 20 km gal..), ten papludimys akmenuotas. Akmenys tokie nugludinti, bet guleti nera labai jau minksta doh.gif Taciau mes vezemes tokiu pakloteliu, kur buna po miegmaisiu tiesti reikia. Tai dar pusetina. Aisku, po 3 dienu pagulejimo tuos paklotelius teko ismesti unsure.gif
Kas liecia mokejima uz kelius, tai nelabai pamenu, kad butume daug kur mokeje. Ivaziuojant i Kroatija susimokejom musiskai 5 lt rolleyes.gif Po to vaziuojant keliu palei jura neteko niekur moketi, isskyrus kelta i PAG sala. Kiek pamenu,kainavo labai jau panasiai kaip pas mus i Nida. Daugiausia teko susimoketi, kai nuo Dubrovniko jau vaziavom atgal ir kazkur nuo Splito gal (tikrai nebepamenu..) issokom i autostrada ir paskui nusukom link Plitvicos ezeru.
Atsakyti
QUOTE(gabazzz @ 2009 04 24, 14:57)
Kas liecia mokejima uz kelius, tai nelabai pamenu, kad butume daug kur mokeje.


tai ten tik uz autostrada reikia moketi, kaip ir kitur smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pantera83 @ 2009 04 24, 14:05)
tai ten tik uz autostrada reikia moketi, kaip ir kitur smile.gif


Tai taip, taip. Bet siaip, kiek pamenu, brangi ta autostrada.

P.S. Kaip suprantu, kadangi dar neturiu 100 zinuciu, tai nelabai leidzia man nuotrauku rodyt, o norejau papludimius parodyt. Siaip jau esu, man rodos, publikavus savo nuotraukas, bet dar karta galiu imest nuoroda:
http://picasaweb.goo...s/Kroatija2008#

Atsakyti
Pagaliau susideliojome plana, kadangi keltai kaip jau ir minejote i Rab sala yra brangus, nusprendeme pakeliauti 4 dienas o, po to 3 dienas ilsetis saloje. Aplankysime sias siaurines Kroatijos vietas: Plitvica, Pula (amfiteatra tik), Rovini,Opatija, Rijeka, Risnjak (kalnai), delnice ir pavaziuosime iki kornati salu. Kaip galvojote ar reiketu ka prideti prie marsrutu ar ismesti? Ar verta aplankyti Zadara?
Papildyta:
QUOTE(gabazzz @ 2009 04 24, 14:25)
Tai taip, taip. Bet siaip, kiek pamenu, brangi ta autostrada.

P.S. Kaip suprantu, kadangi dar neturiu 100 zinuciu, tai nelabai leidzia man nuotrauku rodyt, o norejau papludimius parodyt. Siaip jau esu, man rodos, publikavus savo nuotraukas, bet dar karta galiu imest nuoroda:
http://picasaweb.goo...s/Kroatija2008#

Nuostabios nuotraukos, galetu buti dar parasyta kuriame miestelyje esate, nes tiek graziu vaizdu, kad norisi ten irgi pabuvoti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Viva7 @ 2009 04 23, 18:54)
o i koki miesta butent vaziuojat? jeigu i siaurine Kroatija tai galiu papasakoti tikrai nemazai, nes ne viena karta esu busvusi mirksiukas.gif

Labai reikia informacijos del siaurines dalies, ka butinai reikia pamatyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(KEPTA BULVE @ 2009 04 23, 20:30)
Ar verta makarskoje "imtis" vakarone su liaudiskais sokiais, dainomis, rakija ir vynu? 150 Eur grupei.


Va butent sita sakem butinai insim. Manau turetu but smagu ir idomu.
Atsakyti
QUOTE(dar viena mama @ 2009 04 26, 08:27)
Va butent sita sakem butinai insim. Manau turetu but smagu ir idomu.


Esu buvusi tokioje vakaroneje Slovakijoje. Buvo tikrai linksma. Juolab ta karta keliavau viena, tai man buvo puiki proga pramogauti. Zaidem zaidimus, dainavom, sokom.
Kroatijoje buvo tokia galimybe, bet nesirinkome. Vadove uzklause, bet niekas nenorejo. O kita grupe, atvaziavusi su mumis, tai buvo uzsisake ir pasakojo, labai smagiai pasibuvo. Tiesa, ju grupe kazkaip labai susicementavo. Tai tikrai speju, kad turejo jiems buti smagu. O musu kiekvieni kas sau buvome. Todel nemanau, kad kazka praradome tos vakarones neeme.
Taigi, rekomenduoju pirmiausiai stebeti zmones ir atmosfera autobuse. mirksiukas.gif

Atsakyti