Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės kombainai - 2

skaiciau sena tema labai susidomejus, bet neberadau naujos verysad.gif na, jei yra ta nauja tema, tada sita galit ir istrinti blush2.gif tai kokie gi kombainai siuo metu yra geriausi jums? smile.gif

1 tema.
Atsakyti
Jau 7 metai naudoju BRAUN Combimax. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Tai mano pagalbininkas, dešinioji ir kairioji ranka KIEKVIENĄ DIENĄ. Kol jo neturėjau, galvojau, kad kombainas - tai griozdas virtuvėje. Dabar neįsivaizduoju, kaip be jo apseičiau. Vertas sumokėtų pinigų (nors teko virtuvinės spintelės vieną stalčių "paaukoti" sudedamosioms dalims), vertas kiekvieno sumokėto cento. Ir atrodo gana kukliai, neapsigriozdžia virtuvė, labai lengvai valomas ir plaunamas (galima ir indaplovėje), labai adekvatus funkcijų spektras (puiki buvių tarkavimo funkcija - niekada niekas neužstringa).

Rekomenduoju visoms, kurioms reikia kad kombainas būtų funkcionalus ir patogus, o ne paskutinis dizaino šauksmas, kurio po to nenaudoji.

http://www.braun.com...s/combimax.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kurmiukė: 19 lapkričio 2007 - 11:08
Aš naudoju Philips, senukas jau, bet visai nieko smile.gif
Tik dabat nepirkčiau su tiek daug priedų, tiesiog jais nesinaudoju. Priedai sultims spausti, pasirodė visai nereikalingi (bent jau man)
Mes mėgstam sultis su minkštimu (kaip Maximoije), o tam užtenka vaisius suberti į blenderį dar dapilti pieno er geremo jogurto ir kuo puikiausios sultys vaikams. Be to ir plovimo po to mažiau.
O daržovytes supjausto kaip tik nori. Turiu jau kokius 6 metus, bet peiliukų nereikėjo galasti
Atsakyti
Sveika smile.gif
Mes taip pat pries perkant labai ziurejom koki cia pirkti ir issirinkom Philips Essence thumbup.gif kombainas nekeisciau i joki kita.Musu su visom dalim mesmale, sultim spausti ir t.t Stai koks vizualiai

user posted image
Atsakyti
Na pas mene viskas taip pat, tik be mėsmalės. Mėsmalę turiu atskirai smile.gif
Atsakyti
Sena tema

Tikiuosi nepražiūrėjau, nėra tokios temos?




Ieškome virtuvės kombaino, topo centre nuziurėjau Philips HR7768/13, kaina 989 lt.

Senoje temoje skaiciau, kad verta dėmesio...
Gal kas galėtu palyginti? + ir - bigsmile.gif
O gal kas matėte pigiau? g.gif Gal kas geresne pasiulytu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(insk @ 2008 03 09, 20:04)
Sena tema

Tikiuosi nepražiūrėjau, nėra tokios temos?
Ieškome virtuvės kombaino, topo centre nuziurėjau Philips HR7768/13, kaina 989 lt.

Senoje temoje skaiciau, kad verta dėmesio...
Gal kas galėtu palyginti? + ir - bigsmile.gif
O gal kas matėte pigiau? g.gif Gal kas geresne pasiulytu  blush2.gif

Pirmiausiai parasyk, kokiu pagrindiniu funkciju tu tikiesi is prietaiso. Tuomet galeciau tau parekomenduoti. Gal tau net tokio brangaus nereikia tik permokesi uz funkcijas, kuriu net nenaudosi virtuveje. Bandysiu tau pagelbeti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(insk @ 2008 03 09, 21:04)
Sena tema

Tikiuosi nepražiūrėjau, nėra tokios temos?
Ieškome virtuvės kombaino, topo centre nuziurėjau Philips HR7768/13, kaina 989 lt.

Senoje temoje skaiciau, kad verta dėmesio...
Gal kas galėtu palyginti? + ir - bigsmile.gif
O gal kas matėte pigiau? g.gif Gal kas geresne pasiulytu  blush2.gif

Aš pirkau berods prieš 2 ar 3 metus. Mokėjau 850 Lt (čia giminaitis nuolaidą padarė). Naudojuosi dažnai. Išsidėvėjo maišymo puodo dangtelis, užsukus iki galo neįsijungia variklis, taigi tenka paieškoti padėties, kad variklis įsijungtų. Tas pats maišymo puodas įskilo, nors niekur nemėčiau, netrankiau. Blenderį sugadinau jau antrą kartą, nes įmečiau šaldytų uogų. Galėtų būti stambesnių tarkavimo diskų. Sulčiaspaudė neypatingai gerai išspaudžia, tuos pačius tirščius dar kartą perspaudžiu. Na, surašiau viską iš blogosios pusės. Tai tikrai geras pagalbininkas, bet dabar gal jau rinkčiausi pigesnę, pvz. Braun. Nors palyginti jų tikrai negaliu, nes naudojuosi Philips 7768/13. Negi per 2-3 metus Philipsas neišleido nieko naujo?
Atsakyti
QUOTE(margarita10 @ 2008 03 11, 21:43)
Pirmiausiai parasyk, kokiu pagrindiniu funkciju tu tikiesi is prietaiso. Tuomet galeciau tau parekomenduoti. Gal tau net tokio brangaus nereikia tik permokesi uz funkcijas, kuriu net nenaudosi virtuveje. Bandysiu tau pagelbeti  4u.gif


Pirmiausia, tai bulviu tarkavimo, dar gal darzoviu smulkintuvo, bulvyciu fri, maisymo g.gif
Nelabai zinau, kai neturiu blush2.gif

QUOTE(niedulis @ 2008 03 12, 09:53)
Aš pirkau berods prieš 2 ar 3 metus. Mokėjau 850 Lt (čia giminaitis nuolaidą padarė). Naudojuosi dažnai. Išsidėvėjo maišymo puodo dangtelis, užsukus iki galo neįsijungia variklis, taigi tenka paieškoti padėties, kad variklis įsijungtų. Tas pats maišymo puodas įskilo, nors niekur nemėčiau, netrankiau. Blenderį sugadinau jau antrą kartą, nes įmečiau šaldytų uogų. Galėtų būti stambesnių tarkavimo diskų. Sulčiaspaudė neypatingai gerai išspaudžia, tuos pačius tirščius dar kartą perspaudžiu. Na, surašiau viską iš blogosios pusės. Tai tikrai geras pagalbininkas, bet dabar gal jau rinkčiausi pigesnę, pvz. Braun. Nors palyginti jų tikrai negaliu, nes naudojuosi Philips 7768/13. Negi per 2-3 metus Philipsas neišleido nieko naujo?


Jo cia paskaiciau ir klausimas ar reikia man jo doh.gif unsure.gif
O dėl išleidimo, tai Topo centras bige, nieko daugiau nepasiule doh.gif Tai gal ir neisleido? o gal tik cia nieko nera g.gif
Atsakyti
QUOTE(insk @ 2008 03 12, 11:37)
Pirmiausia, tai bulviu  tarkavimo, dar gal darzoviu  smulkintuvo,  bulvyciu fri, maisymo g.gif
Nelabai zinau, kai neturiu  blush2.gif
Jo cia paskaiciau ir klausimas ar reikia man jo  doh.gif  unsure.gif
O dėl išleidimo, tai Topo centras bige, nieko daugiau nepasiule  doh.gif  Tai gal ir neisleido? o gal tik cia nieko nera  g.gif


sveika - turiu 7768, prieš tai turėjau Moulinex. Jau praėjusioje temoje rašiau - iš abiejų kartu paėmus išeitų labai gera mašina - kiekvienas turi savo privalumų. Jei tau nereikia sulčiaspaudės bei mėsmalės (aš jas naudoju), pirkčiau gal Moulinex - sutaupytum beveik 500 litų. Kadangi man reikalinga buvo 7768 funkcijas atliekanti mašina - naudoju ir džiaugiuosi, bet tikrai įsitikinau - tai nebus daiktas visam gyvenimui... - susinešios. Pasidairyk gal yra kitų firmų modelių - pavyzdžiui atsirado daug naujų Kenwoodo modelių. Aš pati - kadangi mano namuose kombainas yra labai naudojamas -
- šiai dienai jau pirkčiau Kenwood - bet jis tikrai labai brangus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo editamm: 12 kovo 2008 - 11:25
QUOTE(editamm @ 2008 03 12, 11:25)
sveika - turiu 7768, prieš tai turėjau Moulinex. Jau praėjusioje temoje rašiau - iš abiejų kartu paėmus išeitų labai gera mašina - kiekvienas turi savo privalumų. Jei tau nereikia sulčiaspaudės bei mėsmalės (aš jas naudoju), pirkčiau gal Moulinex - sutaupytum beveik 500 litų. Kadangi man reikalinga buvo 7768 funkcijas atliekanti mašina - naudoju ir džiaugiuosi, bet tikrai įsitikinau - tai nebus daiktas visam gyvenimui... - susinešios. Pasidairyk gal yra kitų firmų modelių - pavyzdžiui atsirado daug naujų Kenwoodo modelių. Aš pati - kadangi mano namuose kombainas yra labai naudojamas -
- šiai dienai jau pirkčiau Kenwood - bet jis tikrai labai brangus.

Tai va kad reikalinga ir mėsmale ir sulciauspaude g.gif
Atsakyti
Pamiršau pasidžiaugti mėsmale. Ji man super. Tačiau sulčiaspaudę tikrai įsigyčiau atskirą ir ne Philips firmos (kažkur mačiau sulygintas kelių firmų charakteristikas, tai Philipsas gale buvo atsidūręs). Bulvyčių fri niekad nedariau. Cepelinams masės irgi niekad netarkavau.
Atsakyti