Įkraunama...
Įkraunama...

Gal kas sirgot tarpšonkaulinių nervų uždegimu?

sveikutės,sirgau šia liga jei taip galima pavadinti ax.gif galiu trumpai papasakoti savo keistą istoriją,pradėjo skaudėti kairę krūtį,atsirado guziukas nemazas,nuėjau ekoskopijos darytis,pasakė kad nieko blogo nemato,sako gal nerviškai,turi išnykti,ateikit po trijų mėn...nuėjau nes neišnyko ir strėnas skaudėjo tai pasirodo mano gydytojas "atkasė" kad man nuo netaisyklingos laikysenos tiksliau sėdėsenos nes darbe pasiremiu ank kedės porankio kairės pusės ir rymau taip smile.gif tai va nuo to man pasidarė tarpšonkaulinių nervų uždegimas,kai prilietė pirštu stipriau kazkur ten kur šonkauliai tai vos nenulėkiau nuo gydytojo stalo blush2.gif išrašė nepamenu kazkokio tepalo tikrai ne fastum gelio ir masazus,ir tikrai praėjo ir padėjo ir guzas krūtyje išnyko... cool.gif
Atsakyti
siuo metu kamuoja si liga . nebezinau jau ka daryt . jau 1.5 metu . kamuojos sioj agonijoj . geriu raminancius . lexotonil pradzioj padejo . taipogi valeradix . o dabar vartok ka nori niekas nepadededa . norisi tik miegot kad skausmo nejusti . jau ir pas psihologa buvau . pakrike nervai visai . kilpa belieka pasirist . nes jau nebeimanoma kentet . nors skausma tikrai stipru iskenciu . patarkit ka vartojot jai buvo istikus tokia beda . dekoju .
Atsakyti
mano dukrai 15 m tai buvo. Jai išrašė antibijotikus ir neurorubiną 2k per dieną, dar Acid tepaliuku tepti tuos spuogiukus, kur išberia nervų galūnėles. Dar nimesil. Skaudėjo sakė žiauriai, bet po 3 sav išgijo. Reikia saugotis kad neperpūstų šaltas vėjas sad.gif
Atsakyti
Sveikutes, ir man si uzdegima pripazino. Anksciau suskausdavo sirdies srity, bet praeidavo, o siandien nuo pat ryto...Nuejau pas gydytoja, israse nimesil ir B grupes vitaminu, dabar (nakti) gal kiek maziau skauda, labai bijau, kad neuzsitestu tas skausmas, nes sestadieni turiu isvykti i uzsieni... Kiek jums laiko skaudejo? Ar po keliu dienu jau jautetes sveikos? Dabar irgi reiktu nesinervint, bet kai zinau, kad laukia kelione, o as su tokiais skausmais, nelengva nusiramint sad.gif
Atsakyti
Sveikutes,
Nezinau ar man gydytoja neteisingai diagnoze nustate ar as cia greit pasveikau....
Skaudejo gal kelis men nugaros-menciu srity taip, kad nakti verciantis ant kito sonos ziauriai skaudedavo ir neuzmigdavau kol nerasdavau normalios padeties- dazniausiai ant nugaros- skaudedavo, bet maziausiai. Kai atsimeu, tai siaubas. Skaudedavo net kvepuojant. Galvojau, kad su plauciais ne kas...., nes rukau.
paprasiau plauciu nuotraukos gydytojos- ale plauciams visai blogai( paskaiciau taip internete :-) ). Gydytoja pasake, kad tarpsonkaulinis uzdegimas. Israse fastum gel. Padedavo 5min.
Drauge patare Perskindol su biciu nuodais. Praejo gal po 5 tepimu. Buvo vel "islindes". Dar kelis kartus patepliojau ir baigesi. Turiu dar viena tutele nebenaudojama, bet taip ir nebeatsinaujino.
Atsakyti
sveikutes visos na ,net nezinau ir nuo ko bepradejus...esu danijoje dirbu bet jau menuo laiko kaip skauda menti.siai dienai jau ziauriai skauda net is darbo isejau.teks vaziuot i lietuva .o skausmas toks kad atrodo kas znaibytu paemes ir skausmas plinta i krutine bei zemyn i sonkaulius ranka tirpsta ,beje dar ir kakla paskaudena.na zodziu be zodziu doh.gif doh.gif ,sakykite kas tai per gydytojas kuris atsakingas uz sia sriti? bukite geros brukstelkite i az dekoju bigsmile.gif
Papildyta:
p.s.beje gal kas zino koki gydytoja sios srities gera kaune? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ligitukas: 20 lapkričio 2012 - 14:26
QUOTE(ligitukas @ 2012 11 20, 14:27)
sveikutes visos na ,net nezinau ir nuo ko bepradejus...esu danijoje dirbu bet jau menuo laiko kaip skauda menti.siai dienai jau ziauriai skauda net is darbo isejau.teks vaziuot i lietuva .o skausmas toks kad atrodo kas znaibytu paemes ir skausmas plinta i krutine bei zemyn i sonkaulius ranka tirpsta ,beje dar ir kakla paskaudena.na zodziu be zodziu  doh.gif  doh.gif ,sakykite kas tai per gydytojas kuris atsakingas uz sia sriti? bukite geros brukstelkite i az dekoju bigsmile.gif
Papildyta:
p.s.beje gal kas zino koki gydytoja sios srities gera kaune? bigsmile.gif


jei tai nervų uždegimas, į ką panašu (bet nebūtinai taršonkaulinių), šeimos gydytojai išrašo vaistus, siunčia rengeno pasidaryti ir dažniausiai pas reabilitologą išrašyt masažams, mankštai procedūroms, jau kai pagerėjimas. dar gali siųsti pas neurologą, bet jei tai tik pirmas kartas, tai nemanau... 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, noriu papasakoti savo vyro istorija. Jau šeštas mėnesis kaip nepraeina skaudėti šonkaulių srityje labiau į apačia, kartais būdavo visai šonuose. Skausmas paaštėja įkvepiant giliai, bet dažniausiai tai tempimo skausmas lyk po šonkauliais lyk viršuj nelabai suprast eina. Buvo 2 dienas kaip su adata dūrė karėje pusėje po 2 sekundes ir praeina. Pačioj pradžioje buvo dinges noras valgyti atsiranda kartais nosyje kraujo, būna pastoviai silpna, skauda galva. Dabar yra pagerėja valgyt eina viska, maziau skauda. Daktarė pasakė kad tarpšonkaulinis nervų uždegimas. Darė kepenų tyrimą, ekoskopija, plaučius švietė viskas gerai. Bet kai kišo žarna rado, kad skrandžio antroje dalyje yra erozijų. Daktarė liepė pagert dėl to tulžį gerinančios darbą arbatos. Gal kažkam yra panašiai būtų malonu sulaukt patarimų. Ar yra kam buvę taip ilgai tarpšonkaulinis nervų uždegimas?
Papildyta:
Ai ir skausmas buna abiejose pusėse dešinėj ir karėj beveik visur šonkauliuose gali atsirasti bet ne krūtinės dalyje. Kvėpuojant giliai jaučiadi didesnis skausmas. Būna kartais kad kunkuoliuoja lyk po šonkauliais kažkas. Ir taip jau šeši mėnesiai
Atsakyti

Sveikos supermamos ir ne tik. Labai reikalingi patarimai, nes kartais atrodo, kad gyvent nebesinori...jau pusę metų gyvenu tarp namų, darbo ir poliklinikų, gydytojų...niekas tiksliai nenustato, kas yra, bet visi įtaria tarpšonkaulinių nervų uždegimą, nes nieko kito neranda...kurį laiką gėrus diclac tabletes plius raminančiuosius buvo geriau, bet jei negerdavau, iškart skausmai atsinaujindavo, tad gėriau ilgai, daugiau nei mėnesį. Galiausiai tais vaistas susigadinau skrandį, tai dabar skausmai dvigubi, tebeskauda ir krūtinėje abejose pusėse, tiek dar skrandį, stemplę, tad nebegaliu gerti jokių diclac, nimesil ir kitokių nuskausminamųjų, nes jie labai kenkia skrandžiui, o jis jau ir taip žaizdotas nuo vaistų. Šiuo metu itin ūmus pablogėjimas ir nors verk kaip skauda. atrodo, kad ir širdį, visur skauda ir niekas nepadeda....gal kas žino kokių tepalų ir dar ko nors? dar paskutinė gydytoja sakė eit pas šeimos gydytoją ir prašyt masažų ar kažko panašaus...

Atsakyti