Įkraunama...
Įkraunama...

Pykinimas važiuojant mašina

Sveikos
Sia problema ir as turiu nuo vaikystes, maza nenuvaziuodavau ir 10 km neapsivemusi, mamai vargas buvo, su manim niekur negaledavo normaliai vazinet. Kol kas vienintelis padedantis budas - tai paciai vairuoti. Kai kiti veza ar autobusu kokiu vaziuoju negaliu ne tik kad skaityt, bet ir kalbeti nelabai galiu, nes turiu labai sukoncentruoti demesi, ziureti tik i prieki ir kad nevaziuotu vairuotojas greitai, nes kitaip nuo greicio irgi pykina verysad.gif Todel as nelabai isivaizduoju tolimu kelioniu autobusu arba kito vairuojama masina blink.gif
Atsakyti
Kankinuosi ir aš su šia bėda nuo pat vaikystės, o kas įdomiausia kai tyriausi man nėra to vestibiulinio sindromo, taip ir kankiniuosi doh.gif
Atsakyti
Rekomenduoja kramtyti imbiera (yra parduotuvese kur sveriama kava ir arbata pardavineja, jis cukruotas). Jo skonis aitrokas bet po kasneli kramtyt.....tikiu kad gali padet mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu uz patarima.Metine kramtomoji guma ir man padedejo. Kramciau visa kelia,ziurejau tik i prieki ir pakankamai nebloga savijauta buvo.
Atsakyti
O man po gimdymo praejo sie sutrikimai. Jauna buvau labai jautri, kas diena skaudedavo galva, vemdavau autobusuose ir masinose. Dabar tokie pojuciai itin reti, bet niekada stengiuosi nesusilti, visais imanomais budais vengiu saules ir vaikstau tik pavesyje (na, zinoma ne pavasari, o vasara).
Atsakyti
Imbieras dar ir imuniteta pastiprins ax.gif Nuo savo maziaus slepiu nes visa surytu blink.gif
poster_offtopic.gif topsecret.gif
Atsakyti
O taip, pažįstama bėda smile.gif
Bet man tai taip keista, kartais pasireiškia, o kartais ne. Pavyzdžiuo esu keliavus autobusu, tris ilgas keliones apturėjau per pusę Europos, po kokius 6-9 tūkstančius km. ir nieko, šiaip visada sėdėdavau dviaukščio autobuso antro aukšto priekyje, žodžiu vaizdas kaip per plačiaekranį TV biggrin.gif, nos būdavo, kad leisdavom laiką ir pirmam autobuso aukšte, prie staliukų, ir niekad bloga nebuvo.
Va o kartais iš darbo namo 5min važiuojam, o ima ir užsupa.
O su lėktuvu kai skridom, tai man visos atostogos sugadintos, nes nuskridus, tą visą savaitę kol atostogavom, atsigaudinėjau. viskas būtų nieko, jei nebūtume su autobusu ekskursijų ėmę. Tik įlipdavau į autobusą ir šakės.

Pastebėjau tik tiek, kad šiek tiek padeda valgymas. Dar man palengvina situaciją vėjelis, ar lango atidarymas. Mėtinė guma nepadeda, nes viena kartą per ilgesnę kelionę bandžiau ja "gydytis" tai dabar man tos gumos kvapas pykinimą primena biggrin.gif.
Tabletės man nepadeda. Bandžiau gerti kažkokias žolines. Lyg ir laikiausi nurodymų, bet negelbėjo. gal tikrai reikia gerti dvi savaites prieš kelionę, kaip čia kažkuri minėjo. Nors jei kaskrt automogiliu važiuojant pykina, tai negi gersi nuolat tas tabletes.

Skaitymas, tai tikra tiesa, kad yra "savižudybė" supimo srityje. Taip pat kaip ir karštis.

Šiaip jei jau supa tai nieks nepadeda, nes po kelionės vistiek blogai jaučiusi.

Atsakyti
Nuo mazens ir mane kankino vaziavimas automobiliu, autobusu... O jei dar benzino kvapas, tai iskart maisiukas reikalingas. Bet jau tada buvo spec. kazkokios tabletes, kurias tevai duodavo pries kiekviena tolimesni vaziavima, padedavo. Dabar tai tikrai, manau, galima rasti vaistiniese. Beje, nuo kokiu 14metu buvo praejes tas kosmaras, o dabar kartais ir vel taip negera pasidaro, bet tikiuos vemimai nesugris...
Atsakyti
Sveikutes.Aplankiau 2 gydytojus. Tai vienas pasake,kad 2 savaites iki rimtesnio vaziavimo gerti notropili 800 .I diena po 1 kapsule,ryte.Arba cinarizino 5 dienos iki keliones ir keliones metu. O kitas pasake, kad nieko nereikia gerti ,iskyrus tuos vaistus,kurie skirti pries pat vaziavima nuo uzsupimo ligos. Tai ir galvoju gal ir gerai tais atvejais,kai vaziuoji toliau ir is anksto zinai,bet ka daryti tada,kai tau pasako - vaziuojam dabar. Sprendimo kaip ir nematau schmoll.gif
Atsakyti
vaje, ziuriu ne man vienai nuo vaikystes autobusai ne draugai smile.gif tiesa, kai is mazesnio miestelio atkeliavau i kauna, kazkaip siek tiek apsipratau, nes teko su viesu transportu bendraut-pamenu pirma savaite net valgyt negalejau kaip budavo silpna verysad.gif tai vat is savo patirties galiu pasakyt, kad validolis ir visokios kramtomos man nieko nereiske, skaitymas tai jau tikrai mirtis ir tikrai ne alyvose sad.gif man geriausiai padejo kinedryl, bet kiek paskutiniu metu ieskojau, tai visur sako, kad jo nebegauna verysad.gif teko ji pakeisti imbiero tabletem ir tikrai padejo smile.gif dar gerai, jei galima atsidaryt langa, kad oro gryno gautum, man pvz. dar padeda jei su kuo kalbu-demesi nukreipia, nes ilipi ir galvoji ar bus bloga ar dar ne blink.gif o vat kas viesuoju vazineja, tai patarimas tik vienas stoveti ir kuo arciau duru smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(anari @ 2008 04 29, 12:55)
Sveikutes.Aplankiau 2 gydytojus. Tai vienas pasake,kad 2 savaites iki rimtesnio vaziavimo gerti notropili 800 .I diena po 1 kapsule,ryte.Arba cinarizino 5 dienos iki keliones ir keliones metu. O kitas pasake, kad nieko nereikia gerti ,iskyrus tuos vaistus,kurie skirti pries pat vaziavima nuo uzsupimo ligos. Tai ir galvoju gal ir gerai tais atvejais,kai vaziuoji toliau ir is anksto zinai,bet ka daryti tada,kai tau pasako - vaziuojam dabar. Sprendimo kaip ir nematau schmoll.gif


Cinarizinas- pleciantys, patarciau labiau pasidomet siuo vaistu, pries geriant, nelabai geras tai vaistas schmoll.gif , jis "zudo pilkaja smegenu mase" ,kalbu laiudiskai, bet as juos ismeciau.
O nuo supimo labai padeda- imbieras, jau ysitikinau savo kailiu, kai laive supo- makt 2 tabletytes ir kuriam laikui ramu..o to vel isgeri.. 4u.gif
Atsakyti
Turiu ir as sita problema...Nuo mazens pamenu, kad apsivemdavau iki kaimo kol nuvaziuodavom(17km).Dabar ne ka geriau, bet buna kad ir atlaikau keliones. I Viena kai nuvaziavom, tai miesto nemaciau visai, taip man bloga buvo. Siaip visada gerdavau vaistus, bet jie tokie visi slopinantys, kad kelione tai pramiegi visa .Vienoj nebuvo kitos iseities kaip vel vaistu pirkti, nes jau mano MB plaukai siauses pagalvojant apie kelione atgal..Ir man dave augalines tables ,kuriose yra imbiero. Tikrai poveikis geras.O ka daryti belieka, kai nera kitos iseities?vaistus ryti. Bet kas svarbiausia, man nebuna taip ziauriai bloga tik tas pykinimas nervuoja.
O laivu kelioniu gyvenime dagiau nedarysiu. Kai is Svedijos kelemes i Vokietija ,papuolem ant simtmecio audros...Tai galit isivaizduoti kokia laiminga as buvau kai pasiekem po 10val kranta..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aguonele: 14 gegužės 2008 - 16:11