Įkraunama...
Įkraunama...

Drabužių konstravimas, siuvimo iškarpos

man reikėtu iškarpu sijonas-kelnes? gal matet kur?
Atsakyti
Mergaites,gal zinote kur Vilniuje galima nusipirkti specialius BURDOS numerius?Pvz. Burda Plius.
Atsakyti
QUOTE(*AMRI* @ 2011 12 09, 10:10)
Mergaites,gal zinote kur Vilniuje galima nusipirkti specialius BURDOS  numerius?Pvz. Burda Plius.

Anksčiau būdavo Burda salone Trakų gatvėje.
Atsakyti
Kiek žinau, to Burda salono Trakų gatvėje nebėra, o, va, kur nusipirkti senesnius BURDA numerius - tai ir man labai aktualu. Gal kas žinot? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Breaking @ 2011 12 09, 13:16)
Kiek žinau, to Burda salono Trakų gatvėje nebėra, o, va, kur nusipirkti senesnius BURDA numerius - tai ir man labai aktualu. Gal kas žinot? mastau.gif

maciau cia kazkur forume temoj "iskarpos" ar pan, kazkas ispardavineja. O kokiu numeriu reikia? Kazka galiu ir as is savo kolekcijos isparduoti, nelabai naudoju. Pas mane daugiausiai gal 2008-2010m.
Atsakyti
QUOTE(orienturiste @ 2011 12 09, 11:23)
Anksčiau būdavo Burda salone Trakų gatvėje.

Ten jau sito salono nebera verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(orienturiste @ 2011 12 09, 13:23)
maciau cia kazkur forume temoj "iskarpos" ar pan, kazkas ispardavineja. O kokiu numeriu reikia? Kazka galiu ir as is savo kolekcijos isparduoti, nelabai naudoju. Pas mane daugiausiai gal 2008-2010m.

dėkui, pamėginsiu paieškoti tos temos.
o gal galėtum patikslinti, kokius numerius galėtum parduoti? man ne tiek konkrečiai kažkurių reikia, kiek ieškau kelių modelių ir tiesiog pasižiūrėčiau, ar parduodamuose numeriuose būtų mane dominančių.
iš tų, kuriuos esu pasižymėjus, tai norėčiau 2010/01 ir 2010/04. turiu pasižymėjus gal dar pora konkrečių numerių, bet tik namuose, galėčiau vakare pažiūrėt.
Atsakyti
QUOTE(Breaking @ 2011 12 12, 12:08)
dėkui, pamėginsiu paieškoti tos temos.
o gal galėtum patikslinti, kokius numerius galėtum parduoti? man ne tiek konkrečiai kažkurių reikia, kiek ieškau kelių modelių ir tiesiog pasižiūrėčiau, ar parduodamuose numeriuose būtų mane dominančių.
iš tų, kuriuos esu pasižymėjus, tai norėčiau 2010/01 ir 2010/04. turiu pasižymėjus gal dar pora konkrečių numerių, bet tik namuose, galėčiau vakare pažiūrėt.

Jusu AZ pilna, neterskim temos asmeniniais pasnekesiais. Abu numerius turiu.
Atsakyti
Ibrahime yra pirmam aukste iskarpu zurnalu ir ne tik Burdos, bet ir Burdos yra senesniu nr. smile.gif . Burdos senu nr. kartais spaudos kioskuose galima aptikti biggrin.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aristokratė: 25 gruodžio 2011 - 14:29
Gal kas darote iskarpas kompiuteriu su programa? Jei taip,tai kur ja parsisiusti? Jei randu,tai tik demo ar kur lecenzijos reikia versijas.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti