Įkraunama...
Įkraunama...

Rutulinės pudros - 6

user posted image


senoji tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baltija: 07 balandžio 2008 - 09:55

QUOTE(varveklis @ 2008 04 07, 09:27)
Ar jums irgi matosi po meteoritų - be visų kitų nesuskaičiuojamų privalumų - kad veidas pudruotas??

matosi, kai tik papudruoji, paskui kažkaip "įsilieja" į veidą ax.gif

QUOTE(Paranormali @ 2008 04 07, 10:28)
? O pvz maciau AVON jom prekiauja ir ganetinai nebrangiai, kam moketi simtus......? Na cia tik man smalsu blush2.gif

net nelyginčiau Avon burbuliukų su meteoritais schmoll.gif efejtas visai ne tas, Avon'o tai tik rudina, o meteoritų funkcijos visai kitokios rolleyes.gif
Atsakyti
O, nauja temele thumbup.gif
Baltija, kokia masinancia foto ikelei wub.gif noooriu! lotuliukas.gif

O kas del meteoritu pastebimumo, tai tikrai jie matosi, ypac kai ka tik pasipudruoji drinks_cheers.gif as ju visada negailiu, tepu daug kad efektas butu, bet turiu minty kad po kokios valandos - poros bus kaip tik, nebeisimato "miltu" ant veiduko, lieka tik perlamutrinis veidukas ir is labai arti matomi blizguciai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE
tai jei taip ziureti - tai ir tusas matosi, ir lupdazis 


Nu logiška smile.gif Mane čia biesas suėmė, nes vyrui gražuolė pasidemonstruoti sumąsčiau, o jis sako: "Nu spindi, bet vis tiek matosi, kad pudruota." Ir dar apžiūrėjo veidą kaip koks ekspertas dermatologas doh.gif unsure.gif Visai nemoka su moterimis gudriai šnekėti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(varveklis @ 2008 04 07, 11:56)
Nu logiška smile.gif Mane čia biesas suėmė, nes vyrui gražuolė pasidemonstruoti sumąsčiau, o jis sako: "Nu spindi, bet vis tiek matosi, kad pudruota." Ir dar apžiūrėjo veidą kaip koks ekspertas  dermatologas doh.gif  unsure.gif  Visai nemoka su moterimis gudriai šnekėti  biggrin.gif

Taigi nereikia niekada vyrui aiskint kas ir kaip dazyta doh.gif lotuliukas.gif as paprastai neaiskinu tokiu dalyku ir visada susilaukiu glebio komplimentu kai pasidazau tongue.gif o jei i ka nors pirstu parodai ir paaiskini - ziurek kokie blizguciai - tai ir pastebi tada ne grazu veiduka, o tuos blizgucius doh.gif
Atsakyti
user posted image
PERLES DE VELOURS
user posted image
EMILIO PUCCI
user posted imageuser posted image
GOLD TEMPLATION
user posted imageuser posted image
SUMMER 2008 - Guerlain - Meteorites Collection Perles
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ferrari: 07 balandžio 2008 - 13:13
Batija, kažkaip nerealiai gražu wub.gif

Aš tų naujų kažkaip baisiai noriu wub.gif
Nežinot kur daugiau info apie juos rasti? Aš Guerlain puslapyje nematau net jų g.gif

QUOTE(varveklis @ 2008 04 07, 11:56)
Nu logiška smile.gif Mane čia biesas suėmė, nes vyrui gražuolė pasidemonstruoti sumąsčiau, o jis sako: "Nu spindi, bet vis tiek matosi, kad pudruota." Ir dar apžiūrėjo veidą kaip koks ekspertas  dermatologas doh.gif  unsure.gif  Visai nemoka su moterimis gudriai šnekėti  biggrin.gif


Vaje tikrai koks negudrus biggrin.gif
Maniškis tai išvis nieko neraukia, nei kiek sluoksnių visko aš teplioju, nei juo labiau kiek tai kainuoja, nugriūtų jaučiu sužinojęs lotuliukas.gif manau nereikia hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Stabilo @ 2008 04 07, 15:20)
Nežinot kur daugiau info apie juos rasti? Aš Guerlain puslapyje nematau net jų  g.gif

šiek tiek apie juos čia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2008 04 07, 14:25)
šiek tiek apie juos čia  wub.gif


Ačiū labai lekiu skaityt aciuks.gif
Papildyta:
O kas čia:
user posted image
mano anglų kalba prastoka blush2.gif
Atsakyti
Ferrari, tu saunuole thumbup.gif
Atsakyti
Sianakt sapnavau, kad 3 presuotu meteoritu dezutes turiu ir jos man suskilo,o tie meteoritai i dulkeles pavirto ir isnyko. lotuliukas.gif Bet po tokio spano greitai atsoko fantazija pirkt presuotus meteoritus, o ir isimt is ju spalvytes nepavyks. Gal tikrai tuo ir kiekio atzvilgiu jie neverti tos kainytes. 4u.gif

O siuo metu laukiu parkeliaujant "Perles de velours", "White pearls" ir "Pucci" meteoritu. Tik kazkaip ilgai keliauja kazkodel. g.gif
Atsakyti
Jau vien tu Guerlain pakuotes kokios viliojancios, taip ir noretusi tokia kolekcija tureti wub.gif lotuliukas.gif
Atsakyti